Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Уриел, това се знае много преди филма, просто филма е доста лесен начин и разни богатички госпожички да го разберат това и евентуално да се замислят. Макар, че не вярвам. Това за ишлемето - ако имам достатъчно информация и за тези неща - да, не бих си купувала, за справка - виж линка от Дневник по-горе.
Мечо Пух, комуникираме си, аз лично не се обиждам, аз също не бих ги изхвърлила, ако са ми ценни емоционално... Говорим за тези, които притежават в огромни количества и за господата, които ги подаряват ей така с лека ръка...

Всяко нещо с времето си. Едно време, както казваше професора ми по Балканска история, "подправките са били дрогата на Средновековието", от скъпи прескъпи. После коприната... Сега остава да кажете, че диамантите са нещо толкова непреходно, че вечно ще са ценни и скъпи. Не вярвам. И аз мисля като Карина. Вие ще различите ли съвършена имитация от оригинал и ще я обичате ли, ако знаете, че е имитация... Това, че някой ми е  казал, че нещо е ценно автоматично ли го прави такова? Красиви са да и какво?

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
филм, не е лош, но си е филм  Crossing Arms

за почитателките на Лео - Титаник 2   Grinning

# 32
# 33
  • Мнения: 1 100
В края на седмицата ще го гледам. А колкото до Титаник 2.. мисля, че не е истина, а е някакъв фейк това. Иначе горният плакат изглежда разтърсващо. Гледала съм така наречения трейлър. Направо ме заболява стомаха при мисълта за такова развитие на събитията... става на боза...

# 34
  • Мнения: 239
диамантите, баце, са измислена работа за балъкини.

некви камъни се продават за сума ти кинтаж при положение, че запаси колко щеш. ограничавали предлагането ама дръжки. вече не е така.
едно нещо струва толкова, колкото можеш да му вземеш във всеки даден момент. тоест тарикатите печелят, а балъците купуват.

истинският тарикат е винаги скръндза. това да го помните от мен.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
В края на седмицата ще го гледам. А колкото до Титаник 2.. мисля, че не е истина, а е някакъв фейк това. Иначе горният плакат изглежда разтърсващо. Гледала съм така наречения трейлър. Направо ме заболява стомаха при мисълта за такова развитие на събитията... става на боза...

естествено, че е майтап  Laughing
обаче много ми се гледа филм на ужасите Титаник 2  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 239
В края на седмицата ще го гледам. А колкото до Титаник 2.. мисля, че не е истина, а е някакъв фейк това. Иначе горният плакат изглежда разтърсващо. Гледала съм така наречения трейлър. Направо ме заболява стомаха при мисълта за такова развитие на събитията... става на боза...

естествено, че е майтап  Laughing
обаче много ми се гледа филм на ужасите Титаник 2  Mr. Green

Хахах. Добра идея. Даже вече знам и плакатът какъв ще бъде:

ТИТАНИК 2
'Бяхме пиченца, но вече сме задгробенца'

# 37
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не си изхвърляйте диамантите.
Подарете ми ги, моля.
 bowuu

# 38
  • Мнения: 2 891
Уриел, това се знае много преди филма, просто филма е доста лесен начин и разни богатички госпожички да го разберат това и евентуално да се замислят. Макар, че не вярвам. Това за ишлемето - ако имам достатъчно информация и за тези неща - да, не бих си купувала, за справка - виж линка от Дневник по-горе.
Мечо Пух, комуникираме си, аз лично не се обиждам, аз също не бих ги изхвърлила, ако са ми ценни емоционално... Говорим за тези, които притежават в огромни количества и за господата, които ги подаряват ей така с лека ръка...

Всяко нещо с времето си. Едно време, както казваше професора ми по Балканска история, "подправките са били дрогата на Средновековието", от скъпи прескъпи. После коприната... Сега остава да кажете, че диамантите са нещо толкова непреходно, че вечно ще са ценни и скъпи. Не вярвам. И аз мисля като Карина. Вие ще различите ли съвършена имитация от оригинал и ще я обичате ли, ако знаете, че е имитация... Това, че някой ми е  казал, че нещо е ценно автоматично ли го прави такова? Красиви са да и какво?
За кратко време дори лалетата са били ценна валута и средство за инвестиции. Всичко е преходно и въпрос на маркетинг  Mr. Green Така де!

# 39
  • Мнения: 1 615
Стар фен съм на Как'Сийка... Винаги формулира мислите ми по-точно от мен самата...
И без филм никога не съм успяла да схвана какво прави един камък или метал ценен, когато милиарди хора по цял свят нямат къшей хляб или глътка вода. Не нося дори злато, не бих си купила скъпо бижу, а най-щастлива ме правят подходящи аксесоари от нестандартни материали. Всички, които ме познават, го знаят и ми подаряват сребро или дървени бижута.

# 40
  • Мнения: 2 070
А според търсачката доста се е говорело за диаманти в Красива мама

# 41
  • Мнения: 2 229
В края на седмицата ще го гледам. А колкото до Титаник 2.. мисля, че не е истина, а е някакъв фейк това. Иначе горният плакат изглежда разтърсващо. Гледала съм така наречения трейлър. Направо ме заболява стомаха при мисълта за такова развитие на събитията... става на боза...

Много ясно, че няма Титаник 2 (въпреки че Холивудските режисьори ако се изсилят, може и нещо такова да измислят), но трейлърът е със сцени от други филми с Лео, една приятелка, която не ги е гледала се върза направо. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт