Бременност и проблеми

  • 3 360
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Hoops,когато бях в 5-та седмица(двата ми теста бяха положителни) отидох да ме гледат а ехограф.Установиха бременността,вътрематочна,но ме предупредиха,че още е много рано ,не може да се видят пулсациите на сърцето и дали не е "кухо яйце".Не мога да ти опиша какво ми беше през тези две седмици,докато чаках и какви страхотии изчетох #Crazy Отидох пак в 7-ма и тогава вече се виждаше пулс и се успокоих.
Иначе забременях на 24,още работя и смятам да е така,докато мога.Карам за сега сравнително безпроблемна бременност,без гадене и повръщане.Имах леко зацапване в 2-ри месец и малко контрацции,но вече всичко отмина Peace

# 16
  • Мнения: 3 334
забременях на 24г.,работех и учех до последно /дипломирах се малко след като родих/,проблеми съм имала в началото.................кървене,което с почивка и лекарства бързо отшумя, и много киселини от самото начало,но ги преживях.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 389
Забременях на 25г. и имах много леки бременност и раждане.

# 18
  • Самоков
  • Мнения: 561
Забременях на 24 години. Всеки ден пътувах по 120 км. до работата и така до 6 месец, не ми пречеше. Нямах никакви проблеми през цялата бременност, като изключим киселините, но чак в 9 месец. Grinning

# 19
  • Мнения: 873
Hoops рано е да се види сърцето-,но какви ти ги дрънка твоят лекар #Cussing out отиди при друг Peace
аз забременях на 25 години.сега съм в началото на 6 мес.в началото имах поносими неразположения и притеснителни болко в матката-пиех повечко лекарства за което.ходила съм на 2 погребения досега-все на много близки хора- и дано не ходя на повече Praynig боледувах доста,но го отдавам на стреса от трагичните събития.на работа ме щадят-психолог съм.от грипната вълна се спасих с отпуска.уча магистратура и ходя на работа,но се справям.бебчо е добре,таткото ме подкрепя,така че съм доволна Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 723
Първата ми бременност беше нервна, изпадах в крайни състояния, повръщах и ме мъчеха киселини през цялото време, тежко и мързеливо ми беше  Crossing Arms
През втората- не разбрх, че съм бременна- чак накрая започна да ми тежи, чувствах се прекрасно и оптимистично настроена  Wink

# 21
  • Мнения: 480
Забременях на 23, родих на 24. Имах сутрешно гадене още преди да разбера, че съм бременна. Когато разбрах, започнах и да повръщам по няколко пъти на ден. Това премина, когато влязох в 4-я. Едва тогава разбрах колко е хубаво да си бременна  Hug Работих до края на 7-я мес. и се чувствах страхотно.

# 22
  • Мнения: 2 677
Забременях на 23 години, а бременността ми беше чудесна. Спрях да работя в петия месец, защото работата ми е ужасно далеч и не исках да се подлагам на изпитанието на градския транспорт в големите жеги.

# 23
  • Мнения: 1 272
Забременях на 26 г., имах тежко начало - от 6 до 12г.с. адско денонощно повръщане с и без повод- свалих поне 5 кг + леко прокървяване и ежеседмично бодене с Прегнил. След това един прекрасен период до 26 г.с., когато ме приеха в болница за високо кръвно, постоях една седмица, и в 36 г.с. влязох отново в болница заради намалели околоплодни води и влошен запис на сърдечните тонове на бебето. След това си родих нормално ден преди термина едно прекрасно здраво бебче. Всичко това звучи ужасно, но всъщност съм останала с добрите спомени от бременността, а най-доброто си играе в краката ми Heart Eyes Heart Eyes.

# 24
  • Мнения: 1 364
Забременях на 24 години. Бремеността ми беше лека. Последните 2 -3 месеца много ми се надяваха краката. Ходих на работа и на изпити до 8 месец.

# 25
  • Мнения: 153
Аз забременях на 29, родих на 30. До последно (с изключение на два болнични по 15 дена) ходех на работа, бях качила 15 кг. Първите четири месеца постоянно ми се гадеше и свалих няколко килограма. След петия имах контракции почти постоянно, та чак докато родих, но не им обръщах внимание. Като ме споходеше поредната - спирах, поемах въздух и изчаквах да ми се отпусне корема. Постоях 10 дена в болница, но родих нормално, седмица след термина - едно почти отгледано четирикилограмово момченце.

# 26
  • Мнения: 2 897
Забременях на 25г,работих до шестия месец,когато получих леки контракции,но достатъчно обезпокоителни,за да си остана почивайки вкъщи.Най-неприятен ми беше периодът с гаденето в първия триместър.

# 27
  • Мнения: 1 273
Забременях на 25г. Пиех хапчета в третия месец за задържане бе обаче да имам проблеми.Просто имах 2 спонтанни аборта преди това и прогестерона ми беше много нисък. Работих до средата на 8-ия месец и до този момент нямах никакви проблеми. В началото на деветия се разболях от варицела и направх бъбречна криза ooooh! Иначе като цяло бременността ми беше лека, както и раждането Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 790
Забременях на 29, не съм имала никакви проблеми. Много лека бременност изкарах. Ходих на работа до началото на 9-тия и щях да работя до края, но ме изгониха да си почивам вкъщи.

# 29
  • Мнения: 2 891
Забременях на 24 и работех до последно. Бях управител в един пъб и тичах нагоре-надолу с халбите. "Изгониха" ме в деветия, защото клиентите си мислели, че съм малтретирана1 Пък аз толкова исках да остана!!! Голяма скука беше после в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт