когато дойде време за раждане

  • 1 598
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Много ви благодаря мами и сигурно като наближи времето за раждане ще ви пиша пак да ме успокоявате, че страха е голям, като не знаеш какво ти предстои. Само ще чакам с нетърпение момента, в който видя бебчо и ми кажат, че всичко е наред. Дай боже Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 3 830
На мен ден преди раждането корема ме присвиваше,но контракциите бяха безболезнени.Вечерта ми изтече водата,а на другия ден бях родила вече.

# 17
  • София
  • Мнения: 978
Caisa, това притеснение е съвсем нормално, всички се плашат когато предстои нещо непознато.
Аз нямах никакви признаци, че ще раждам. При мен контракциите започнаха вечерта /като остра болка в кръста/ през нощта бяха сравнително редовни, а аз сутринта се обадих на лекаря си /вече нямах никакви болки/. Обадих се по настояване на мъжа ми /който цяла нощ подскачаше нервно и в 2ч.  се беше облякъл и обръснал с паста за зъби/ Simple Smile
Като отидох в болницата бях с 6см разкритие, но без контракции, включиха ми система и на обяд родих прекрасния си син.
Искам да ти пожелая леко раждане и спокойствие. Няма да пропуснеш момента сигурна съм.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета мина толкова много време от тогава, когато ми поизяснявахте за момента на раждането и сега пак съм в това състояние. Имам още няколко дни до термина, но болки каквитоми описахте все още не са ме напънали и все още ги очаквам

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Споко,аз родих второто около10 дни след термина. Mr. Green

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 973
Спокойно, сигурно всички сме се чудили какви са първите симптоми на започващото раждане, но някак си разбираш по някой признак. На мен ми изтекоха водите и тръгнах за болницата. Боля ме силно 1/2 час преди да родя. Успех и леко раждане!

# 21
  • Мнения: 1 817
запис  Peace

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Естествено , че ще усетиш, когато започва ГОЛЯМОТО СЪБИТИЕ!

# 23
  • Мнения: 2 891
Не се шашкай! След като бъзла като мен роди, значи и смело момиче като теб, ще го направи Wink и да не забравиш да се разпишеш в "Смешно ли е раждането?"

# 24
  • Мнения: 867
Спокойно Каиса, няма да сбъркаш. Ако изтекат водите - ясно. Ако ли не контракците няма как да ги сбъркаш. Аз на третата вече знаех че е това.

Стискам палци и пиши после как е минало.

Общи условия

Активация на акаунт