ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ?

  • 5 478
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 846
Сега трябва да формулираме какво е "голяма любов". Лично аз съм омъжена за трети път, споделяла съм го вече. Отделно съм имала 3-4 силни любови, за които не съм се женила. Имала съм драматични, разтърсващи връзки, но от днешна гледна точка не бих ги нарекла "голяма любов". За мен голямата любов е сегашният ми съпруг, въпреки че никога не сме имали драматични страсти - с него щастието е безметежно, вдъхновяващо и надеждно, но аз не бих казала, че това което изпитвам към него не е голяма любов, въпреки че в чуствата ни няма болка. В корема ми пърхат пеперуди и аз наистина го обичам много, въпреки че съм спокойна и уверена, че и с него е така. Сега, от висотата на днешния си опит, бих казала, че именно това е голяма любов - любовта, в която няма съмнения и страдания, а само радост и упование. Hug

# 16
  • Мнения: 6 993
Добре де, тя "голямата любов" не е ли реципрочна - ако аз съм му голямата любов, той също ми е голямата любов - като онова за сродните души? Как така при някои двойки единият е голяма любов на другия, а пък другият не е на първия?!  Shocked Ако някой разбра какво питам, моля да ми обясни, защото май и аз не знам точно какво имам предвид или по-скоро не мога да го обясня като хората.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 846
Добре де, тя "голямата любов" не е ли реципрочна - ако аз съм му голямата любов, той също ми е голямата любов - като онова за сродните души? Как така при някои двойки единият е голяма любов на другия, а пък другият не е на първия?!  Shocked Ако някой разбра какво питам, моля да ми обясни, защото май и аз не знам точно какво имам предвид или по-скоро не мога да го обясня като хората.

Лично според мен голямата любов е винаги взаимна. Сега си мисля, че може би трябва да направим разлика между "голяма" и "истинска" любов. За мен може да има много големи любови, но истинската е една, за цял живот, взаимна е, но не всеки има късмет да я срещне.

# 18
  • Мнения: 6 993
 Crazy На мен пък ми звучи обратното - двама съм обичала истински.Не може и двамата да са ми голяма любов Laughing Значи Голямата любов, която уж трябва да е мъжът ми, трябва да е "по-висока" степен на любов. Нещо като : любов, истинска любов, Голяма любов? ooooh! Леле много зле ми влияе неспането, много взех да се задълбочавам в такива философски тематики. Важното е да се обичаме,пък ко ще голяма да е, ко ще истинска да е Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 268
Щастлива съм,че срещнах и се омъжих за голямата си любов.Дано остареем заедно.И други любови са ме навестявали,но една е тази,голямата...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 819
О да, ние и двамата сме женени за голямата си любов... и за най-добрия си приятел. Това ни дава сили да преодоляваме трудностите и различията.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 408
Сега трябва да формулираме какво е "голяма любов". Лично аз съм омъжена за трети път, споделяла съм го вече. Отделно съм имала 3-4 силни любови, за които не съм се женила. Имала съм драматични, разтърсващи връзки, но от днешна гледна точка не бих ги нарекла "голяма любов". За мен голямата любов е сегашният ми съпруг, въпреки че никога не сме имали драматични страсти - с него щастието е безметежно, вдъхновяващо и надеждно, но аз не бих казала, че това което изпитвам към него не е голяма любов, въпреки че в чуствата ни няма болка. В корема ми пърхат пеперуди и аз наистина го обичам много, въпреки че съм спокойна и уверена, че и с него е така. Сега, от висотата на днешния си опит, бих казала, че именно това е голяма любов - любовта, в която няма съмнения и страдания, а само радост и упование. Hug
Много ми хареса , Клер.Добре казано.
Аз също съм с голямата ми любов и за огромна моя изненада, всичко там е много, много просто. Очаквах драми, разтърсващи събития и прочие бури, но всичко се оказа изумително просто и ясно при Голямата любов.
Спокойствие, безметежност и всякаква липса на съмнения, страдания и драматично обрати Simple Smile

# 22
  • Мнения: 332
Не, не се омъжих за голямата си любов Confused...от сегашната си гледна точка се оказа правилно решението.
"Кротките" чувства постепенно прерастнаха в дълбоки такива Heart Eyes....
И при мен беше така. Но вече смело мога да кажа, че разумът насочи сърцето ми в правилната посока   loveuuu
Не винаги върховните изживявания и емоции са истински, по-скоро са нож с две остриета  newsm53

# 23
  • Мнения: 337
В началото не знаех, че е голямата, но така се оказа  Peace

# 24
  • Мнения: 1 069
 Абсолютно! И с всеки изминал ден става все по- голяма!
 Отглеждаме си я, затова расте!

# 25
  • Мнения: 844
да за голямата любов ....... разбира се, а и първата, до момента не асъм си помисляла за друг човек и се надявам това да не се случва. Вече 14 години сме заедно от седем сме семейство.

# 26
  • Мнения: 379
В началото не знаех, че е голямата, но така се оказа  Peace
и при мен беше така, защото когато го срещнах бях влюбена в друг; той ме изтърпя и така ми показа какво е истинска любов  loveuuu

# 27
  • Мнения: 159
Три годишна връзка и брак вече 14 години. Седемнадесет години заедно и смятам, че чувствата стават по- дълбоки. Той е голямата ми любов.  :loveuu

# 28
  • Мнения: 3 500
Не знам. Обичам го безумно, обичам го различно.
Не мога да определя точно за какво става въпрос - кое всъщност е голямата любов - този, в който си се влюбил зашеметяващо и краката са ти се подкосявали и си извършил супер глупости, но спомените и времето прекарано заедно са довели до много горчивина или този, без който не можеш да живееш и времето ти с него е най-хубавото време в живота ти, но не си умопомрачен, безумен и ненормален заради чувствата си към него.

# 29
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Предстои ми да се омъжа за човека ,от когото имам дете!
Не бих казала,че това е голямата ми любов. Но за мен това е разумната и правилна стъпка! Обичам го,но по кроткия начин. Връзката ни става все по-дълбока и силна,но тези пеперуди в стомаха отлетяха и остана уважението и привързаността! За него знам,че аз също не съм голямата му любов. Смятам,че тези чувства сме ги изживели с предишни връзки и сега действаме повече с разума. Но човек никога незнае какво предстои за напред. Поне така разсъждаваме в момента! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт