Как влияе стреса на апетита ви?

  • 4 866
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
И двата случая са присъщи за мен  newsm78 Не мога да дам глас, защото са 50/50... В зависимост от "проблема или нещото" породило стреса всеки път е различно, не мога да кажа кое надделява...  Crossing Arms

Вече можеш.  Twisted Evil

Класика...  Peace

# 16
  • Мнения: 13
И двете.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Определено спирам да ям-случвало се е по няколко дена да не ям само кафе и цигари/това е в мин.време сега съм страстна кърмачка/

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Спирам да ям

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Забравям за храната.. Случвало се е да не ям по ден-два.  #Crazy


И аз така Shocked

# 20
  • Мнения: 245
ами при мене зависи newsm78когато имам проблеми и се притеснявам  не ми е до ядене хич,

но пък за сметка на това когато съм ядосана ми се отваря апетита повечко и... Crazy
А и за сладкото много добре ми действа когато се ядосам, а и знам че стимулирал отделянето на някакъв хормон на "щастието" Laughing
И тък като честичко има кой да ме ядосва и.... аз съм се пристрастила  съответно към шоколада

# 21
  • Мнения: 5 391
Губя апетит обикновено Whistling

# 22
  • Мнения: 4 629
Не мога да ям като ми е притеснено

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ами влияе. Май не ми се хапва, но предпочитам без стрес да не ми се яде. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 317
май не спирам да ям.

# 25
  • Мнения: 59
Аз съвсем спирам да ям. Страшно е направо. Буца сякаш ми застава на гърлото и мога да хапвам съвсем малко.

# 26
  • Мнения: 811
Нищичко не може да повлияе на апетита ми...През три часа съм гладна eat Гладна ли съм,хоро не играя  Naughty

# 27
  • Русе
  • Мнения: 511
Унищожавам огромни количества шоколади, мислейки си че успокояват, но ден-два след това се депресирам още повече като видя резултата!

# 28
  • Мнения: 1 813
При стрес спирам да ям,дори да пия вода,миналото лято тотално не можех нищо да приемам - стигнах до болница на системи 1 седмица  Rolling Eyes

# 29
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
И двете, случвало ми се е нищо да не ми се яде и другата крайност да ям като невидяла

Общи условия

Активация на акаунт