Наречете ми нещо

  • 2 831
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 900
Наричам ти - СИЛИЧКИ!!!!
И на теб и на малкита сладкишка  Hug Hug Hug

Имам много свободни приятелки и
обожавам английския заради тази думичка - single

Искам да ти споделя наблюденията си
1. Винаги е трудно и почти винаги има помия  Sick
2. Жените са по-емоционални, но по-бързо им минава  Peace
3. При мъжете се дели на подточки  Wink
а) ако те искат развода - страданието стартира до три месеца след раздялата  Mr. Green
б) ако не го искат - ДРАМА - отърваването е  Sick Sick Sick

Аз като една статистичка  Embarassed

Да имаш силите да преживееш всички изненади!!!
 Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 2 829
желая ти късмет !!и много сили !!!и по-бързо да се оттърсиш от негативните емоции които ги има при всеки развод,за да можеш да си отворена за хубавото,което те чака!!!  bouquet

# 47
  • Мнения: 25 907
Пожелавам ти само едно -  щастие!   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 418
Ох,това съм го преживяла вече.
Трудно,много трудно,дори и ти да го искаш...
Наричам ти единствено да си силна,защото без това нищо няма да стане.
На мен какво ми костваше и продължава...
Късмет!

# 49
  • Мнения: 2 361
  Пожелавам ти да се насладиш на свободата и когато ти писне да срещнеш този, който пожелаеш. И бебе, разбира се!

# 50
  • Мнения: 2 258
Хей,горе главата!Минала съм по този път и знам какво ти е,но пък няма нелечими сърдечни болки.Най-малкото пък при развод.Всички те подкрепяме и сме с теб!

# 51
  • Мнения: 2 212
Пръстенът

Един император извикал мъдреците си и им казал да му изработят пръстен, на който да гравират надпис, който да му помага в трудните моменти и да му напомня в добрите за тяхната преходност.
Дълго умували мъдреците и когато накрая красивият пръстен бил готов, на него пишело:

"И това ще мине".

# 52
  • Мнения: 1 006
Предполагам, че вече си постигнала това, което искам да ти пожелая... т.е. НОВ ЧОВЕК си вече. Животът ти тепърва започва. newsm10 Сега вече си си ти. Няма нищо по-хубаво от това. Да разполагаш със себе си по всички параграфи. Психическа свобода.  HugОт сега нататък всичко зависи от самата теб. Какво по-хубаво от това? Не се страхувай от нищо, животът е пред теб. На мнение съм, че един развод при 99 % е за хубаво.

Желая ти да си здрава, умна и адекватна до края на развода. Изходът от него да те удовлетвори максимално. А след това - спокойствие, хубава и доходна работа, нова стойностна любов. Да имаш избор между партньори, които да те ценят по достойнство, че даже и над него. И бебета колкото искаш.  bouquet

Забравих да кажа - по-добре свободна / нямам предвид `сама`/, отколкото зле придружена. Така че къФ ти е проблема и за това? Wink

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 07:07 от SEXY kaka SAKRI

# 53
  • Мнения: 239
Разводът ми съвсем скоро ще е факт. Свила ми се е една топка в стомаха ( може би е нормално, идея си нямам ). Пожелайте ми нещо...като наричанията от феите в " Спящата красавица ". Абе истината си е, че имам нужда от малко кураж и попътен вятър...

Пожелавам ти в Бургас да отворят Син Сити за да станете и вие хора най-накрая.

# 54
  • Мнения: 948
Кас, желая ти да те обгърне вълшебството на щастието, магията на любовта и порива на мечтите, за да се превърне живота в приказка. Hug  bouquet

# 55
  • Мнения: 7 716
Всичко ще е наред. Трябва ти малко време. Laughing

# 56
  • Мнения: 1 364
Истинска любов.

# 57
  • Мнения: 4 799
Помислих, че темата отдавна е на 15-та страница...
Благодаря ви момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 5 140
Пожелавам ти  - нов мъж, който да те обича адски много, и в същото време да не те задушава, и да се разбирате перфектно....и аз искам същото Rolling Eyes

Пожелавам ви го от сърце и на двете. Hug  bouquet Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 900
Изкушена съм да се включа пак  Hug

Някой да ти подреди качествено пъзела Hug

справка - аватар  Hug

Общи условия

Активация на акаунт