"99 и 1 рецепти от Време за готвене"- очарована съм!

  • 5 130
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
pedagog, маслото е 1 чаена лъжичка при ябълките. Захарта е само 200 гр, плюс 150 гр. за тестото.

Благодаря Дона smile3525 Другата седмица ще го спретна и след това ще се отчета.

# 16
  • Мнения: 1 485
Момичета,благодаря за ценната информация!  bouquet
Ще си я закупя на всяка цена!

# 17
  • Мнения: 1 167
DONA
А какъв е линка на сайта да го видим?Simple Smile
Много ми е интересно вашето предаване.Поздравления!

# 18
  • Мнения: 3 447
desiniko, сайтът е www.cooktime.tv, но в момента още се работи по него. Ще ви информирам, когато е готов  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 433
Момичета, запалихте ме вие с тази книга "Време за готвене" и си я поръчах от по -горе даденият линк на книжарница Пингвините.
Дона мога само да ви поздравя за страхотната, богато илюстрована и леснодостъпна книга която сте сътворили. Днес я получих и с нетърпение чакам собота и неделя за да се "потопа " в нея и да изненадам всички с нещо красиво, нетрадиционно и най-вече вкусно! Hug

# 20
  • Мнения: 3 447
JuliS , благодаря ти много  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 119
Донаааааааааааааааа,няма я в Силистра newsm45 . но ми предстои пътуване до Варна и ще си я купя от там. а предаването не мога да го гледам тук. не заради кабелната,а малката не ми дава нищо друго освен cartoon network i jetix. в Кипър го гледах сутрин, когато е на дет. градина. надлъгваме се за дистанционното. #Cussing out

# 22
  • Мнения: 3 447
vinagi, ако я няма, можем да ти я изпратим с наложен платеж, няма проблем  Simple Smile

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мерси за инфото, освен, че аз юе си я купя ще я взема и за подарък на една млада булка!

# 24
  • Мнения: 107
И аз си я купих Simple Smile
Много е хубава книжката и ДВД-то  bouquet
Поздрави на целия екип  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 447
Благодаря  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4
Видях книгата а какво има на диска?

# 27
  • Мнения: 3 447
Видях книгата а какво има на диска?
Три предавания с карвинг (т.е. изрязване на разни красоти от плодове и зеленчуци) плюс още идеи за украса на ястия.

# 28
  • Мнения: 4
Благодаря ти Dona бади щастлива!!

# 29
  • Мнения: 3 447
Благодаря  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт