Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 956
  • 280
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 315

Изгубих ви дирята кой кой е  #Crazy , ама дано е временно увлечение.  Laughing

/[quote

Мале, луда работа, кой кого ще изяде, изплъ'е, изсмуче и др. хаххахахха  Laughing  Joy  hahaha  Laughing

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Изгубих ви дирята кой кой е, ама дано е временно увлечение  newsm78

За непросветените пояснявам... За да може по-лесно да се включат в терариума и в кълбото змии да се впишат...

Анакондьо - Ekcnpec...
whitesnake - Sladka Hapka...
Смок - Тактото на Ива...
СМОКиня - Злати, ама още не се е проявила змийски... Скоро ще съблече човешката кожа...
Зелена мамба - Хера...
The Sinuous Sin - Jade...
Митю Питона - Митя, на Jade, новорегистриран...
БОА ЕДНООКА - Тинчето...
Изпускам ли някой...?

Таничка, другия път като решиш да си купуваш някакъв, какъвто и да е парфюм, ще ми се обадиш... Е, това от 100 мл, което си гледала е тестер... Но както и да е...

# 92
  • Мнения: 315

Изгубих ви дирята кой кой е  #Crazy , ама дано е временно увлечение.  Laughing


Мале, луда работа  #Crazy , кой кого ще изяде, изплюе, изсмуче и др. хаххахахха  Laughing  Joy  hahaha  Laughing


# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Таничка, другия път като решиш да си купуваш някакъв, какъвто и да е парфюм, ще ми се обадиш... Е, това от 100 мл, което си гледала е тестер... Но както и да е...[/color]
Няма да е скоро и свекървата ми подари Нина Ричи нещо си  Simple Smile
Благодаря за разясненията кой кой е Simple Smile
Уф къде пише че е тестер незнам както и да е много е хубав и си го харесвам.

# 94
  • Мнения: 6 243
Бялата змия, имах препоръка...
Да напишеш whiteSNAKE...
Да става ясно, че иде реч за ЗМИЯ, а не за рокаджии...

Аз така си го харесвам повече, но в твоя чест ще си сложа лична титла, за да е още по-ясно  Laughing

# 95
  • Мнения: 619
Че на жената и излязла афта в устата и не ставала тая вечер Joy
Не вярвам!
Добре дошъл!

# 96
Eй, Мите! Най-накрая да се покажеш! Не зная къде го спотайваше тоя питон, но сега е време гордо да го извадиш. На светло!

# 97
  • Мнения: 753
Добру тру.......змие котилце1
 
Същото парфюмче имам така изглежда абсолютно, даже с кремчето, по ефикасен е  Mr. Greenне се учудвам за цената, мога да обясня но тръгвам за Пловдив.

# 98
  • Мнения: 315
 Добро утро на всички старозагорски мами, татковци и бебоци!  Hug

Днес имам РД. Ще ви почерпя виртуално.  Grinning

    

Ако се видим днес, ще почерпя.  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 280
Krisdimar,честит рожден ден!Да си жива и здрава,да сбъдваш мечтите си и много усмивки ти желая.
А за почерпката не се притеснявай,тя Ивел1на е поела инициативата Joy

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честит рожден ден и от нас  Laughing Пожелавам ти много щастие , радост и здраве   bouquet

# 101
  • Мнения: 280
Момичета и момчета,днес ми се вижда като за Сити.Ако някой има други предложения,нека се разберем по-навреме,защото се разбрах с моя приятел-психолог в Самаряни да дойде да се видим.Ще  ми се обади малко по-късно,за да уточним къде ще е кафето.Какво да му кажа?За Жади разбрах,че е в София,но отправям молба към останалите да се присъединят,за да го изслушаме момчето.Може да има добри идеи.

# 102
Вместо добро утро, че се изтърка малко:

 
А грозното патенце с неговите комплекси сигурно сериен убиец ще стане?

 
И нещо специално за пушачите:
- Тази ми е последна и повече няма!


Познайте коя от двойките има две деца?


Мечтата на системния администратор...
Ееееех, имам си една мечта...


И нещо специално за Митьо Питона...


Уайтснейк, тия не можеш ги спря. Нямат осъждане, пък и са малолетни. А тревицата изглежда тазгодишна реколта...


И пак за Уайтснейк: Кулинар си, ама такова нещо не си правила, нали?


На Сержи новия служебен автомобил...


Не зная дали ще купуваме обща детска количка, но предлагам аз да вземем тази безценна недвижима собственост. И ще се редуваме да я ползваме по семейно. Имаме нужда от усамотяване.

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Добръ ден.....ссссссссссс  Crazy
Митя  Heart Eyes
Аз викам пак Бирхалето  Blush Пуших цигара навън и не ми се стори студено....може и аз да съм се сбъркала вече  Rolling Eyes
Сержо си хареса новия Хавтомобил Mr. Green

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Чертоянов, гледам че нямаш работа. Що не ми дойдеш на гости. Иначе добре се позабвлявах с картинките и коментарите. Смокиньо, не ме кълни, нищо няма да му направя. Малко работа съм му приготвила само. Mr. Green

КрисДиМар, честит рожден ден. Да много здрава, още по-щастлива и най-обичана.

Общи условия

Активация на акаунт