Колко време "работихте" за бебе?

  • 8 797
  • 239
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 671
Четири месеца, сториха ми се цяла вечност.

# 196
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ние решихме да не се пазим и 6 месеца след това забременях. Мисля, че е Божа работа ...  Thinking

Успех!  Peace

# 197
  • Мнения: 101
Отне ни цели 6 мес и сега си имаме едно сладко мишленце Simple Smile

# 198
  • Мнения: 1 465
Когато "работихме" нищо не стана, но като започнах да си търся работа и хоп, чиста случайност, станала работата Laughing След 12 дни закъснение си направих все пак тест да видя за какво иде реч Crazy

# 199
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Първия път от раз, втория-без да искаме. Grinning

# 200
  • Мнения: 85
След дълго време пазене, правенето на бебе ни отне 5  месеца! Peace Основният проблем е когато много много го мислим и искаме и става по-трудно и бавно. Когато спрях само за това да мисля и хоп.... Hug бебока е на линия Laughing
Успех на всички!

# 201
  • Мнения: 5 103
6 месеца

# 202
  • Мнения: 2 587
три месеца

# 203
  • София
  • Мнения: 928
Въпрос на правилно изчисление на овулацията. Ние се пазихме 7 години. Бебето успяхме за 6 месеца. Успех  Wink

# 204
  • Мнения: 2 271
6м,но само с 4 цикъла.

# 205
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
След пазене от 7 месеца.....правенето на бебчо ни отне 3 месеца....

# 206
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Пазихме се 4 години, а се получи от първия път. Въпрос на физиология, предполагам....

# 207
  • Мнения: 155
Ами първия път стана от една единствена грешка Laughing,втория път след 10години пазене пак стана от първия път.Късмет ли е ,физиология ли е незнам,но явно така е трябвало да стане.....

# 208
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
При нас бебето дойде като на повикване.Ей така - говорихме си, че искаме бебе, скоро щях и да съм в овулация...И поработихме има няма 2 седмици.
Резултатът е страхотен(поне през нашите си очи:о)

# 209
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

 Бяхме разделени за 2 седмици,беше в друг град по работа.Докато си се порадваме след дългата
 раздяла и бебо беше на линия.

Общи условия

Активация на акаунт