Режим на Пиер Дюкан-9част-Отново са пости ,а ние продължаваме!

  • 21 803
  • 454
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
Momi4eta, zavijdam vi za entusiazma!!!
BRAVO NA VAS!
Predi mesetz bqh 7 dni na meso i mlqko, ne znam dali svalih kg, no se 4uvstvah zna4itelno po-dobre ot obiknoveno. Ne znam sega za6to e taka, no nqmam volq da zapo4na otna4alo!!! Sad POmognete mi! Az vseki den 4eta foruma vi, no rqdko se vklyu4vam... sram me e, nqmam kakvo da kaja! Nito dietstvam, nito ni6to! a taka mi se iska.... Embarassed Cry

# 16
  • Мнения: 2 149
Добро утро!
Чаша кафе без захар и чаша нискомаслено мляко.
Сега ще си заджуркам един айран в бутилка за разходката и тръгваме по задачки с бебо.

Вечер ям месо+салата.

Тази вечер ще е риба, така съм решила.

# 17
  • Мнения: 84
Momi4eta, zavijdam vi za entusiazma!!!
BRAVO NA VAS!
Predi mesetz bqh 7 dni na meso i mlqko, ne znam dali svalih kg, no se 4uvstvah zna4itelno po-dobre ot obiknoveno. Ne znam sega za6to e taka, no nqmam volq da zapo4na otna4alo!!! Sad

MammaT не се предавай,просто го направи,не е трудно.В един момент този режим се превръща в начин на живот и не ти тежи.

# 18
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
И на мен волята ми е проблема, малко съм се отпуснала, имам мотивация, но... все нещо се предавам вечерта...Снощи пак... Писна ми, от мене си ми писна! #Cussing out Идва ми да се скрия някъде, и във форума да не влизам, да си ближа раните и жално да скимтя... 
Пак няма да говоря за кантара, само ще си ви чета!
Лек ден, и не правете като мен! Hug

# 19
  • Мнения: 4 176
Здравейте момичета,
Днес е 3-ти ден на диетата ми.
Имам лентичка за Кг, но не е вярна. 76 кг съм. От НГ качих. Уморих се от другите диети, защото много имам да свалям.
За тези 3 дена съм свалила 1.5 кг. Не ми е трудно за сега. Обичам месо. ще видим каков, ще стане. Имам цел да смъкна 15-20 кг. до юли месец. Ще се отчитам често.
за сега съм решила ударен режим от 7 дена да пазя.

# 20
  • Мнения: 4 806
Дюканки, поздравления за чудесната темичка.

Особено ме радва, че се появяват и нови участнички в ансамбъла "Дюкан - Дюкан"   ura

Пожелавам на всички успех и по - малко трудности.

Начинът да се избяга от сладкото е един - категоричен отказ от раз. Първите дни е по - трудно, но спаднат ли инсулиновите нива, престанат ли мазнините да викат "Искаме още, искаме още" и страстта сладка намалява. Между другото, напълно от личен опит от последните дни - единия ден хапвам сладко, на другия ден организъмчето почва да си иска още и още. М-да, кофти, ама си е химия тая работа. Затова - едно решително "НЕ" на шокото. Не е толкова трудно.

# 21
  • Мнения: 76
Тоя Дюкан ме кефи  Grinning и аз се записвам при вас.
Имам въпрос, ако искам да отслабна с 9кг. колко ударни дни да направя?

# 22
  • Мнения: 4 176
Ми колкото искаш. Обяснено е в първия пост.

# 23
  • Мнения: 4 447
Доби, добре дошла!
Ударните дни са от 5 до 10! Не са ти много излишните килца, лесно ще се справиш! Успех!
5 до 7 дни е напълно достатъчно за теб, според мен! Ако скоро си била на някаква диета, не очаквай резултат от -5 кг, само да те подготвя!
Всичко си оказва своето влияние - предишни режими, ЕГН, от колко години ги носиш излишните килца.... При всеки е различно, хората сме различни. Единствено сигурното нещо е, че ако си постоянна и вярваш в успеха си - той ще дойде непременно!
Успех на всички нови балерини!
 Къде са Тути и Вещи?

# 24
  • Мнения: 76
Танита, благодаря ти за отговора и  топлото посрещане.
Доста килограми свалих от октомври насам - 16кг., но тези 9, ги нося откакто бях бременна и знам, че ще ги сваля най - трудно. Проблема при мен, не бяха качените килограми по време на бремеността /16кг/, а тези качени по време на кърменето/15кг./ Общо взето 14месеца след раждането, тежа 1кг. по-малко отколкото като ме изписаха от родилния дом.
Сигурна съм, че господин Дюкан ще помогне и на мен.
Ще дам отчет по - натам.


# 25
  • Мнения: 84
Доби добре дошла и от мен  bouquetЖелая ти успешно сваляне на излишните килограми.

# 26
  • Мнения: 900
Аз пак съм тук .Свърших една голяма работа днес , newsm44купих билети за концерт на една група още от моята младост Iron Maiden,то концерта чак през юни ,ама билети отсега.Заедно с големия синковец двамата ще ходим  superuu
След сутрешната закуска при мен и втора имаше-1варено яйце с изварка и кисело млекце малко.Обядвах преди малко варено пиле-около150гр.Вода до тук 2литра.Сега чай ме чака около литър .Радвам се да видя едни виртуални муцуни ,които отдавна не бях срещала ...Асса  newsm51.Много точно ,както винаги и компетнтно коментира проблема със сладкото. Затова аз няма да те повтарям.Този ефект и аз съм го изпитвала многократно върху себе си ,а вярвам и повечето от вас тук -бих само допълнила.
Добре дошли казвам на Добира и Мамица thumbsup.Според мен режима не е от тежките за прилагане,още повече ,че  се изграждат и някои полезни хранителни навици-пиенето на вода и редовно хранене,без които за трайно и здравословно отслабване не можем да говорим.Още повече ,че няма да отслабвате, гладувайки. Ако имате някакви въпроси ,смело ги задавайте !
Мама Т   Hug,стегни се ,плс и пред себе си наложи вето  на всичко сладко , smile3513,което харесваш .Изчакай малко и ще видиш ,че желанието постепенно ще намалее.Не си мисли ,че само при теб е така ,всеки е имал подобни моменти , а някои продължават да водят тази битка,при други тя е доста продължителна.Много се разфилософствах , а времето днес нещо е кът.Изоставям ви .Бай.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 15:33 от LUZORO

# 27
  • Мнения: 1 058
Здравейте Дюканки и от мен.
От два дни малко позанемарих яденето. Вчера катастрофирах и най-хубавото е , че на малкия нищо му няма и даже не се впечатли много. Сега започват  разправии, застраховки и вече ме хвана яд и за колата новичка ни беше. Най-важното е , че сме живи и здрави. Аз с камион се борих, че колите ми се виждат малки  Shocked.
Добре дошли на новите. Нещо Тути и Вещи изчезнаха.

# 28
  • Мнения: 900
Леле Ради ,добре че ти няма нищо ! newsm51 Вярно жалко ,че колата нова  ,обаче и разправиите са големи след това.А тез камиони са отвратителни ,някои шофьори,които ги карат ,са толкова нагли на пътя .Гледат ,ако могат да те избутат от пътя , а други пък с такава скорост се движат ,все едно са на някоя писта на формула1. newsm11
Следобяда ходих до един нов фитнес,играх някаква йога-тибетски техники-не беше зле ,ама аз си искам мойта тренерка-сега всички с нея сравнявам. smile3518
Иначе днес всичко ми бе по режима.Вечерях извара ,ама май прекалих с нея ометох 250гр и пилешка пържола-150гр-голям глад .И това е така ,щото от скитня следобяд не закусвах  #Cussing outВода пак 3 литра и литър чай и малко кола лайт пийнах.
Спокойна нощ!  bouquet

# 29
  • Мнения: 84
Ради миличка ,радвам се че сте добре с детенце Hug а колата...вярно не е приятно ,но е поправимо
Лу една моя приятелка се върна скоро от Индия и сега ще си отваря собственно студио по йога,та се каня да ходя и аз,зарибена.Ще разказвам когато стане факт.
Спокойна вечер желая

Общи условия

Активация на акаунт