Наднормено тегло и раждане

  • 3 643
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 111
Ами за щастие до тук нямам проблеми с кръвна захар и високо кръвно, подуване и т.н. Та е много вероятно да ми се разминат тези неща, щото остава месец и нещо. Може би просто зщото винаги съм си била окръглена и организмът ми е свикнал. Дори доста бързо ходя за бременна в 8 месец  Flutter
Но се бях притеснила да не се хвърлят да ме режат само заради килата. То, ако се наложи по друга причина- някакъв възникнал проблем (недай си боже  Praynig), е ясно. Но само заради килограмите, щеше да ми е тъпо. Ще ми се да си родя нормално, ако може.

# 16
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Ти си била пълна, а си наддала малко,аз бях слаба а наддадох прекалено.И двата варианта са еднакви. Peace
С първата бременност наддадох около 30 кг,но пък до края си останах с кръвно 100/70.Родих лесно и по нормален път.Така че всичко ще е наред ,не се тревожи. Hug

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
zazu1, най-вероятно ще си и родиш нормално. Ако всичко до финала протече добре де. Не се шашкай излишно. Пак ти казвам щом досега не си получила никакви странични проблеми, то надали се очаква да се случи нещо необратимо в последния момент.
А що се отнася до по-слабите контракции при по-пълни жени, това са пълни глупости. Аз си имах контракции като за световно. Болката спря едва, когато ми сложиха упидуралната упойка. Но дори и тогава продължих доста отчетливо да усещам контракциите, само че вече не ме болеше.
Така че настрой се позитивно и мисли за бебчето, което скоро ще видиш.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт