Брекети

  • 244 065
  • 1 243
  •   1
Отговори
# 1 215
Мерси много LilaC,а някакъв отзив за Обрешкова?

# 1 216
  • Мнения: 1 196
В петък търсих Куюмджиева,но ми казаха,че е в майчинство и може би работи само за пациентите си от преди! Peace

# 1 217
galinabs az sum pri Milina mngo sam dovolna na 13 sam ..mnogo e vnimatelna i cenata na metalni e 2000lv s vklu4eno cqloto le4enie..

# 1 218
  • Мнения: 107
Имам голямо желание да си сложа брекети, направо имам комплекс от зъбите си и дори не се усмихвам.Та въпроса ми е дали е възможно поставянето им при положение, че на едия си преден горен имам корона и на един от долу също-тоест умъртвени са.Тъй като имам само координати на д-р Куюмджиева ,а от тук разбрах че е в майчински може ли да ми препоръчате друг? Ако може и актуални цени.  bouquet   

# 1 219
  • Мнения: 52
Няма никакъв проблем с коронката,аз имам такава на втори горен зъб.Дерзай!

# 1 220
  • Мнения: 52
По принцип въпросът беше реторичен,защото няма как да си сигурен кои брекети са по-добри от личен опит,ако не си имал в устата си 2 различни вида. Мария Кънева тези, които на мен ще ми слагат може да видиш тук- www.iceclearbraces.com
Мда,на Ормко са,в на4алото проучвах и за тях.Питах те,защото няколко странички назад се обсъжда6е,че ортодонта трябва да поръча цял комлект,ако не6то стане  с едното брекет4е .Да знаете(само информативно ви казвам),4е това не е вярно Outta Joint.Поне за на "Ормко" сапфирените съм сигурна.Даже си спомням,4е обсъждахме "по-комерсиален" вариант с ортодонта-4 сапфирени брекета,а останалите обикновени железа.Ако не може6е да се поръчват поотделно  вместо да ми излезе по-евтино щеше да се наложи да платя и комплект сапфирени и комплект обикновени Grinning
DeniG едновременно на двете 4елюсти ли ще ти слагат бреките или първо на едната?

# 1 221
  • Мнения: 4 076
а някакъв отзив за Обрешкова?
Най-добре е да се включи някой неин пациент.Аз също разпитвах за нея и получих недобри отзиви.Не ми направи добро впечатление и на първия преглед,та втори не последва.С д-р Милина имам опит,двете ми деца й бяха пациенти и не съм доволна,но-подчертавам-това е личният ми опит и мнение.Д-р Будинова е внимателна,старателна,засега и лечението,и отношенията ни са перфектни.Дано и занапред да е така  Peace

# 1 222
Мария Кънева в петък ще ходя да обсъждаме поставянето и т.н.,но аз ще искам първо на горната челюст да ми сложот и като посвикна и долу. До колкото е споменавала ортодонтката някъде след месец май може долу да сложа.Но сега като отида ще кажа с точност какво ще правим. Аз знам за тези брекети също,че ако ми се отлепи и загубя 1, ми поръчват и си плащам само 1,загубения,а не повече.

# 1 223
  • Мнения: 3 215
Привет и от мен.Точно си опънах ластика (как само звучи) smile3511 и се сетих,че не съм ви писала как е с ластик.Прегледът в събота мина за 5 минути.Докторката остана приятно изненадана от прогреса  smile3501,връчи ми ластиците и така...Добрата новина е,че имам само един - отляво.Опъва се от кукичката на 3-ти горен до кукичката на 6-ти долен.Дотук с добрите вести.Усещането е доста неприятно,особено в момента - имам чуството,че челюстите ми се срастват и не мога да си отворя устата,като в кошмарен сън  smile3505 Ластикът се носи нощем за 10-12 часа,но за по-добри и бързи резултати е хубаво да се носи повече (което и правя доколкот мога).Болка,поне при мен,има ...и то каква,особено нощем  smile3515 По някаква причина,когато главата ми е в хоризонтално положение,ме боли много,ама много.Като стана болката поминава.Иначе се върнах към първите дни от носенето на брекети,друго ако не.Все пак,като махна ластика,болката минава и се чуствам нормално.
Айде да не прекалявам с оплакването.Нали все кураж давам  newsm18

# 1 224
  • Мнения: 52
jara r да уточня,4е няма проблем с коронките и брекетите само ако 1.девитализираните зъби са добре излекувани(няма граноломи и други гадости),2.на керамика брекета не може добре да се залепи-затова ми сложиха временна коронка на мястото на старата
Old sport пожелавам ластиците да отпуснат по-скоро!представи си какво изпитват тези на които им заклю4ват 4елюстите за няколко месеца,за да им оправят деформациите на захапките....затова търпение...сложи пове4е възглавни4ки под главата ве4ер ,мисля 4е 6те облек4ат болките....

# 1 225
Old Sport дръж печено - ти си ми надеждата! Тези дни не съм се разкисвала, ама като се разпадна психо-зъбно, ти ме спасяваш!
Специално за теб - това сме ние след лечението  bigdance2 .
Ето и още нещо обнадеждаващо за всички ценители: http://www.archwired.com/

 



# 1 226
  • Мнения: 3 215
Мария Кънева,Maugly,благодаря ви много за тонизиращите думи.По-добре бях снощи.Не,че не ме боля,но бях толкова изтощена,че не събуждах,а болката влезе в съня ми (то е ясно,че беше кошмарен),но поне се наспах.Не искам да ги мисля тия,дето им заключват челюстта  #Crazy
Забравих да уточня,че целта е лекичко изместване на горните зъби наляво,за да съвпада линията между двата първи зъба горе с линията между двата първи зъба долу.Сега има някакво микронно разминаване,което,ако не гледаш през лупа,няма как да забележиш,но Димова е перфекционист и затова я харесвам. Hug
www.archwired.com го знам отдавна и го лансирах  по-назад в темата,но накрая спрях,защото взех да се повтарям.Добър сайт е,така че четете.Но нашият форум си е по-добър от техния! Mr. Green Party

# 1 227
  • Мнения: 123
По някаква причина,когато главата ми е в хоризонтално положение,ме боли много,ама много.Като стана болката поминава.Иначе се върнах към първите дни от носенето на брекети,друго ако не.Все пак,като махна ластика,болката минава и се чуствам нормално.
Айде да не прекалявам с оплакването.Нали все кураж давам  newsm18

Съвършено нормално е - когато лежиш кръвното налягане в командния център (главата) е по-голямо и за това всичко е доста по-чувствително там Simple Smile И на мен ми предстоят ластиКите, но заради дълбоката захапка и съм убеден, че ще трябва да ги нося по 25 часа на денощие... Но и това ще търпим и ще стискаме зъби, то не че с ластиКите ще се зяпа много, хаха Laughing Успех и все по-малко дискомфорт пожелавам!

# 1 228
  • Мнения: 3 215
Concord,мерси за обяснението и за окуражителните слова.И моята захапка е дълбока или поне беше ...
С ластика може да се говори нормално в общи линии,да се пие,но не да се яде.То и без това ти се отяжда,така че очаквам пак лек спад в живото тегло  Crazy
На пакетчето с ластици е нарисувана газела и пише Импала ... очаква се след носенето им да си гъвкакв и подскоклив като газела явно  Mr. Green

# 1 229
леле, цял един ден е минал без някой да се похвали или оплаче.
да взема да си кажа аз. днес съм много гладна и хапнах някакви много и миниатюрни сандвичета със сусам. преглъщам и активията и ще тичам да мия зъби, защото съм на работа. опитаха се да ме почерпят и с домат - ненарязан!

днес не ми е ден на "вечна дружба" с железата.  от сутринта ме дърпат и опъват.
дайте повече инфо за ластиците?
аз подозирам, че ще се сдобия с такива, защото имам дълбока захапка, но не виждам къде ще се закачат, защото си нямам кукички.


Общи условия

Активация на акаунт