Режим на Пиер Дюкан-9част-Отново са пости ,а ние продължаваме!

  • 21 853
  • 454
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 900
Тя затова се е нарекла зла вещица! Mr. GreenДобре ,че  не си падам особено по торти ,хапвам ги само на рожден ден. Wink Joy Joy

# 406
  • София
  • Мнения: 185
Аз обаче много ги обичам  newsm43 и ще взема да си закача някоя от тези каки на хладилника Mr. Green
Мисля,че трябва от време на време да си пускаме такива снимки особено покрай празници  действат много стимулиращо  Peace

# 407
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен!
  Днес бях на протеинов, но преди малко хапнах гювече и го направих смесен. Гювечето беше само от позволени неща ( домати, пилешка пържола, сирене и яйце) та утре вместо на пети протеинов минавам на смесен. Смятах да се пет, но .... Няма значение все още съм в режима. Когато съм на смесен нямам проблем с 00. Това е от мен за сега-
  Чао и лека вечер.

# 408
  • Мнения: 900
Тази вечер приключих четвъртия си протеинов ден успешно. yesХапнах си пак бутче,печено в плик ,ама ми дойде малко по-мазничко  #Crazy.Вода 3,5 литра.Утре да се надявам да изкарам без издънки и петия ден.Пак пиле съм си приготвила да пека Mr. Green ,вече ще вземат и на мен крила да ми поникнат smile3535
Лека и спокойна нощ!

# 409
  • Мнения: 911
Добро утро момичета!

# 410
  • Мнения: 900
Добро утро момичета! HugГледах предаването по БТВ -Искрено и лично ,посветено на ползата от приема на мазнини.Страшно интересно  Wink, най-се изкефих на участниците-Галя от спайдър спорт и на една диетоложка от болница Царица Йоана.За мен коментираните неща не бяха нещо ново общо взето. До сега обаче ,не бях чувала, че на един прием ,не бива да се смесват растителни с животински мазнини Thinking.Обсъдиха и старата като света тема с целулита,за това, че това е болест ,свързана със съединителната тъкан,изобщо независеща от това дали приемаш или не мазнини.Приемът на мазнини за деня го ,дадоха в границата м/у 15-30% от общия калориен прием . bowuuВ общи линии е това,имаше и други коментари ,но аз ви споделям това ,което мен ме впечатли.

# 411
  • Мнения: 1 058
Здравейте и от мен.
Вчера ядох домашна наденичка и май беше по-солена. И съответно днес съм +1кг. Колита пак ми се възпали и се чувствам  подута.

# 412
  • София
  • Мнения: 185
Привет и от мен wavey

LUZORO предаването не го гледах,но ще видя да си го сваля някъде от нета.
Сега си хапкам триците,а за обяд и вечеря ще съм на рибка и салата Peace
От утре съм на протеини и се надявам вече да се похваля с някое килце надолу Wink

# 413
  • Мнения: 900
Ради,аз също съм с колит ,който лесно се възпалява от употреба на подправки,а най-вече от чесън.Съчувствам ти.Тес ,ако имаш възможност,се порови из нета ,защото си заслужава информацията от предаването.Препоръчвам го на всички ,въпреки ,че тази информация по отношение на мазнините ,не е в синхрон с режима на Дюкан ,но всеки нека си реши сам за себе си ,кое ще му е от полза и кое не Peace  bouquet

# 414
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Нищо ново при мен. Ама нали хубавите работи ставали бавно.
Лек ден!

# 415
  • София
  • Мнения: 185
Lu   Hug Hug Hug
Нещо не мога да го намеря в нета,но утре ще го гледам в neterra  Peace
Танче  Peace много се радвам,че така мислиш и не се депресираш от бавното сваляне  Hug

# 416
  • Мнения: 4 447
Спомняте ли си за Маф (maf). Писа, че не и действа Дюкан, и е открила своята диета - Японско чудо.
Пиша тук, защото си писала в тази тема, Маф, и ще го прочетеш!
Попаднах на друго твое писание при японското чудо, че пак не сваляш,.... чувстваш се зле, залиташ... Извинявай, не ми е работа, обаче много се ядосах! Какво очакваш да стане? Ти ще се разболееш съвсем! Имаш проблеми, които не са само от наднормено тегло, което при това е някакви си 5-6 килограма. Ако не проявиш разум ще закъсаш сериозно със здравето. Откажи се от всякакви диети за известно време. Дори това да доведе до напълняване (няма как да не стане така). Отиди на лекар, вземи някакви мерки, защото от това, което пишеш нещата хич не са розови. Искаш съвети - дават ти се! Защо нищо от тях не възприемаш?
Пожелавам ти да стигнеш мечтаните килограми! И аз искам! Да не мислиш, че си единствената, за която това е важно? Не психясвай на тема отслабване (подозирам, че вече е късно) . Пък и майка ти! Тя с теб гладува, вместо да помисли за здравето ти!
Извинете ме момичета, Hug не се стърпях! Даже съм тактична!

# 417
  • Мнения: 84
Здравейте милички  Hugмалко съм ви поизтоставила,но чета редовно всичко  kaffeetrmker_2 Вещи страшни снимчици newsm09 на човек като му се прияде нещо забранено да се сеща за тях.
Лу на тема здравословно хранене,скоро четох,че не бива да се смесват и два вида протеини.Изобщо покрай този Дюкан съм изперкала на тема храна smile3511имам си и таблици за правилното смесване на храните,само на ръце не съм започнала да ходя  newsm62
Танче желанието ти е само да помогнеш на  маф,достатъчно тактична си,дано само да се вслуша в думите ти. Хайде стига съм дрънкала smile3505 Приятни почивни дни момичета  bouquet Ще ви навестя да почерпя в неделя ,че съм цвете   bouquet

# 418
  • Мнения: 900
Спомняте ли си за Маф (maf). Писа, че не и действа Дюкан, и е открила своята диета - Японско чудо.
Пиша тук, защото си писала в тази тема, Маф, и ще го прочетеш!
Попаднах на друго твое писание при японското чудо, че пак не сваляш,.... чувстваш се зле, залиташ... Извинявай, не ми е работа, обаче много се ядосах! Какво очакваш да стане? Ти ще се разболееш съвсем! Имаш проблеми, които не са само от наднормено тегло, което при това е някакви си 5-6 килограма. Ако не проявиш разум ще закъсаш сериозно със здравето. Откажи се от всякакви диети за известно време. Дори това да доведе до напълняване (няма как да не стане така). Отиди на лекар, вземи някакви мерки, защото от това, което пишеш нещата хич не са розови. Искаш съвети - дават ти се! Защо нищо от тях не възприемаш?
Пожелавам ти да стигнеш мечтаните килограми! И аз искам! Да не мислиш, че си единствената, за която това е важно? Не психясвай на тема отслабване (подозирам, че вече е късно) . Пък и майка ти! Тя с теб гладува, вместо да помисли за здравето ти!
Извинете ме момичета, Hug не се стърпях! Даже съм тактична!
Освен само да добавя едно smile3501 newsm10  202uu,всичко друго ще е излишно.Тани hug!Винаги съм си мислила ,че проблемът на повечето хора с килограмите ,не цитирам само наднормените ,а също и тези далеч под нормата ,са свързани с някакъв емоционален ,да не кажа психологичен срив. bowuu Thinking

# 419
  • Мнения: 900
Лу на тема здравословно хранене,скоро четох,че не бива да се смесват и два вида протеини.Изобщо покрай този Дюкан съм изперкала на тема храна smile3511имам си и таблици за правилното смесване на храните,само на ръце не съм започнала да ходя  newsm62
Човек не трябва да изпада в крайности и да залита в прекалено детайлизиране.Това е лично мнение ,иначе се достига до проблема от по -горния пост!Аз за себе си съм избрала основата /скелета /на тоз режим ,обаче съм решила след време да си го нагодя според моите потребности,така че организмът все пак да е добре балансиран спрямо всички групи хранителни вещества/разбира се превесът ще е на белтъчините. Wink/

Общи условия

Активация на акаунт