По градинки и пързалки ФЕВРУАРСКИТЕ деца посрещат пролетта!

  • 11 144
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 767
Небесна, ние слагахме жива полио ваксина и последния ни прием беше януари, педиатърката си ни я даде, нищо не е казвала, че вече не се слага. Заедна с нея ни биха и последното ДТК.
Но ние не сме особен критерии, понеже бяхма забавили доста ваксините и може на вас вече да са ви я били  Peace

# 31
  • Мнения: 1 881
Иваничка, звънях на лекарката, каза, че няма ДТК сега! Следващата ваксина ще е на 7 години, моля, включете се и други мами!

# 32
  • Мнения: 259
ЗДРАВЕЪТЕ МОМИЧЕТА!Ние приключихме с ваксините,но имаме 2 проблема-Дими си смуче палеца и си мачка едно тензухче когато и е скучно или заспива,а другия е,че през ноща пие сок(не останаха компоти вече Laughing).ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА,АКО НЯКОЙ МИ ДАДЕ СЪВЕТ КАК ДА Я ОТКАЖА ОТ ТЕЗИ ВРЕДНИ НАВИЦИ.ЧЕ КАКВО ЩЕ СТАВА КАТО ТРЪГНЕ НА ЯСЛА newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 3 688
Ето включвам се
На нас последния прием на полиомелитната ваксина трябваше да е началото на февруари,но тък като след влизането ни в ЕС нещо с тия ваксини се променяло и тя ни каза да отидем декември,даде на Свет капки и толкова,следващата ваксина е чак на 7години.Каза че тъй като той е имал 4 приема за полио на капки искам да си му даде и последния така и затова ни накара да отидем по-рано.
Незнам дали съм била полезна с информацията

# 34
  • Мнения: 1 881
Ето включвам се
На нас последния прием на полиомелитната ваксина трябваше да е началото на февруари,но тък като след влизането ни в ЕС нещо с тия ваксини се променяло и тя ни каза да отидем декември,даде на Свет капки и толкова,следващата ваксина е чак на 7години.Каза че тъй като той е имал 4 приема за полио на капки искам да си му даде и последния така и затова ни накара да отидем по-рано.
Незнам дали съм била полезна с информацията

А нашата не ни е казала Close

А ДТК имаше ли скоро, Мила. Че нашата твърди, че няма сега newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 767
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/135/75/
Ето това е имунизационен календар   bouquet
Ако трети прием на ДТК, ви е бил на време, най-вероято вече са ви били и четвъртия прием.

# 36
  • София
  • Мнения: 767
Ivanichka, а темичката я започна Годзила (жалко, че вече изобщо не се мярва тук), аз я поех, когато тя влезна да ражда и само я доразвих, както и всички след мен............. така е най-хубаво.
А за статистиките бях писала, че може да съкратим тези от раждането, т.е. "под чертата", но може и да си останат, май не пречат много. Разбира се може да си ги запазим в някоя поща, за който иска да си спомни. Априлските майки (на второто ми детенце) си имат обща поща, където си трупат разни неща, както и общо албумче, в което всяка може да публикува снимки....... идеята им си я бива според мен.
Style, знам че темта я започна Годзила, но голяма част от статистиките, доколкото помня са твоя дейност, затова споменах теб   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 881
Благодаря ти, Иваничка newsm51

Пак звънях, имаме и реимунизацията на ДТК, още август сме го направили. Оф, голяма съм паника...Но пак си остава питането за полиото......

# 38
  • София
  • Мнения: 3 688
ДТК-то беше одавна,не помня вече,но се движим по график и скоро ваксини няма да има

# 39
  • Мнения: 1 881
ДТК-то беше одавна,не помня вече,но се движим по график и скоро ваксини няма да има

Мерси , Мила Hug

# 40
  • Мнения: 562
Ние приключихме с ваксините  Grinning Ще направим само още една за менингит, която е пожелание.
За срещата сме на линия, само да сме здрави, че на мен ми тече носа Mr. Green И без торта, че ще стане мазало  Wink

# 41
  • Мнения: 1 881
Момичета, знаете ли каква идея ми хрумна. Понеже някой спомена, че времето щяло да е много хубаво събота и неделя, защо не съберем децата навън, а ще ги затваряме в една стая. Може и Борисовата, може и парк някъде. В Младост 2 са направили няколко пързалки и люлки, около езерото и е много хубаво:) Само идея;)

# 42
  • София
  • Мнения: 3 688
На мен ми харесва тази идея:)

# 43
  • Мнения: 1 881
Като събота го дават по - хубаво и слънчево:

http://weather.digsys.bg/c/index.pl%3Fplace=84&action=real&lang=_bul.html

# 44
  • Мнения: 273
И аз съм "за" навън. Но наистина нека да е в събота, че в неделя го дават да вали. В такъв случай няма да резервирам за клубче /за сега/.
За ваксините-на нас последната полиомелитна ни беше януари и беше като старите. Направихме и противоменингитната на АКТ ХИБ и приключихме с ваксините до 1-ви клас /живот и здраве/

Общи условия

Активация на акаунт