С мартенички бели и червени греят ДЕКЕМВРИйчетата ни засмени

  • 11 562
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 666
   bouquet Да ти е жива и здрава майка ти, Ели! Още дъъъълги години да се уважавате и да си помагате!

# 241
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Елси, благодаря ти, мила, за пожеланията!  Hug Heart Eyes
Момичета, не мога да не споделя какво срещнах в един от подфорумите - Дом и семейство! Аз не бях чувала до сега такова нещо: http://www.dalliya.narod.ru/3.html
Ето и темичката - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167880.0
Да са им живи и здрави дечицата и много сили пожелавам на тези, които ги гледат и се грижат за тях!  Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

# 242
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Елси, благодаря ти, мила, за пожеланията!  Hug Heart Eyes
Момичета, не мога да не споделя какво срещнах в един от подфорумите - Дом и семейство! Аз не бях чувала до сега такова нещо: http://www.dalliya.narod.ru/3.html
Ето и темичката - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167880.0
Да са им живи и здрави дечицата и много сили пожелавам на тези, които ги гледат и се грижат за тях!  Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

Аз ги гледах в един филм посветен на многоплодни бременности!
Ако ми се случи ще се радвам, че ми е пълна къщата с деца, мечтата ми. Ще мина с едно рязане и хоп готово... Нооооооооо отглеждането.... ами ще се побъркам и ще ходя рошава и дрипава по цял ден. Ще се бъгна и и края ще е летален  Mr. Green Mr. Green

# 243
  • Мнения: 2 897
Ели,честит рожден ден на скъпата ти майка!Да е жива и здрава,много щастлива,да гледа още внуци и пра-внуци Hug

# 244
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Къдрокоске, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА! Да ти е жива и здрава и винаги така да се обичате и уважавате! Още дълги години да празнувате и да гледа внуци,пра-пра-пра-- внуци!
Весело изкарване на празника Ели!



ЗОРИ!!!! Айде на разходка! Мойто зверче май няма да спи!Така се очертава! А какво е хубаво времето!Кога си влезнала не знам направо!
Лек ден момичета и много разходки да правите Wink

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 404
Пачи, мила, много се радвам, че сте си в къщи! Дано стане чудо и да не се връщате в болницата и операцията да се размине. Аз се каних да ви посетя другата седмица в Пирогов, но се радвам повече, че вече не сте там. Ако излизате и ви е удобно, можем да направим мини-срещичка със софийските мами и една бургазлийка във вторник или сряда. Все още уточняваме къде и кога да се срещнем с Жани, Зори, Правдето, Иля. Надявам се и Мимиска и други мами, които имат желание да се включат.

Ели, Честит празник на майка ти. Бъдете добри приятелки за жял живот! Да ти е жива и здрава!   bouquet

Хотмаме, и ние сме сополиви покрай зъбоникненето и няма оправия. Повече от 10 дена се точат. Дано и мине по-бързо на Рада.

Целувки на всички!

# 246
  • Мнения: 458
Ели, честит рожден ден на майчето ти! ДА е жива и здрава

Пачи, радвам се, че сте си вкъщи вече  Hug. Дано бързо се оправи Магариня и скоро да забравите всичко това   bouquet
Хот, дано скоро изчезнат сополките на Радунка и да избият вече тези зъбки, че ни побъркаха.
Иля, такъв магазин има във Варна. Ние имаме една долница и една жилетка на тази фирма, но цените им са  #Crazy. На нас са ни подарък  Laughing. Но са много хубави и качествени.
Весе,  smile3501 на Ивко за новите му постижения.
Карчита, добре, че всички сте добре. Пазете се! Ти сама ли гледаш малката през деня?
Зори, днес си много кратка  Thinking. Необичайно за теб  Hug
Сани, дано и при вас скоро да свършат тези сополи  Hug
Ами, надявам се да не съм изпуснала нещо.
Вчера докато готвех Виктор обърна къщата нагоре с краката  Crazy. Като погледнах в стаята и ми прилоша  Tired. По земята имаше дрехи, обелки от лук, всичките ми ароматни свещички се търкаляха, а албумът ни със сватбените снимки вече не става за нищо. Няма вече спасение. Той се катери на всякъде. Огън и пожар е. А като излезем сами навън е като току-що отвързан и не можеш го стигнеш. Сега на мода е да стъпва на кантара и да се тегли  hahaha. Видяло детето, че майка му по 100 пъти се качва там и иска и то.
Това за сега от мен. Да не досаждам много  Laughing. Приятен ден на всички!









# 247
  • Мнения: 799
Ха сега и за по-дълго  Heart Eyes
Милички, още веднъж искам много да благодаря на всички за пожеланията, милите думи, куража и палцестискането. Ревях като магаре на всеки смс, въпреки че по телефона не звуча така  Mr. Green Прегръщам ви и ви целувам всички  Hug  bouquet Heart Eyes Hug Heart Eyes
Сега с няколко приказки какво стана: Заминах на Банско за 4 дни да гледам Европейско по биатлон и оставих на бабата (майка ми) да гледа Маги (те живеят на вилата ни в Симеоново). Та малката още на втоиря ден се е лепнала на печката за отопление (от тези камини тип "Дипломат", със стъкло отпред). Изгарянията й са на двете длани и пръстчетата, но пръстчетата вече се оправиха (видях ги). Дланите са с по-дълбоки рани в участъка между пръстите и линията на живота (егати как го обясних...) и понеже е изгорял целия слой кожа, не може да се възстанови и трябва пластика. Лошото е, че на дланите и стъпалата кожата е по-особена и не може да се присади повърхностен слой кожа, а трябва цял пласт, което означава, че ще режат от коремчето и там ще има също шевове. Другото лошо е, че цяло лято ще е в шини, за да и стоят опънати ръцете, за да зарастне добре присадката, и докато расте (до 16-18г.) може да се налагат корегиращи операции, защото присадената кожа не се разтягала. Единствената хубава новина е, че двигателните функции на ръцете не са засегнати (сухожилия и т.н.) и че не я боли.
Иначе Магарето се чувства добре, бързо се приспособи в болницата и нямаше проблеми. Първите превръзки бяха с упойка (докато чистеха изгорелите участъци), но сега вече не я приспиват.
Хора, на такива ужаси се нагледах в този Пирогов, и мога смело да кажа, че високият ми дух се дължи само на това, че нашето е бял кахър в сравнение с някои от случаите там. Гадно е човек да се успокоява с чуждото нещастие, но не мога да си позволя да плача за пластиката на Маги пред жена, чийто 15 годишен син лежи с отрязани ръце следствие на токов удар. Или пред майка с 9 месечно бебе с генетично заболяване, от което тялото му отхвърля собствената му кожа. Няма да пиша повече за гадостите там, радвам се, че детето ми е добре и че с малко време и търпение нещата ще си дойдат на мястото.

Още не съм изчела темата и въобще не знам ключике, но се надявам всички (малки и големи) да сте добре, здрави и усмихнати   bouquet

После пак ще се включа, че сега трябва да ходя до кухнята за манджа.  Tired

БТВ, язък ми за диетите - станала съм 100 кила, всеки който ми идваше на свиждане носеше килограми шоколади и аз, за да не тровя Маги ги изяждах  Mr. Green

# 248
  • София
  • Мнения: 2 705
Здравейте мами, случайно да ви се участва в едно проучване, свързано с храненето на децата? Мъж ми работи в една агенция за пазарни проучвания и  търсят мами на възраст 20-45 години с деца от 1 до 4 годинки, които да консумират ежедневно поне 100 мл. АМ на ден.

Организират се групи за дискусия, на участничките ще се заплаща.
Възможните дати за участие са 21-ви и 22-ри, сутрин или следобяд.
Ако ви е интересно и искате да участвате може да се запишете на
953 10 56, 953 10 76 - Весела Банева, може и да ми пишете на ЛС.

Благодаря ви предварително и извинете за нахлуването.

# 249
  • Мнения: 728
Еееех какъв хубав ден... sun
Преди малко се прибрахме от разходка,излизахме на кафе,после се видяхме с една мама и бебе-комшийки и с тях се разходихме,след това и навън в двора пообикаляхме и сега героите са уморени и спят!  smile3524
Времето е страхотно!  newsm74

Ели,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙЧЕТО ТИ!
МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И НЕКА ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ ПРАЗНУВАТЕ НА ТОЗИ ДЕН!



Пачи...наистина не е приятно в болница,а камо ли в Пирогов с такива случаи които описваш!
Господ да ни пази децата,а и не само нашите-да пази всички деца!Те не заслужават това да им се случва...  newsm17
Ели,да са им живи и здрави дечицата на това семейство!Много са сладки!  Hug
Габи твоя Виктор голям разбойник станал,а?Браво на него!  smile3501
Сани,радвам се,че ще се видите в София с мамите!Много искам лятото да се съберем мамите от морето и да запознаем мъниците!  smile3521
 Губят ми се Надето,Кокита,Мими....къде сте....я се разпишете,че отдавна не сте го правили!  newsm12

Сега да си изкарам прането и лягам малко,че снощи пак излизахме и късно легнах...и не се наспах...Аз все немога да се наспя...  Weary

Лек ден и целувки на всички!  newsm51

# 250
  • Мнения: 55
Ели да ти е жива и здрава мамчето!


Нека почерпя днес свекърва ми има рожден ден!Да е жива и здрава!Пожелавам и дълголетие и щастие

# 251
  • София
  • Мнения: 3 907
Здравейте Hug.
Пачи,миличка много се радвам,че Маги е малко по-добре и,че за малко сте извън болницата.Ще повторя другите мамчета,но въпреки това ще ти кажа,че ти се възхищавам на силния дух и кураж  bouquet.
Веси, smile3501 на Ивко за постижението с гърнето.
Карчита,радвам се,че всичко с бебока е наред.Много да се пазиш.Има ли кой да ти помага през деня за Галето или и ти си по цял ден сама?
Марти, а вие още ли удържате тайната за пред бабите! Леле, представям си, ще припаднат като те видят направо с коремче! Laughing
Елс,още удържаме фронта Mr. Green.След две седмици ще ги сюрпризираме Laughing.
Сани,Хотмама,дано най-сетне свършат мъките с тия сополи Praynig.
Зечи,на Дани като му почервенее дупето го мажа с Bepanthen,той е специално за подсечено дупе.Много е ефикасно и за два дни максимум се оправя.Ако го няма в България,мога да ти пратя една тубичка.
Габи,и при нас положението с "обръщането" на къщата е същото Laughing.
Иля,бързо оздравяване Hug.
Честит Рожден Ден на мамачето на Ели и свекървата на Славето!Да са ви живи и здрави!
Отивам да подремна докато Дани спи smile3524.

# 252
  • Мнения: 1 461
Здравейте Hug
Аз живея при родителите си защото нашият татко нали е в Испания, но те са наработа хората до към 5,6 часа. Аз за това исках да я дам на ясла но с тази алергия незная дори дали и септември ще мога да я дам.Днес и пуснах изследвания защото се притеснявам с тази диета да не и падне хемоглобина.
Бяхме в парка да поиграе но познайте как се бяга след малко дете с голям корем и много много надути крака

# 253
  • Мнения: 2 614
Ето това се казва изненада!
ПАЧИИИИИИИ, много се радвам, че макар и заради хлемата сте си за малко вкъщи!!!  bouquet Ти си невероятно силен човек - възхищавам ти се искрено!!!  bouquet  Много съжалявам, че операцията няма да се размине на Магаринята, но важното е резултата да е повече от добър, и да не се налага да правят много коригиращи операции!!!  bouquet  bouquet  bouquet Хайде, казвай кога ще ви видим! Като дойде Сани ще съчетаем срещата ли?
Карчита, доста страховито е това с падането, но важното е, че и трите сте добре!  Hug
ЕЛИ, честит рожден ден на твоята мама! ДА е жива и здрава и винаги да има тази обич помежду ви!Славе и на твоята свеки ЧРД, да е жива и здрава!
Марти, чакаме още снимчици на твоето коремче и батко Дани!  Heart Eyes Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 3 907
Марти, чакаме още снимчици на твоето коремче и батко Дани!  Heart Eyes Hug
Правде,аз викам да се видим на живо след две седмици Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт