С мартенички бели и червени греят ДЕКЕМВРИйчетата ни засмени

  • 11 533
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Здравейте момичета и вече големи бебоци  Wink,

Весенце с твоята история направо уби рибата. Голям смях като го четох. Ама я на какви работи татковците учили малките разбойници. А след това се чудим защо така правили и с нашите девойки. ХИ-ХИ. newsm08.Голям майтап.
Мале хот маме много студ. При нас кажи речи толкоз ама му махни минуса. То направо си лято.
Зори голям образ Борко. Направо ще го изям като го видя. Готви го още от сега. Само да ми падне. Joy. А на тебе честито разкрасяване.
Мимито направо ти завиждам за този сняг. Леле така и само на картинка тази година го гледахме. А и са такива сладурчета разбойниците.
Наде честито! До колкото разбирам от написаното това ти е било мечтата. Радвам се че си я постигнала. Пожелавам ти да не се отървеш от клиенти.
Габи честито ново фото!Чакаме да демонстрираш снимки от него. Wink
Къдрокоске като те слуша някой и ще каже, че не живееш в БГ Grinning. А са 350-400км има няма. Кофти е, че не можете да излизате. Все едно сме в друга държава.
Това е от мен!. Чао до скоро!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 823
Най-накрая и аз да се доредя до компа.
Благодаря ви за комплиментите относно тумбака ми  bouquet.Хайде мамчета,сега е момента за направата на второ,трето...или четвърто бебче.Декември е най-хубавия месец за раждане на бебоци Laughing.Да ви кажа,че пола не го знам,а сигурно като родя ще го разбера Mr. Green.Моята лекарка не казва какво е бебето.Ама за мен е по-важно да е живо и здраво.
Лютеница,у наше село такъв деликатес няма,но дори и да имаше не бих му дала Naughty.
Шофирането,имам книжка от 5-6 години,карам кола,но честно да си призная в София ме е страх smile3506.То това там не е движение,всеки кара както си знае и никой не спазва правилата #Cussing out.
Веси,и аз много се смях с козичките newsm62 и без малко да събудя Дани (четох за тях на обяд).Татковците само на такива щутротии могат да научат децата Joy.
Зори,големи сте сладури на снимките.Особено на последната "героите са уморени".Браво на детенце за перфектните мерки.
Мими,благодаря ти,за снимките.Изглежда,че сняг вече ще гледаме само на картинка.
Наде,казвай къде е салона,че съм се наточила да направя една разкрасителна терапия като си дойдем,че тук с Дани няма как.Точно на време се появяваш Wink.Честито и много клиенти ти пожелавам  bouquet.
Габи,честит ти фотоапарат smile3509.Сега ще трябва да правиш повече снимки.
Къдрокоске,до понеделник няма да усетиш как ще мине времето покрай нас Hug.
Айде чао от мен за днес.
Утре пак Mr. Green.

# 32
  • Мнения: 118
Късно включване и от мен .
Наде - честит ти салон . Лека и доходна. Сега остава да кажеш къде се намира Flutter
Мими -  - по снимките се вижда , че сте си изкарали добре .

Очертава се и ние да видим сняг в събота , ако се качим на Витоша.

Аз утре на обяд по случай празника с ходя на  кръчма  с колежките .
Габи на теб честито ново фото - ще чакаме снимки.

Лека и спокойна нощ Hug

# 33
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ 8ми МАРТ МИЛИЧКИ!
ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ...
МАЛКИТЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА НИ РАДВАТ ВСЕКИ ДЕН!
МНОГО ЛЮБОВ,УСМИВКИ И РАДОСТ ВИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ШНАПИ!
БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА!
НЕКА КЪСМЕТА,ЩАСТИЕТО,УСПЕХА И ЛЮБОВТА СА ВИНАГИ С ТЕБ!
НЕКА СЕМЕЙСТВОТО ТИ ТЕ НАПРАВЯТ НАЙ-ЩАСТЛИВАТА И ОБИЧАНА МАМА И ЖЕНА!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден Шнапи! Най-искрено ти желая да си много здрава, много усмихната, много обичана и много щастлива! Весел празник!  Hug


Честит ни осми март на всички мами! Да сме живи и здрави, много щастливи, много раздаващи и получаващи любов и много усмихнати!

# 35
  • Мнения: 118
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ  МОМИЧЕТА!


Нека това бъде един прекрасен ден за всички ви, нека ви накарат да се почувствате желани, обичани, истински жени, и нека тогава, когато ви е най-хубаво, когато сте най-щастливи, когато всичко ви е най-най, нека това усещане е истинско и продължи вечно

Станах рано призори.
Не набрах цветя дори.
Мамо, мамо, аз не знам
какво мога да ти дам.
Имам мънички очи,
те са моите звезди.
Мамо, мамо, аз не знам
какво мога да ти дам.
Имам мъничко сърце,
скрито в моето телце.
Мамо, мамо, вече знам
какво мога да ти дам.
[/color]

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ШНАПИ !ЗДРАВЕ , КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честита нова темичка!
Честит осми март!Да сте много щастливи и обичани жени и майки!  bouquet
Шнапи, честит рожден ден!Много здраве и късмет!
  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден, Шнапи!
Бъди щастлива и обичана дама на твоите трима мъже!


Честит 8 март, мили дами-мами!
Чувствайте се на 100% обичани, уважавани и ухажвани 365 дни в годината!


Един ретро поздрав от мен за всички вас! С пожелание винаги да има поне един мъж в живота ви, който да ви казва "You're just too good to be true. Can't take my eyes off you...."


А сега по темите:
Мими, благодаря ти, че видяхме сняг! Аз не че съм му фенка, никак даже не обичам зимата и студа, ама тая година ми се искаше Стени да види сняг. Даже за Коледа щяхме шейна да му купуваме  Laughing
КъдрокосчеHug знаеш, че винаги сме с теб, мила!  Hug Кофти е, наистина, мъжа ти да отсъства, ама има и хубава страна - ще се затъжвате повече и няма да си омръзвате. Виж мене и мъжа ми, като се виждаме по 3-4 часа на ден, общо взето нямаме и за какво да се скараме, хем аз полагам огромни усилия в тази насока напоследък.
Габи, честито ти фото! И аз искам да го сменя тоя моя скапан апарат, ама сигурно ще трябва да чакам да се счупи или развали за целта. Здрава машинка излезе, да му се не види...
Надя, честит ти салон! Ама и ти не си поплюваш - рече и го направи! Браво! Да пращи от клиентки! И да направиш специална форумска отстъпка,  Wink чу ли!
Зори, честито ти разкрасяване! Много е хубаво така, да се почустваш направо нова! Което ми напомня, че съм за фризьор, дали ще ме огрее този уикенд  newsm78 ...
И накрая не мога да подмина лютеницата! Не се притеснявайте за чистотата й! Купешката лютеница се стерилизира в такива автоклави, че е абсолютно бактериално чисто. За разлика от домашната, в която винаги могат да се намерят бактерии, просто не може в домашни условия да докараш 120 градуса и нагоре Т на стерилизация. Притеснителното е наличието на патладжан, според мен. Въпреки това обаче, ако Стени поиска лютеница ще му дам. изобщо напоследък действам по тоя начин, за да не му секна интереса към ядене на човешката храна (а не да ми търкаля кюфтетата по земята и да вика "топка"), който доживяхме да видим да се прояви най-сетне.
Айде стига толкоз, весел празник ви желая!

# 38
  • Мнения: 458
Честит Празник, мили мами!
Бъдете винаги обичани!

Честит Рожден Ден, Шнапи!
Жива и здрава и всичко най, най!

# 39
  • Мнения: 1 666
Момичета, имам новини за Пачи и Маги.
За съжаление - не добри Sad! Ето лс от сестра й, която издирих по спомени от разни реплики на Пачи -
В Пирогов са.преди две седмици Магдалена си залепи ръчичките на печката с дърва.И ги приеха в Пирогов.правят и превръзки със специално лекарство и са под наблюдение.Днес ще и сменят пак превръзката и ще кажат дали ще са пастична операция или не.Добре са иначе.Мисля,че и операцията ще се размине.Ние се чуваме всеки ден.А в неделя ходих да ги видя.Стискайте палци на малката Маги,да и се размине операцията.

Нека се помолим и им предадем много положителна енергия!  Praynig
Аз вече и писах и я помолих да й предаде поздрави и палцестискане от всички нас, защото знам, че и вие го мислите и искате!

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 09:28 от els

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ЧЕСТИТ 8 МАРТ МИЛИ МОМИЧЕТА

Пожелавам ви да се най-желаните и обичани жени 365 дни в година!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ШНАПИ

Много здраве, любов и щастие ти желая.Нека всички твои мечти да бъдат мои пожелание!

P.S. нов отговор! Пачи всички се молим за вас. Само ти си знаеш какво ти е! Praynig Praynig Praynig

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Олелеле, стискам палци и се моля за Маги и Пачи! Дано да се разминат без операция!  Praynig Praynig Praynig Praynig

Елс, благодаря, че изнамери новини за тях!   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 897
                     Честит 8-ми март!
       Завладявайте с женския си чар и сексапил!
Омагьосвайте със своята тайнственост и неповторимост!
    Обезоръжавайте с нежност,топлота и търпение!
               Всеки ден,всеки час и...всеки мъж Wink
                Честит празник,мили момичета!

  

# 43
  • Мнения: 2 897
Честит рожден ден,Шнапи!
Бъди здрава,щастлива и много обичана!


Елси,благодаря за информацията!
Ще пратя цялата си положителна енергия на Пачи и Маги,дано скоро се оправи малкото сладурче Praynig

# 44
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Пачи ,миличка дано днешния празник ви донесе хубавите вести !!!!!Целувам ви и двете и те прегръщам силно!!!!!!!



Честит 8- март мили дами ,да сте много обичани и много ценени майки!!!!





Шнапи ,честит рожден ден да си жива и здрава и много късмет ти желая!!!!,

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 14:08 от Зечова

Общи условия

Активация на акаунт