Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Обяснава много подробно и е отличен професионалист. Два пъти съм ходила при него, съжалявам че късно научих и не можех да направя повече посещения в края на бременността си вече. Направи ми страхотни снимки на бебето в 24 седмица - същото личице видях и когато се роди моето бебе.

# 16
  • Мнения: 502
  Аз съм ходила при него също два пъти.Страхотен е,и като човек и като специалист.Няма по-добър в неговата област - залагам си главата.Специализирал е 2 години в Белгия,адски внимателен и любезен...А най-вече ЧОВЕК!!!
  Дължа ми много,ама наистина много благодарности.
  Да е жив и здрав  bouquet Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 660
И аз днес от 16 часа съм при него,и стискам палци всичко да е ок,че нещо не усещам от бебо ритници,ама може да е рано в мойта 19 седмица още.само някакво къркане в стомаха,дано да ми разясни всичко този добър доктор както твърдите,хем ще видя какъв хубавец бил,макар че ще съм с мъжа ми хе хе хе  Thinking Party Wink Laughing

# 19
  • Мнения: 22
И аз бях при него на фетална.Препоръча ми го моята гинеколожка.Напълно съм доволна от него.Цената е 50 лева.За цветна ф. морфология е 80 лв.

# 20
  • Мнения: 660
да супер е д-р Марков,сега се връщам от него,много съм доволна,насти на е специалист и един младичък и добричък иначе:)

Общи условия

Активация на акаунт