За попарата?

  • 1 310
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
Аз продължавам да давам-два сухара, една чаена лъжичка краве масло, една чаена лъжица захар, сирене колкото кибритена кутийка и 100гр  чай или прясно мляко.  Сиренето задължително обезсолено

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 11:17 от sak

# 16
  • Мнения: 260
Извинявайте, че малко измествам темата, но имам един въпрос относно попарата. Наистина не знам как да постъпя.

Режимът на Ерик е следният:
8.00 - АМ 210мл
12.00 - зеленчуково/месно пюре 190 мл
16.00 - каша
20.00 - АМ 210 мл + 1 бишкота
Веднага след това заспива. Между храненията давам настъргана ябълка, намачкан банан или плодово пюре.

Кога според вас е добре да вмъкна попарата?
Благодаря ви предварително.

# 17
  • Мнения: 601
Извинявайте, че малко измествам темата, но имам един въпрос относно попарата. Наистина не знам как да постъпя.

Режимът на Ерик е следният:
8.00 - АМ 210мл
12.00 - зеленчуково/месно пюре 190 мл
16.00 - каша
20.00 - АМ 210 мл + 1 бишкота
Веднага след това заспива. Между храненията давам настъргана ябълка, намачкан банан или плодово пюре.

Кога според вас е добре да вмъкна попарата?
Благодаря ви предварително.

Ние бяхме по същия начин и аз реших по-добре да изчакам с попарата, от колкото да ги лишавам от АМ. Започнах попара преди 1 месец на мястото на сутрешното АМ.

# 18
  • Мнения: 2 019
Давах попара от възръстта на детето ти.Първо хубаво трябва да обезсолиш сиренето, аз давах краве.Дозата е сирене колкото кибритена кутийка, масло колкото нокътя на малкия ти пръст и един, или два сухара.Позвах тези на Пападопулис.Можеш да слагаш чай единствено от липа, или шипка.Останалите са вредни за толкова малко дете.
i az taka ia pravia

# 19
  • Мнения: 306
honey,попарата можеш да я даваш сутрин към 10ч.,но ще трябва да изместиш малко обяда за по-късно

# 20
  • Мнения: 256
Колко часа трябва да са минали след попарата за да се даде следващото хранене?

# 21
  • Мнения: 887
Извинявайте, че малко измествам темата, но имам един въпрос относно попарата. Наистина не знам как да постъпя.

Режимът на Ерик е следният:
8.00 - АМ 210мл
12.00 - зеленчуково/месно пюре 190 мл
16.00 - каша
20.00 - АМ 210 мл + 1 бишкота
Веднага след това заспива. Между храненията давам настъргана ябълка, намачкан банан или плодово пюре.

Кога според вас е добре да вмъкна попарата?
Благодаря ви предварително.

Попарата се дава сутрин.Значи във вашия случай това трябва да се случи в 8.00часа.

# 22
  • Мнения: 4 399
Никога не съм давала и не смятам да давам.

# 23
  • Мнения: 3 334
на 8м.дадох попара..............правех я с 2 сухара,малко сирене и заливах с чай на Хип!

# 24
  • Мнения: 596
Не съм давала попара.
Вместо попара давам АМ.

# 25
  • Мнения: 4 970
А с какъв 4ай правите  попарата?Гледам 4е някои мами използват Хип-ските,но кои то4но newsm78ДАри така и не пропи чай Rolling Eyes, та се 4удя

# 26
  • Мнения: 9 483
Извинявайте, че малко измествам темата, но имам един въпрос относно попарата. Наистина не знам как да постъпя.

Режимът на Ерик е следният:
8.00 - АМ 210мл
12.00 - зеленчуково/месно пюре 190 мл
16.00 - каша
20.00 - АМ 210 мл + 1 бишкота
Веднага след това заспива. Между храненията давам настъргана ябълка, намачкан банан или плодово пюре.

Кога според вас е добре да вмъкна попарата?
Благодаря ви предварително.

Ама изобщо не ти трябва да я включваш!
Режима ти е идеален, тази попара какво ще му даде???
Давай повече плодове, ако е заради сиренето-сложи го в зеленчуковото пюре Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 15 221
А с какъв 4ай правите  попарата?Гледам 4е някои мами използват Хип-ските,но кои то4но newsm78ДАри така и не пропи чай Rolling Eyes, та се 4удя

Започнах да я правя с чай от шипка. Много след това-с лайка и липа. Любимият чай на Иво се оказа от липата.

# 28
  • Мнения: 4 970
Благодаря ти Виви, за отговора.А готов 4ай ли използваш( от този в плик4ета)  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 15 221
Да, готов, от този в пакетчетата.

Общи условия

Активация на акаунт