Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 786
  • 208
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
буржоа с колаген Peace
за друг неискам и да си помисля,много съм доволна

# 16
  • Варна
  • Мнения: 974
Ползвам ФДТ ежедневно, имам сериозни сенки под очите и немога да мина без него, или само с коректор защото си личи. Ползвам много отдван и досега не съм забелязала да ми  вреди. Важно е да полагаш грижи за кожата, да не спиш с грим, да я почитваш правилно и да си избереш хубав продукт който да пасне на твоята кожа.
Аз лично ползвам вече може би година ФДТ на Мейбалин, и съм страшно доволна. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 626
Ползвам ФДТ всеки ден. Само когато цял ден съм вкъщи не се гримирам и съответно не слагам ФДТ, но това все по-рядко ми се случва.

Аз лично за себе си съм доволна от ползването му. Много по-чисто ми е лицето.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ползвам ФДТ от време на време Peace
В момента съм с един на Лореал-Трю Мач, но мисля да го сменям.Аз лично си търся някакъв покривен, да не стои като маска и да е естествен Peace

# 19
  • Мнения: 765
 Всеки ден - в почивните дни не слагам грим , освен ако не излизам вечер , но не мога да се появя на работа с "измито " лице .
И друг път съм се изказвала по темата - качествен фон дьо тен нанася много по-малко поражения от некачествен крем за лице - така мисля аз . Не използвам сенки за очи , мога да изляза без червило , без спирала , без молив - не са ми  толкова важни , колкото общият вид на лицето , а при мен то става с просто "форматиране" - ФДТ и руж .
 Любими :  Clinique Perfectly Real Makeup
                  Chanel Vitalumiere
                  Lancome

# 20
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
буржоа с колаген Peace
за друг неискам и да си помисля,много съм доволна

И аз съм с този ,но не го използвам всеки ден ,а само от време на време Peace

# 21
  • Мнения: 660
мда хубави съвети сте дали дано да са полезни на всички мами с мазни и друг вид  кожи,мойта също е и много чувствителна,и сега карам  с продукти на авен,иначе ФНД ми е на Лореал Infallible,мисля че засега ми върши работа като за мен,по натам ще го сменя с Lancome Hug май,макар.че псоледният е скъпичък:)

# 22
  • Мнения: 14 489
ползвам задължително. искам кожата ми да изглежда съвършена а без фдт не е такава. доволна съм от мейбълин, сега мисля да взема или този мус дето карчева казва или някой на буржоа

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
При мен лошото е, че имам ужасно чувствителна проблемна кожа и ми излизат и се възпаляват пъпки почти от всичко - грим, прах, повечето козметични продукти също не са за мен, та може и затова да имам такава неприязън към фондютена, ама го слагам само по някакъв повод, а не всеки ден.


 Peace Мнооого рядко ползвам фон дьо тен,за вечерен грим най-вече.

# 24
  • Мнения: 630
Всъщност само през лятото правя сериозни пропуски - по време на отпуска, след това/ с добър тен нямам нужда от фон дьо тен и пудра/, в почивните дни. Съвременните фон дьо тени не запушват порите /все пак не говоря за тези от 5 лева/ а по скоро предпазват кожата от замърсявания, прах, УВ лъчи. Аз намерих моя - Color Clone  на Хелена Рубинщайн.  newsm10

# 25
  • Мнения: 2 407
Слагам почти всеки ден,не мисля ,че е вреден.

# 26
  • Мнения: 6 461
Когато изисква случая.

# 27
  • Мнения: 1 063
Съвременните фон дьо тени не запушват порите /все пак не говоря за тези от 5 лева/ а по скоро предпазват кожата от замърсявания, прах, УВ лъчи.
  Peace
Ползвам на Avene и на Vichy, като повече ми харесва този на Avene с фактор 15 е.

# 28
  • Мнения: 2 092
Моето мнение е ,че колкото и да е хубава кожата и тена,със ФДТ винаги изглежда по-добре!НО да е правилно подбран и поставен,че иначе по-добре несъвършена кожа,отколкото зле поставен грим!
За прикриване на белези и за по-бързо заздравяване съм ползвала антибактериален коректор!
Ползвам дълготраенФДТ на Мейбълин,доста често!Кожата ми с смесена ,мн добе го понася!

# 29
  • Мнения: 1 959
Ползвам всеки ден.Моя е на Лореал Тру мач

Общи условия

Активация на акаунт