за обещанията....

  • 2 144
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 111
Моят мъж рядко обещава, но обикновено като го направи, гледа да си спази обещанието.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 488
аз неискам от моя да ми обещава, защото вече знам че забравя да си изпълни обещанията, за разлика от мен.

# 17
  • Мнения: 1 047
Обещая ли нещо,това значи,че ще се случи.
Затова рядко обещавам.
Поради това и мн. държа когато някой е обещал нещо,да го изпълни.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Дотук поне 3 пъти ми е обещавал, че ще откаже цигарите Twisted Evil С такова обещание ме придума да се омъжа за него и в дена на сватбата ни в ресторанта запали цигара Mr. Green Не става човек от моя мъж и туй то Naughty

# 19
  • Мнения: 3 537
Ако става въпрос за нещо наистина много сериозно си спазва обещанията, иначе за нищо ги няма.Вече съм свикнала и не ми прави впечатление, щом ми обещае нещо знам,че няма да стане,...затова му дудна и надувам главата и повтарям по 100 пъти това нещо дето трябва да направи....на мъжки обещания не разчитам  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 817
Obe6taniata sa za da se izpulnjavat i polovinkata go znae!

# 21
  • Мнения: 216
Моя е доста добър с изпълнението на обещания, слу4ва се от много искане аз да забравя 4е съм го искала( не 4е му отнема дълго да го направи просто тогава му е момента като следващият уикенд или от сорта) Wink

# 22
  • Мнения: 1 668
Моят мъж рядко обещава, но обикновено като го направи, гледа да си спази обещанието.  Peace
newsm10

# 23
  • Мнения: 4 621
Обещания много, опитва се да ги спазва, но много много често не се получава Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 2 587
Моят си изпълнява обещанията,но затова пък обещава само когато е абсолютно сигурен че може да го изпълни.Както и аз.

# 25
  • Мнения: 183
и аз мога да кажа ,че и двамата не обещаваме непрестанно,но когато го правим си спазваме обещанията Hug,така и възпитавам малките мъже в къщи,че мъжката дума трябва да има тежест ,а те имат пример-баща си!

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Спазването на обещанията му трае ден, до пладне.

# 27
  • Мнения: 2 270
Винаги изпълнява обещаното, но след доста напомняния от моя страна

# 28
  • Мнения: 236
Спазва ги и рядко забравя. И да е забравил нещо не го правя на въпрос, защото си представям, че аз съм на негово място и някой само ми мрънка... ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 978
Винаги изпълнява обещаното, но след доста напомняния от моя страна

И при нас е така

Общи условия

Активация на акаунт