Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 834
  • 208
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 829
ползвам на макс фактор--доволна съм--не смятам че е вреден,важното е вечер да се почитва лицето Laughing Peace
харесвам го--но ще го сменям с нещо друго Peace

# 31
  • Мнения: 4 076
Нямам нужда от него.  Laughing По принцип много рядко използвам грим, но дори и да слагам, фон дьо тен никога.
И аз така.За някоя пъпчица или петънце,си имам един стик на Голдън роуз N1,мацвам само върху пъпката и така,докато изчезне.

# 32
  • Мнения: 3 611
Mnoooooo riadko polzvam grim, fon dio ten puk pochti nikoga.
Hich ne se vteliavam i da mi izleze niakoia pupka (deba taia latinica, de e kredora? ), ne prikrivam defekti po liceto si, za shtastie niamam takiva (pu-pu)  Flutter

# 33
  • Мнения: 156
Аз също съм на мнение,че добре подбрания фон дьо тен може само да помогне,а не да навреди.Ползвам Lumene - Mix It Up почти всеки ден,но естествено вечер почиствам винаги лицето си.Просто не мога да си представя да сложа друг грим,а да не подготвя първо лицето си.

# 34
  • Мнения: 375
Color Clone на Helena Rubinshtein е перфектния за мен, номисля че и Шанел са добри. Просто лицето става друго със фдт.

# 35
  • Мнения: 466
И аз ползвам  муса на Мейбалин  Peace и съм много доволна, не мисля че ми вреди. За себе си вече намерих подходящия - дори днес си купих  за втори път понеже видях, че ми свършва, както и пудра на същата марка, но нея утре ще я пробвам.

# 36
  • Мнения: 14 513
И аз ползвам  муса на Мейбалин  Peace и съм много доволна, не мисля че ми вреди. За себе си вече намерих подходящия - дори днес си купих  за втори път понеже видях, че ми свършва, както и пудра на същата марка, но нея утре ще я пробвам.


а този мус изсушава ли кожата? и хубаво ли матира?
аз имам пудрата и съм доволна

# 37
  • Мнения: 466
Не, не мисля че изсушава, нормална е. За матирането  - матира и то достатъчно, но не натрапливо и седи много нежно и естествено. Имам малко лунички на носа и изобщо не се забелязват като го сложа. По принцип  нанасям и пудра отгоре, но понеже последно като си купувах пудра ми я объркаха като номер (по-тъмна са ми дали, въпреки, че на кутията пишеше този номер, който аз исках  #2gunfire , а като се прибрах пробвах с четката по енерция и не ми беше удобно да отида и  да го сменят, или да им направя забележка), та така си карах  почти седмица без пудра и трябва да ти кажа, че днес дори се зачудих дали въобще ми трябва , но въпреки това си купих да си имам.
Очарована съм от муса. Мойта кожа е смесена към мазна.

# 38
  • Мнения: 4 195
Всеки ден. Peace

# 39
  • Мнения: 1 069
 Моля авторката да ме извини, но искам да попитам нещо! Аз съм от тези, които не използват фдт, но ми се иска да се пробвам. Та:
1. Как си избирате цвета?
2.Слагате ли на шията?
3.Цапа ли ви дрехите?
То нещото стана на три неща, но пак моля за извинение!  Wink

# 40
  • Мнения: 14 513
veri благодаря за уточнението. Grinning
valieta - цвета избирам на око, не пробвам, освен малко върху ръката за да видя покривността. не слагам на шията, слагам много на лицето, но не се вижда разлика, да стои като маска или нещо подобно.
не съм забелязвала да ми цапа дрехите, а аз винаги се гримирам и после се обличам

# 41
  • Мнения: 6 958
От време на време - средно по 3-4 дена седмично и само зимно време Peace Марката е Орифлейм     bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 240
Ползвам всеки ден. Аз също прикривам петънца от пъпки. Голяма работа е този макияж. Прави те неузнаваем. Ползвам на Лореал силно покривния, не цапа и не стои като маска, но трябва да се разнесе много добре.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ползвам всеки ден. Аз също прикривам петънца от пъпки. Голяма работа е този макияж. Прави те неузнаваем. Ползвам на Лореал силно покривния, не цапа и не стои като маска, но трябва да се разнесе много добре.
Може ли да ми го покажеш?Седи ли естествено на лицето, издържлив ли е, за каква кожа е, цапа ли дрехите...?

# 44
  • Мнения: 32
Моята кожа е проблемна-с пъпки и мазна-каквото и да сложих ми запушваше порите.След консултация с дерматолог ми препоръча - ACtipur-дневен крем,който е тониран,нещо като 2в1 и съм много доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт