ЯНУАРСКИ недоспали мами на прекрасни господа и дами

  • 9 118
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 333
Нали казаха, че ще има нещо по-специално на 8 Март и аз за това се запалих. Не пречи да отидем и да останем след това там, но в крайна сметка каквото вие решите.

Свеки си тръгва утре и не знам какво ще правя с моето ревливо дете което само иска да се носи, пак ще ми се откачат ръцете... Направо ми се реве, ама и с нея вече не издържам, въпреки че върши цялата домашна работа.

За утре не ме бройте, че ще се изпращаме, а съм й обещала да я водя на пица. Открихме най-хубавите пици, на Графа са отворили нова пицария на мястото на Тропс къщата и са страхотни.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Горещо апелирам да си изписваме темите до 15-а страница! Crossing Arms Naughty Не стига, че на Сашето никой не й помага и не я отменя в пускането на теми, ами и бързаме да зарежем старата, веднага щом тя пусне новата. Нищо няма да ни стане да си пишем там до 15-16 страница. Саша не може да чака да стигнем до края, че да пуска новата тема, защото не може постоянно да седи във форума и да дебне. Все пак има и 2 деца! Crossing Arms

По темата за осми - принципно ме бройте, аз на самия ден сутринта ще преценя дали съм ок да дойда. Само че 11 ми се струва рано, а и аз (след като изпатих) не съм навита на събиране с толкова много хора, пък били те и бременни (разбирай пазещи се) на закрито. Така че вероятно с беба ще дойдем към 12-13, надявам се да сте там и да не сте изпопадали под масите вече Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 043
Темата на у-щето за 8-ми е: "Бабини деветини или как да се преборим с предразсъдъците около бременността и раждането".

 Mr. Green Можем да водим...  Mr. Green Презентацията е на модна колекция за бременни пролет-лято 2007, което мен, с тези мерки, ме интересува...

Само дето пише "ул. Коста Лулчев". Дали е печатна грешка???  newsm78 Утре ще се обадя да питам.

2. Ивонска
3. Лила (тя не влиза често тук, но днес ми каза, че е ОК за Заимов)

Мерси, аз пък баш сега рекох да влеза, за да видя как вървят призивите за утре за градинката в Редута Grinning.

Сега отивам да чета за ваксините, че ни предстои следващата седмица.

# 18
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Niamam KREDOR Sad Sad Sad

# 19
  • Мнения: 1 289
И ние бяхме днес на консултация-от последния път сме качили 1 кг. и сме дръпнали с 2 санта,т.е. 4.700кг. и 59см.(а аз у нас го изкарах 61 сантиметра  newsm78 )

# 20
  • София
  • Мнения: 861
1. ninishte
2. Ивонска
3. Лила
4. Стилияна
5. Tsveta
Гумата не може да се залепи, много е зле. Сега търсим нова. Аз ще съм с кенгуруто  sling
6. Викс

Качих снимките от НДК.
Ивонска я виж Стилияна, чака да си тръгне зетя и нападна други ергени  Crossing Arms Whistling Naughty
http://images14.snimka.bg/002336627.jpg

# 21
  • София
  • Мнения: 541
Горещо апелирам да си изписваме темите до 15-а страница! Crossing Arms Naughty Не стига, че на Сашето никой не й помага и не я отменя в пускането на теми, ами и бързаме да зарежем старата, веднага щом тя пусне новата. Нищо няма да ни стане да си пишем там до 15-16 страница. Саша не може да чака да стигнем до края, че да пуска новата тема, защото не може постоянно да седи във форума и да дебне. Все пак има и 2 деца! Crossing Arms
Нимски  Hug Hug Hug
Мамета, ако някой иска да помага с темите, няма да откажа. Поне да се редуваме някакси.

Аз утре няма да имам нет до към привечер и ако не се включа, моля да ми пуснете един смс за час и място  Wink
1. ninishte
2. Ивонска
3. Лила
4. Стилияна
5. Tsveta
6. Викс
7. Саша
P.P. vicks, каката ви Йоанна или Йоана е? Че надписвах снимки, ама не знам кое е вярното  newsm78

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 22:20 от sasha_gbg

# 22
  • София
  • Мнения: 861
с едно н  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Утре никой ли няма да дойде на Редута???  Rolling Eyes Е, що ви мързи???

Ако се престрашите ще ви хареса, гарантирам!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Mами,кажете нещо за подсечено дупе,аз ползжам бюбхен,ама май не върви много добре... Crossing Arms
Цвета ти ли беше с този проблем?

# 25
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Mами,кажете нещо за подсечено дупе,аз ползжам бюбхен,ама май не върви много добре... Crossing Arms
Цвета ти ли беше с този проблем?
Аз я Confused Мажа с БебТан за сега, утре ще ходя да търся аптека да правя крем по рецепта.

# 26
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Утре никой ли няма да дойде на Редута???  Rolling Eyes Е, що ви мързи???

Ако се престрашите ще ви хареса, гарантирам!

Присъединявам се към призива, парка е супер и има едно кръчме с готино мезе Laughing лелеле да бях сега там.....

# 27
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Mами,кажете нещо за подсечено дупе,аз ползжам бюбхен,ама май не върви много добре... Crossing Arms
Цвета ти ли беше с този проблем?
Аз я Confused Мажа с БебТан за сега, утре ще ходя да търся аптека да правя крем по рецепта.

А пък за подсеченото дупе да споделя опит - Митко така взе да му се подсича дупето и спрях да го бърша с мокри кърпички, само на чешмата минахме и за 1-2 дни му се оправи и повече не се е подсичал. Мажа с Павлодерм, за който вече писах, че съм изключително доволна. Обаче, трябва и да отбележа, че на Вики женското дупе беше доста по-проблемно и доста по-често се подсичаше. Мъжкото дупе на Митко не ми създава почти никакви проблеми. Незнам дали има връзка с половете, аз просто правя изводи от моите деца. Женското дупе се подсича на 2 места, а мъжкото само на едно Laughing

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 3 099
Качих снимките от НДК.
Ивонска я виж Стилияна, чака да си тръгне зетя и нападна други ергени  Crossing Arms Whistling Naughty
http://images14.snimka.bg/002336627.jpg

 bash box bash box bash

Общи условия

Активация на акаунт