Дали е истина тази гадост?

  • 11 603
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Айдееее, ти разби всички митове, че от дегустациия на...хм, сосове, не се забременява Mr. Green

# 16
  • Мнения: 920

 ooooh!  А аз се чудя що така лесно хващам  Crossing Arms Mr. Green

Ми яж ги с презерватив.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 374
 27 вида-това трябва да е било голяма оргия  Joy

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2/3 от форума гълта, пък сега: оле  ooooh!, майко мила  Sick
Ай стига превземки, де  Naughty

# 19
  • Мнения: 7 723

 ooooh!  А аз се чудя що така лесно хващам  Crossing Arms Mr. Green

Ми яж ги с презерватив.

 ooooh! Как не съм се сетила  ooooh!

Религията им не позволява ползването на контрацептиви  Whistling

# 20
# 21
  • Мнения: 5 228
Според теб ДНК анализ ли са правили на соса, за да определят точно колко вида сперма има вътре?
... спермата, казват (аз - ССФ - отде ще знам такива неща!) мени вкуса си според това, какво е ял и пил индивидът... Може по този признак да е изброила колцина са били авторите на генетичния матр'ял.

А ако двама или повече са яли едно също?  Shocked

# 22
  • Мнения: 8 999

 ooooh!  А аз се чудя що така лесно хващам  Crossing Arms Mr. Green

Ми яж ги с презерватив.

 ooooh! Как не съм се сетила  ooooh!

Религията им не позволява ползването на контрацептиви  Whistling


Прави ли ДНК анализ на децата, нещо едното ми се вижда мургавко!

# 23
  • Мнения: 7 474
Представяте ли си колко ч...и трябва да си правят на ден при тоя оборот  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 723
Представяте ли си колко ч...и трябва да си правят на ден при тоя оборот  Mr. Green

 Thinking Кой знае, всъщност, отзад в кухнята к`во точно правят   Whistling
Бая персонал има в Мимас  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 8 999
Представяте ли си колко ч...и трябва да си правят на ден при тоя оборот  Mr. Green

Те затова всички в Мимас са едни такива сухички, изтерзани момчета! Да ги ожалиш направо. При този оборот...

# 26
  • Мнения: 7 723
 Mr. Green А, като се замисля какво текучество на касиерки има там  Thinking

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
За мен това е абсолютна тъпня и пълна измишльотина.Не ми е ясно кога я събират спермата.И само чекиджии ли са работниците там? Laughing

# 28
  • Мнения: 437
мдаммм... спекулация, или не..  във всяка лъжа има и по доза истина. Значи в случая, най-малкото - не са 27 дози  Joy
Арабите, както и китайцте, както и всяко подобно племе което попринцип ни мрази.. преспокойно биха могли да набутат някоя и друга гадост в манджата ни.. нищо ново под слънцето.. Хигиената във всяко почти заведение за обществено хранене, би ви отказала от яденето за много време... да не задълбаваме..
При този оборот от клиенти в Мимас, интересно - дали си поддържат постоянен контингент от мераклии, които да забъркват специалните съставки на сосеца,м? Па то си е хранително, протеинчета...
Шегата настрана.. знаете ли колко от тяхното племе се хранят там? Най-малкото - достатъчно се уважават един друг, за да си "посолят" така собствената си манджа Simple Smile Айде стига глупости, вие обядвахте ли вече, че прегладнях нещо?  Whistling

# 29
  • Мнения: 5 228
Представяте ли си колко ч...и трябва да си правят на ден при тоя оборот  Mr. Green

Може да купуват отнякъде. От китайските ресторанти примерно - там не предлагат майонезени сосове, така че и без друго се чудят какво да правят със спермата.

Общи условия

Активация на акаунт