В девети месец страшно ритане. Нормално ли е?

  • 20 837
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 585
Кажи на гинеколога си за ритането най-добре да чуят сърдечни тонове и да ти видят пъпната връв на доплер за всеки случай

# 16
  • Мнения: 999
Мими също риташе яко в деветия месец, особено на края. За всеки случай се консултирай с гинеколожката която ти следи бременността. При мен се оказа че имало отлепяне на плацентата.
НЕ искам да те плаша просто ти споделям как е било при мен.В повечето случай е нормално това ритане.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Нормабно е -тясничко му е на човечето....
Леко раждане- малко остана....

# 18
  • Мнения: 8 242
И Тони се мяташе като луд последния месец.. А след като се роди 300 пъти по-бесен излезе  Crazy Няма спирачкиииииии

# 19
# 20
  • Мнения: 617
Нормално е!
И при мен е така. И през деня и през нощта постоянно риташе. Но преди две седмици корема ми започна да пада надолу и така малко миряса бебешока.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 677
Абсолютно нормално!
Хем му беше тясно, хем не спираше да шава.

# 22
  • Мнения: 1 273
О и нашия бонбон  беше супер активен в 9 месец, повече от коклото в 7 и 8. Укроти се като започнаха родилните контракции.

# 23
  • Мнения: 679
И Алекс си риткаше до последно, по скоро се наместваше вече накрая, целия корем приемаше различни форми, ту се кривеше наляво, ту надясно  Mr. Green Нормално е, не се притеснявай!
Успех, леко раждане, здраво и красиво бебче ти пожелавам!  Hug

# 24
  • Мнения: 574
И Алекс си риткаше до последно, по скоро се наместваше вече накрая, целия корем приемаше различни форми, ту се кривеше наляво, ту надясно  Mr. Green Нормално е, не се притеснявай!
Успех, леко раждане, здраво и красиво бебче ти пожелавам!  Hug
Аз съм се събуждала с такава болка в ребрата сутрин че не смеех да се движа,все едно ме бяха били с камъни,така че нормално си е Peace

# 25
  • там край реката
  • Мнения: 153
Разбира се,че е нормално  Laughing Тясно му е вече на детенце Laughing

# 26
  • Варна
  • Мнения: 389
Нормално е да рита,притеснително е обратното.

# 27
  • Мнения: 8 917
Нормално е Grinning

# 28
  • Мнения: 327
И аз бях така-укротяваше се към 01ч. и ме будеше към 4ч. с бесни удари на ръце и крака.Искаше да яде Hug.Дори минути преди секциото удряше,беше от глад preggo newsm22.

# 29
  • Мнения: 2 891
Да не се раздвижват, защото вие започвате да се притеснявате, че моментът наближава?

Общи условия

Активация на акаунт