Питане за д-р Емилия Кирякова?

  • 14 301
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
galausa , доколкото разбрах живееш в Х.Димитър.Аз - също.До сега винаги съм ходила на гинеколог на частно,но мисля че няма смисъл да си плащам за ЖК и раждане.Сутринта в Токуда целяха точно това.Ще се радвам да ми дадеш координати на твоята лекарка - тъкмо ще ми е близо!Предварително ти благодаря!  bouquet

# 16
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Да, разбира се Peace

намира се на Бенковски 55 - ето тука http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a3e260912f43689641d597adc06f6f … %CA%C8&num=55

Казва се Емилия Пантева
GSM: 0887-664-008

Млада и приятна жена е. Има много пациентки при нея. Кабинета е частен. Но тя, в сряда и четвъртък следобяд работи със здравната каса. Аз тогава ходя. При нея беше моя приятелка (тя ми я препоръча) и каза, че за цялото време на бремеността, всички посещения, прегледи и прочие, не е дала 1 ст.
Аз досега ходих 3 пъти, също не съм й давала пари, дори ми направи една микробиология, заради течение  Cry и каза, че това си минава през касата, аз нищо не дължа. Не ме питай колко пари съм "внесла" в Цибалаб през първата бременност.
Както и да е.

Та пак за нея - кабинета си е лично неин, оборудван е добре, не ввиждам нещо да липсва. Има много пациентки в дните и часовете за ЗК, но ако имаш записан час, не трябва да ги чакаш на опашката. Последния път докторката каза да си влизам на часа, а не да чакам останалите. Така, че - наистина е много точна! При това ми се наложи за 1 месец да й звъня на мобилния доста пъти - все нещо се налагаше да се консултирам с нея - никога не ми отказа консултация по телефона, не ми затвори или дори да не ми вдигне!

Аз съм доволна засега доста. Дано и занапред да е така!

# 17
  • Мнения: 54
Много,ама много ти благодаря!  bouquetТоку що прочетох отговора ти и веднага и се обадих по телефона.Наистина ми звучи притно!Записах си час за четвъртък .Още веднъж ти благодаря и ти пожелавам успешно раждане! newsm51

# 18
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Благодаря!
Аз току-що се прибрах от работа и по пътя до вкъщи разказах на мъжа ми за твоя случай, а той не се побира в кожата си, като слуша как лъжат хората.
Както и да е, важното е да сме живи и здрави, всичко добро и не тебе!

# 19
  • Мнения: 304
Здравейте момичета!
Много ми беше полезна тази тема, тъй като от скоро се преместих в Х. Димитър. И преди бях идвала на консултация при д-р Кирякова и сега, когато ми дойде време за консултация се оказа, че е напуснала. Записах се при д-р Генова... но за сега впечатленията ми не са добри (накара ме да си платя 18 лв за микробиология, при положение, че съм с направление и изобщо не се сети да ме пита каквото и да е за цикъла ми - изслуша ме и ме качи на стола, толкова... дори четки за цитонамазка нямаше).
Така като ви слушам май няма да ходя при Кирякова в Токуда... жалко, струваше ми се приятна. В квартала има ли други свестни доктори?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
nikolova, 23 dkc pak e.

Общи условия

Активация на акаунт