Кое е най-трайно?

  • 2 300
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936

има парфюми, които независимо от концентрацията са дневни миризми- леки са и ненатрапчиви.


 Peace  

# 16
  • Мнения: 3 372
Аз всъщност не се интересувах кое кога да ползвам, а кое е най-трайно, знам какво означава EDP, EDT, само за  тестера нямах много информация. Благодаря на всички, които ми разясниха кое е най-трайното от всички Hug  bouquet
Иначе ползвам и през деня парфюм, но тъй като обичам леки миризми, не мисля, че са натрапчиви #Crazy

# 17
  • Мнения: 765
  Аз не съм ползвала тестери  , но ми звучи нелогично- как така са по-тежки за "зарибявка" - ами аз , ако не искам тежък аромат ? Бих се вбесила тестера в магазина и продукта , който купувам да се различават и не мисля , че е така , все щях да усетя... Thinking

# 18
  • Русе
  • Мнения: 511
  Аз не съм ползвала тестери  , но ми звучи нелогично- как така са по-тежки за "зарибявка" - ами аз , ако не искам тежък аромат ? Бих се вбесила тестера в магазина и продукта , който купувам да се различават и не мисля , че е така , все щях да усетя... Thinking
Не "по-тежки", а "по-трайни"! Тежки или леки зависи от самия парфюм! Просто тестерите са си по-трайни и това мнение е от личен опит!

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В повечето случай тестера е много траен, защото е за зарибявка Simple Smile А по-принцип EDP е по-траен от EDT


Точно! А тестера е и най-евтин!

# 20
  • Мнения: 13 512
Аз от личен контакт пък с официални вносители на няколко марки, ще ви кажа, че това абсолютно не е вярно. Тестерите са абсолютно същите, както и тези за продаване. Тази глупост я измислиха в БГ хора, които намериха лесен начин да продават  ментета като тестери. Познавам и такива във Варна.

# 21
  • Мнения: X
Tester-неясен произход
Това ме изкефи! Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 13 512
В повечето случай тестера е много траен, защото е за зарибявка Simple Smile А по-принцип EDP е по-траен от EDT
Точно! А тестера е и най-евтин!
Неточно!Тестерът е безплатен! На него пише- tester,not for sale.
Не знам откъде си купувате тестери вие...то май взеха да внасят повече тестери,отколкото парфюми. Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 727
Цитат
Неточно!Тестерът е безплатен! На него пише- tester,not for sale.
Не знам откъде си купувате тестери вие...то май взеха да внасят повече тестери,отколкото парфюми. Joy Joy Joy

Peace
Чудя се защо се връзват хората да ги купуват тези тестери-ментета, оригиналните тестери за много ограничено количество.

# 24
  • Мнения: 13 512
Цитат
Неточно!Тестерът е безплатен! На него пише- tester,not for sale.
Не знам откъде си купувате тестери вие...то май взеха да внасят повече тестери,отколкото парфюми. Joy Joy Joy

Peace
Чудя се защо се връзват хората да ги купуват тези тестери-ментета, оригиналните тестери за много ограничено количество.
Не ми се спори повече на тази тема-сега ще се появят защитниците и за 100тен път ще се развихрят наново.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 511
Да доуточня само, че не знам вие за какви тестери ментета говорите....моите парфюми и тестери повечето са от Германия и Австрия. В български парфюмерии почти не стъпвам!

А да - темата е друга! Хайде да не спорим.........

# 26
  • Мнения: 13 512
А там как се сдобиваш с тях? Крадени ли са? Че не се сещам за друг начин. Със сигурност не се продават.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 511
Да, пускам джебчийките и те ми ги носят!

# 28
  • Мнения: X
Да доуточня само, че не знам вие за какви тестери ментета говорите....моите парфюми и тестери повечето са от Германия и Австрия. В български парфюмерии почти не стъпвам!

А да - темата е друга! Хайде да не спорим.........
Това са филми,просто.....Защо се мислиш ,че ние тук в Бг трева пасем и не сме пазарували от Европа?Била съм и в Сифора и в Дъглас,но никаде не продават тестери.Купувала съм от наши сънародници в чужбина (крадени от същите магазини) парфюми на много тънка цена.Но това не е тестер

# 29
  • Русе
  • Мнения: 511
Вие направо ме разбивате!Няма ли с кой да си говорите по цял ден, че само се чудите с кой да се заяждате! Филми били! Аз къде съм казала, че трева пасем българите! Ся трябва и обяснения да давам! В чужбина не съм стъпвала! Поръчвам си на познати! В български парфюмерии не влизам, защото е много по-скъпо и няма смисъл да си давам парите! Айде да видим сега кой за какво пак ще ме емне! То човек да не изкаже мнение от личния се опит! А и всеки знае, че за каквото и да става дума, не само за парфюми, всички мостри, тестери и нам си кви други зарибителни работи са по-добри от оригинала, именно защото са рекламни! Както и рекламите по телевизията са, за да зарибяват хората! Пък който си мисли нещо друго, значи наистина пасе трева!

Общи условия

Активация на акаунт