Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 844
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 449
Мъжка змия   Mr. Green- една от малкото думи в българския език, които нямат мъжки род

# 16
Мъжка змия   Mr. Green- една от малкото думи в българския език, които нямат мъжки род

Мда... Това е тема за размисъл...

# 17
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
ЗМИЯНАЦ ????? newsm78

# 18
  • Мнения: 753
Както и да я сучеме...досега опита ми показва, че по съскащи и по отровни от женските индивиди не съм срещала..
Разбира се и съм на мнение. че форумската женска гилдия не е в този параграф, макар и 'нападната и очернена'..
А мъжката част е многооооо  далече в тази класацията, ...Да ви е плашил мъж змия???? Аз не съм срещала ама съскаща женичка насреща, опази ме... но...пък има и 'отровно захапващи скорпиони', ....макар и рядкост.

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 18:14 от Tigercheto

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
P.S. А мъжката змия змий ли се нарича, змиец или змей?

Мъжката змия се нарича "ЗЪМ"!
Дони трябва да го е чувала, аз от бургаско го знам. То оттам само бисери де (нищо лично Дони Heart Eyes)

Тигърче, стига си плюла по женските змии, забрави ли кой ти провали Св. Валентин и кой игра карти на другия ден вместо да се изивини с букет рози и шепа скъпи камъчета?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
при мен се вижда

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78

В задтелевизорното устройство да не е?  newsm78  Mr. Green
Ей туй нящо при тебе накъде гледа?

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78

В задтелевизорното устройство да не е?  newsm78  Mr. Green
Ей туй нящо при тебе накъде гледа?

Въх, срамота!
Т'ва пък ако съм го видяла някога Embarassed

# 24
  • Мнения: 619
"Съпругът помага при раждането и държи лампата, за да свети на лекаря. Когато лекарят поема в ръце второто близначе, съпругът изчезва заедно с лампата.
- Приятелю! - провиква се лекарят. - Ела и донеси лампата. Струва ми се, че ще дойде още едно бебе...
- Не, няма да дойда! - отговаря отчаян съпругът. - Изглежда, че тая проклета светлина ги привлича... "

Стана ми смешно и реших да го споделя с вас....ако не ви е забавно,кажете да го изтрия...

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Запис в змиярника   Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 122
Здравейте на всички, благодаря за хубавите думи, ние вече сме си в къщи и скоро се надявам да тръгнем по разходки /дано се задържи хубавото време/. За сега се кърмим, надявам се да е доста време, старая се да вкарам режим, ама малко трудно с тази малка госпожица.
Ето и една снимка- вече даже се усмихваме http://www.bgphoto.net/photos/2512/o633087249474240000.JPG

# 27
  • Мнения: 753
Добро утро, зъмове и змийки!

Стефко, ами ей сега ме разкри вече: да такава съм , бързо ми минава, наистина забравих тоа гаден св. Валентин, но за догодина поне ще съм подготвена и няма да отбивам предварителните атаки на чуждите зъмове, а ще съм нежна и кротка та да не рева пак, ...нали съм водолей, минава и заминава, първите няколко часа са критични т.к. съм и дракон..... ама честно по съскаща змия от някои видове змиички виждал ли....цял живот живея с една като за пример: едната ми сестричка и смея да кажа че имам страхотен пример....

Еее вица е актуален Ави, не го изтривай!

Мини, голяма сладурана, може ли да се класираме с Дани бебе на опашката bowuu bowuu

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 08:31 от Tigercheto

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добре дошла на Стефания у дома   bouquet
ДНес по обед сме на Бирхалето...сссссссссс

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
нали съм водолей, минава и заминава, първите няколко часа са критични т.к. съм и дракон.....
Я, още един Водолей-дракон. Ставаме 3-ма Mr. Green

Мини, голяма  е красавица малката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт