Сериалът "Отчаяни съпруги" - тема 2

  • 18 298
  • 343
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 261
еп. 23 ли беше последният от сезона  Shocked


Мдааа  Rolling Eyes Сега ще почакаме няколко месеца, до новия сезон  ooooh!

# 286
  • Мнения: 19 376
хора ,я ми кажете само как стана така,че жената на новия съпруг на Бри (забравих му името)си призна ,че тя е убила Моник.като съм сваляла епизодите,май съм изпуснала един,а вече не ми се търси

# 287
  • Мнения: 1 418
Майката на Орстън е убила Моник.

# 288
  • Мнения: 4 116
Абе, момичета, Иди се самоуби, нали? Аз не видях Карлос да влиза в къщата, че да я спаси.... Много тъпо са го измислили.
Габи наистина може да се окаже, че е забременяла от Карлос.
Линет дали има рак? Не дадоха изследвания от биопсията?

# 289
  • Мнения: 140
А някой знае ли кога ще започне новия сезон. Аз търсих инфо за него из нета, но нищо не намирам, а пък ми е много любопитно как ще се развият нещата...   newsm78

# 290
  • Мнения: 994
Би трябвало края на септември, началото на октомври да започне 4ти сезон. Предполагам до месец и половина - два ще се знае.

# 291
  • Мнения: 17 546
Ева Лонгория се омъжи за баскетболиста Тони Паркър на 7.07.07 г в Париж

# 292
  • Мнения: 994
На 6ти си взеха само сертификата. А сватбата бе на 7.07.

http://www.people.com/people/article/0,,20044759,00.html

# 293
  • Мнения: 1 909
Абе, момичета, Иди се самоуби, нали? Аз не видях Карлос да влиза в къщата, че да я спаси.... Много тъпо са го измислили.
Габи наистина може да се окаже, че е забременяла от Карлос.
Линет дали има рак? Не дадоха изследвания от биопсията?
Да, Ийди се самоуби. Карлос няма как да си го видяла да влиза в къщата, понеже не го показаха  Joy
Аз мисля, че Карлос и Габи отново ще ги съберат - те са си един за друг.  Peace
Линет има рак, ще прави химио, нали затова дойде майка й - също лекувана от рак (но на гърдата).

# 294
  • Мнения: 994
Абе, момичета, Иди се самоуби, нали? Аз не видях Карлос да влиза в къщата, че да я спаси.... Много тъпо са го измислили.
Габи наистина може да се окаже, че е забременяла от Карлос.
Линет дали има рак? Не дадоха изследвания от биопсията?
Да, Ийди се самоуби. Карлос няма как да си го видяла да влиза в къщата, понеже не го показаха  Joy
Аз мисля, че Карлос и Габи отново ще ги съберат - те са си един за друг.  Peace
Линет има рак, ще прави химио, нали затова дойде майка й - също лекувана от рак (но на гърдата).

Е, не е 100% сигурно, че Иди  се е самоубила - завърши епизода с това как го прави, но ще разберем със сигурност наесен като започне новия сезон.
За Карлос е теория - възможност да се спаси Иди и да я гледаме и в следващия сезон Simple Smile.

# 295
  • Мнения: 1 909
Абе, момичета, Иди се самоуби, нали? Аз не видях Карлос да влиза в къщата, че да я спаси.... Много тъпо са го измислили.
Габи наистина може да се окаже, че е забременяла от Карлос.
Линет дали има рак? Не дадоха изследвания от биопсията?
Да, Ийди се самоуби. Карлос няма как да си го видяла да влиза в къщата, понеже не го показаха  Joy
Аз мисля, че Карлос и Габи отново ще ги съберат - те са си един за друг.  Peace
Линет има рак, ще прави химио, нали затова дойде майка й - също лекувана от рак (но на гърдата).

Е, не е 100% сигурно, че Иди  се е самоубила - завърши епизода с това как го прави, но ще разберем със сигурност наесен като започне новия сезон.
За Карлос е теория - възможност да се спаси Иди и да я гледаме и в следващия сезон Simple Smile.
Тялото така се друсна, че дори може и врата да си е счупила.
Според мен героинята вече няма накъде да се развива.
Изчука почти всички съпрузи, сега точно с този да я съберат, който все още е влюбен в жена си... не виждам как продуцентите
ще сецнат един хепи енд.
Напоследък липсват трагедии, време е за мрачни истории. Може и Даниел да умре при раждането...  Mr. Green
Достатъчно оплескаха сценария с това, че Зак не е вече психо-тип, а някакъв богът мухльо...  ooooh!

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 702
Тялото така се друсна,
....

че може да се счупи гредата, но която се е увесило  Wink

Мисля, че от Иди просто има нужда. Ще стане прекалено спокойно на Уистерия лейн без нея.

# 297
  • Мнения: 994
И аз не мисля, че е умряла Иди. Четох някъде, че Николет Шеридан все още има договор. Значи би следвало да се появи и наесен.

# 298
  • Мнения: 1 999
Бекъм и Роби Уилямс стават гейове

Продуцентите на "Отчаяни съпруги" молят Дейвид Бекъм и Роби Уилямс да играят гей двойка в новия сезон на култовия сериал. "Двамата са идеални за концепцията ни. Ще се появяват в някои от епизодите и ще станат приятели със съпругите", разкриват плановете си кинаджиите. Дейвид е проявил интерес, но пожелал да си партнира с Том Круз. "Искаме да намерим някой по-висок и по възможност британец. Роби е идеалният", отсича продуцентът Марк Чери. А пред немски медии футболистът каза, че му е все по-трудно да обядва: "Трябва да се крия в съблекалнята, за да не ме снимат папараци."

http://www.standartnews.com/bg/article.php?article=198786

# 299
  • Мнения: 994
Новият сезон започва на 30.09 - неделя.

Общи условия

Активация на акаунт