Ето я и моята история

  • 6 119
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 203
Не си губи времето-годините бързо минават!Казвам го от личен опит-една връзка продължи ли повече години без развитие е безмислена!Един ден сама ще се чудиш на себе си за излишните нерви и пропуснатите възможности да бъдеш щастлива!Има някой ,който си е твой си те чака-така казваше баба и се оказа права,сега съм щастлива майка и съпруга.Бъди умна!  bouquet
Наистина, миличка, бъди умна - ти си ценна и намери човека, който ще го знае.   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 612
Не е нормално да търси близост с друга.
Аз бих провела сериозен разговор и ако нещата продължат значи той е направил своя избор и няма смисъл да оставаш с него.

# 17
  • Мнения: 2 439
След като пишеш, че връзката ви куца значи сама осъзнаваш, че нещо трябва да се предприеме. Не е проблема чата, проблема е липсата на доверие. Аз мразя да чатя, намирам го за тъпо, но не бих правила проблем на скъпия, ако се закрасти. НО ... да ми се четат личните писания НЕ позволявам. Не позволявай и ти, защитата на твоята личност и твоето достойнство е поставено на изпитание. Пожелавам ти да намериш достоен начин да ги защитиш.Успех

# 18
  • Мнения: 1 364
Права си за някои неща, за други не. И аз бих се издразнила, ако мъжа ми поиска да ми чете кореспонденцията с приятели от нета. Това е тъпо. Все едно да подслушваш Sick
Но и неговото не е нормално. Чат нон-стоп Rolling Eyes Аз на твое място чисто и просто бих му казала, че страдам от липсата на вниманието му и че ако иска да остане с мен, трябва да прекарваме повече време заедно. Компът много обсебва, може просто да се е поувлякъл...Или ще се усети и ще спре, или ясно ще ти покаже, че му е по-приятено да си чати с приятелката, отколкото да си говори с теб. Във втория случай аз бих го напуснала.

Съгласна съм с това мнение

# 19
  • Мнения: 4 451
Аз по принцип съм много крайна в решенията си и не те съветвам да ме слушаш, но все пак да кажа. Това му поведение не ми се вижда нормално. Или е влюбен или загубен. Да те пренебрегва, заради виртуалното си общуване с нея е ужасно. Сериозно си поговорете и ако няма промяна - тръгни си.

# 20
  • Мнения: 2 723
Бе как така лесно си тръгвате всички, не ми е ясно...
Момичето казва, че го обича... значи трябва да се направи нещо, за да спре да чати с непознатата девойка...
Разговор ли, някакви по-хитри женски номера ли... незнам, ама как така ще си тръгне, защото чати...
Ако всичко друго им е наред и само това е проблема, човек не къса така 2 годишна връзка...

# 21
  • Мнения: 226
 За мен това не е нормално. Не бих търпяла такова нещо. Не знам защо и ти се мъчиш? Не си губи времето, а по-добре поговорете сериозно.

# 22
  • Мнения: 227
 Помисли си дали си заслужава да си губиш времето с такъв човек.

# 23
  • Мнения: 371
Остави го с чиста съвест и намери някой, който ще предпочита теб и компанията ти, а не компютър и "уж" виртуални приятелки!!! Peace  За каква любов говорим след като тя спи сама, а той виси по цели нощи пред компютъра????????????? На това ли казвате любов newsm78

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 11:34 от krasi

# 24
  • Мнения: 4 546
Бе как така лесно си тръгвате всички, не ми е ясно...
Момичето казва, че го обича... значи трябва да се направи нещо, за да спре да чати с непознатата девойка...
Разговор ли, някакви по-хитри женски номера ли... незнам, ама как така ще си тръгне, защото чати...
Ако всичко друго им е наред и само това е проблема, човек не къса така 2 годишна връзка...
по тая логика може и да я бие и тя пак да стои "защото го обича"  и защото има 2, 5 или 10 годишна връзка.  това за женските хитрини- аз лично като се чувствам оскърбена ми се иска мен да ме обсипят с внимание за компенсация, а не да се правя на маймуна, за да ми обърне внимание човекът, който ме е обидил и наранил.
наистина, не е лесно да прекъснеш дълга връзка., но в крайна сметка, ние тука само си казавме мнението,след като сме прочели един постинг.  какво ще прави ще си реши момичето.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
като не те свързва брак и деца с него и той не проявява грам внимание към теб, ти какво търсиш при него?
Мъже бол...  Whistling

# 26
  • Мнения: 1 840
Бе как така лесно си тръгвате всички, не ми е ясно...
Момичето казва, че го обича... значи трябва да се направи нещо, за да спре да чати с непознатата девойка...
Разговор ли, някакви по-хитри женски номера ли... незнам, ама как така ще си тръгне, защото чати...
Ако всичко друго им е наред и само това е проблема, човек не къса така 2 годишна връзка...
по тая логика може и да я бие и тя пак да стои "защото го обича"  и защото има 2, 5 или 10 годишна връзка.  това за женските хитрини- аз лично като се чувствам оскърбена ми се иска мен да ме обсипят с внимание за компенсация, а не да се правя на маймуна, за да ми обърне внимание човекът, който ме е обидил и наранил.
наистина, не е лесно да прекъснеш дълга връзка., но в крайна сметка, ние тука само си казавме мнението,след като сме прочели един постинг.  какво ще прави ще си реши момичето.

И аз мисля като Хелерина. Какво като го обича, а той прекарва времето си с друга? Защото на практика точно това се получава. Аз не бих стояла, колкото и да го обичам, защото няма смисъл. Каквото и да направи, ако той вече не се интересува от нея, няма нищо да се промени. Единственото, което й остава, е да си събере самолюбието, което й е останало, и да си търси късмета другаде.

# 27
  • Мнения: 4 555
Последният път като си говорихме за това той ми каза че за него е съвсем ноормално това че си чати защото било само за фън. Аз обаче не мога да се примиря ,че е ноормално може би защото аз самата не го правя.
Аз съм същата като приятелят ти. Чатя много. Понякога не мога да спра да говоря с някого, макар че хората много бързо ми омръзват, но не обичам да се ограничавам.
Доре, че мъжът ми напълно разбира тази ми потребност и ме оставя да си чатя (понякога до много късно след като той си легне) и никога не ми е правил проблем или забележка.
Не винаги му е приятно. Т.е. не винаги му е все едно. Понякога се чувствам виновна, че не съм успяла да му обърна достатъчно внимание и се опитвам да компенсирам, когато се усетя.
Не знам какво да те посъветвам. При мен не би подействало това с цупенето, по-скоро би ме отблъснало. Но разбирам, че ти е неприятно и не можеш да приемеш това за нормално.
Не мога да ти дам съвет, просто исках да ти кажа, че не е ненормално да се чати всеки ден с един и същи човек с часове, без да има нещо по-така. Другите момичета сигурно ще ти кажат, че той е подлец и гадняр, че прекалява и че не е нормално да те пренебрегва по този начин, но аз донякъде му разбирам потребността и просто бих ти казала, че не е задължително това да е повод за ревност или пък раздяла.
Макар че ако не можеш да го разбереш или пък не можеш да се примириш...


Забравих да добавя. Аз също не давам да ми се чете какво пиша. Ако ми застане зад гърба и просто не мога да си събера мислите. Не само когато чатя, дори когато пиша постинг в бг-мама, пак не обичам да ми чете какво пиша. А не пиша нищо нередно, нито лъжи, нито нещо от сорта.
Така че за мен това не е показател, че непремено нещо крие.
Аз го разбирам човека.

# 28
  • Мнения: 836
Карина, а, ако мъжа ти те помоли да спреш да чатиш и ти обясни, че това не му е приятно, ти ще се съобразиш ли с него?

# 29
  • Мнения: 1 047
Не ми харесва тази работа.
Представям си как се чувстваш.
Знам,че не е лесно,но по-добре се преориентирай. Не губи време!
След като ти е поставил такъв ултиматум,не очаквай светло бъдеще.
Който и да е отсреща не е нормално да предпочита неговата компания пред твоята.
Аз така мисля,пък може и да е грешно. Ти ще прецениш от твоята призма.
Желая ти успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт