Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 966
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 449
Благодаря на всички ви за поздравите/скъпи мъже, целувките ще си ги търся, да знайте/ Heart Eyes
И от мен:
ЧЕСТИТ 8 МАРТ! БЪДЕТЕ КРАСИВИ, ВЕЧНО МЛАДИ, ОЧАРОВАТЕЛНИ, СЕКСАПИЛНИ, ИМПУЛСИВНИ, АТРАКТИВНИ, ЖЕЛАНИ И ВИНАГИ ЖЕНИ!

Хапке, честита нова придобивка-със здраве да си я ползваш  bouquet
По отношение на "сапунерките"-моята снима на 6.00 мегапискела и също е с оптика Carl Zeiss като всички Сони-та Peace

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Честит празник и от мен!
Пожелавам ви много весело настроение, здраве и любов. Да обичате много мъжете си и да им готвите вкусно. Останалото оставете на мен  Mr. Green



Хапке, завиждам ти вече... и то не много благородно Rolling Eyes

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Резервацията е направена...12 човека за утре вечер в мароканския ресторант...за 19,30-20 часа на мое име.


П.П не Хера Mr. Green

# 63
Много мразя да търся темата на втора страница и за това малко я повдигам. Темата!
Това Сони беше другия вариант, когато вземах преди месец новия си Олимпус. Но заложих на познатото, че си бях свикнал на снимането на стария. Ще ми е много драго да проверя колко съм се минал. Щото... It's a Sony!

P.S. Хера ме е изпреварила в повдигането. НА ТЕМАТА!!

# 64
  • Мнения: 16
Честит празник мили мами!
Желая ви много усмивки, да сте обичани и влюбени и то не само днес.
 baloni newsm51 smile3525   

P.S. Ах как ми се изка и аз да дойда в Мароканския с вас, ама няма щото съм далече  Cry
Весело изкарване на празника на всички.

# 65
  • Мнения: 57
Честит празник и от мен!     bouquet
(А както чувам май и Алек се опитва да се включи в честитките  Laughing ).

Да се похвалим малко - за 2 седмици и половина сме пораснали 800 грама  Heart Eyes Не слиза от цицата, ама поне има защо  Wink

Хайде, лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Отивам на Бирхалето

# 67
  • Мнения: 315
 ~ Честит 8 Март - много здраве, щастие и радост, успех и късмет, много любов, много цветя и всичко най-хубаво! ~   bouquet

# 68
  • Мнения: 313
 ДА СЕ ВКЛЮЧА И АЗ ЕДИН ПЪТ В ЗМИЯРНИКА...СССССС... Mr. Green

  bouquetМИЛИ ДАМИ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА СТЕ ВСЕ ТАКА ВЕДРИ, ЗАСМЕНИ, ВЛЮБЕНИ И ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВИ. МНОГО РАДОСТ И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА НАЙ-ХУБАВИЯ ПРАЗНИК! smile3525 newsm51

# 69
Умни ли са американците?
Или кратко педагогическо филмче за основите на историята, политиката и географията. На руски е със субтитри на английски.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 12:48 от Таткото на Ива

# 70
# 71
Вече очаквам и Митьо Питона ex-Пищова да стане наш фен.

Таз девойка дали не и е страшно с таз голяма бяла змия на последната картинка? Че имам един двама приятели дето са готови да я успокоят. Всъщност единия ще успокои и змията, като се замисля...

# 72
  • Мнения: 6 243
Прати ги при мене. Ако не им хареса, аз ще ги дам на АнаКондьо, да видят, че има и по-лошо  Mr. Green

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ваш`та кожа змийска... И тяхната кожа змийска... Дайте ги при менИ... Шги изям...

# 74
  • Мнения: 11 329
Обичам ви змиици, змеици, смокчета и анакондьовци!  Hug
Чувствам се изключително поласкана от нашия Падуан и май ще трябва да го обличам  Mr. Green
Хубоу да полейте празника довечера и да ударите едно и за мен.
Не ме карайте да се преименовам и аз. Няма нужда, щото си хапя по принцип. Зодия Змиеносец Wink

Общи условия

Активация на акаунт