козметиката на ТАЛОДЕРМА - 5

  • 53 864
  • 513
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 630
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК   bouquet



естествено за тези които го приемат за такъв и празнуват

Много здраве, щастие и красиви мигове с обичаните от нас хора! - Живанка не съм те забравила.

Правилно си се насочила към ревитализиращите кремчета. Бих ти препоръчала :
 Thalloderma ® Дневен крем за лице – Ревитализиращ
Ихтиоколаген, билкови екстракти от Лайка, Салвия, Слез и Хвощ, вит. А и Е, масла от Жожоба и Гроздови семки, UVA и UVB филтри
Съставките ще подхранят, хидратират кожата, ще възвърнат блясъка и мекотата и.  Тъй като кожата ти е смесена, за да не задълбочим омазняването в Т-зоната, предлагам да балансираме маслата от жожоба и гроздови семки с:
Thalloderma ®Нощен крем за лице – мазен и смесен тип кожа
билкови екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, вит. А и Е.
Добре е да продължиш и с маската с хума и розова вода / и  дермален разтвор на олеум лавандула/ за да допълнителен баланс.
Това е от мен. И весел празник   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 254
Пу съм първата.
Искам и аз да питам, на почти 27 г. съм, с мазна/смесена кожа, с доста черни точки, разширени пори(кратери за мен) и пъпчици тук таме излизат. Помагайте момичета. Praynig


здравей и добре дошла!  Hug
При теб резултатите ще са по-бързи, защото нямаш много проблеми с възпаления Simple Smile - чудесно!

Предлагам на вниманието ти следната, оптимална според мен, комбинация:

1. Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
с Глицерин, урея, екстракти от Лавандула и Репей, вит. А и Е

2. Тоник - мазен и смесен тип кожа
с Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Лавандула, Репей, Хмел, Хвощ, Дъбови кори и Бреза, вит. А и Е, урея
Можеш да го заменяш алтернативно с Тоник - ревитализиращ, чиито екстракти са Салвия, Хвощ, Слез, Глог и Трицветна теменуга Simple Smile

3. Лосион - избелващ
Избелваща е серията, но лосиончето е пийлинг такова. Целта ни е да повлияем текстурата на кожата, за да подпомогнем свиването на порите и оравномеряването на тена. АНА киселините допринасят и запо-добрата хидратация на кожата и стимулирате на колагенов синтез. Първите 3 дни - всяка вечер (според указанията на опаковката), а после 1 път седмично, например, или при видима нужда - видимо запушени пори, много посивял от асфикцията тен.
Освен това, лосионът помага на активните съставки на следващите продукти да проникнат по-добре и да подействат по-бързо Simple Smile

3. Околоочен гел с Ройбос (само от магазините на Лечител)
с Д-пантенол, екстракт Ройбос и златисти перлички с вит. Е  Grinning
Чудесен за хидратация, освежава тена, заздраява кожата, успокоява, има противоалергично и противовъзпалително действие, укрепва.

4. Нощен крем за мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, урея, вит. А и Е.
Wink резултатът е   bouquet

5. Дневен крем за мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Репей, Хвощ, Хмел и Бял равнец, вит. А и Е, урея, спф 12 Simple Smile
Ако решиш да разнообразяваш кремовете - не сменяй нощния (нека остане з атипа кожа). Дневният можеш според сезона или нуждите за заменяш с ревитализиращ, чувствителна или нормална кожа.
Не е нужно винаги да използваш лосиона - като си използваш 1вата опаковка - прецени на око (да се вметна преди да съм забравила  Blush )

6. Хума + дермален ратвор на етерчино Лавандулово масло за хубавата маска с 4-8 капки разтвор в кашичката хума Simple Smile Почиства в дълбочина, стяха, подхранва, стимулира регенерацията, успокоява, действа антибактериално и противовъзпалително и не на последно място - Лавандулата регулира и дейността на мастните жлези много успешно.

1ва седмица - маската с хума всяка вечер! След употреба на лосиона - хума задължително! Wink Лосион - само вечер според мен Simple Smile

от 2рата седмица хумата с Лавандула разреди до 3 пъти максимум, но поне 1 път нека бъде.

Ами, това е от мен. Ако имаш въпроси - тук сме  Hug
  bouquet кожа!


П.С. Как действат съставките можеш да видиш от предните теми по индекса им в началото на тази.

# 17
  • Мнения: 1 254
веси, здрасти Simple Smile аз искам да попитам за магазина на ади ...., на цар борис 3 , къде точно се намира , всеки ден пътувам по този булевард и не мога да го  фиксирам, може ли малко да ме упътиш!
Разбрах ,че има някакъв магазин в Люлин, където има всичко на Талодерма , но искам да попитам къде се намира.....по-точно ! На кооперативния пазар ли е ..... прочетох ,че е близо до цветята , ама до кои цветя не знам:( може ли малко информация, как да намеря магазините  newsm78

не помня кой еудермол ми беше препоръчала , но аз си взех еудермол 0 - попитах продавачката казах и за моята страхотна кожа , която се бели и има микоза и тя ми казам да взема това Simple Smile


здравей, mulatasabrosa  Flutter

Ади-магазин не знам точно как да ти обчсня къде е, защото не съм софиянка  Sunglasses, но www.bgmaps.com  намира дареси вкл. по номера на ул./бул. - навярно ще се ориентираш. А може някой, който вече е купувал от там да ти каже.

МИЛИ МАМИ, МОЛЯ ТЕЗИ ОТ ВАС, КОИТО СА ПАЗАРУВАЛИ ОТ Ади-магази на бул. Цар Борис III, 359  ДА КАЖАТ КАК mulatasabrosa ДА ГО ОТКРИЕ!?  Praynig

В Люлин техният магазин е на Руския пазар, павилион 31-32, Адриана Христова ЕТ, 0895 639958 - а можеш направо дапопиташ дамата по тел. къде се намира магазинът на Цар Борис Simple Smile

За ЕУДЕРМОЛ - 0 - о.к. е!
Как се чувстваш с него!?

  bouquet кожа!

# 18
  • София
  • Мнения: 275
Пу съм първата.
Искам и аз да питам, на почти 27 г. съм, с мазна/смесена кожа, с доста черни точки, разширени пори(кратери за мен) и пъпчици тук таме излизат. Помагайте момичета. Praynig


здравей и добре дошла!  Hug
При теб резултатите ще са по-бързи, защото нямаш много проблеми с възпаления Simple Smile - чудесно!

Предлагам на вниманието ти следната, оптимална според мен, комбинация:

1. Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
с Глицерин, урея, екстракти от Лавандула и Репей, вит. А и Е

2. Тоник - мазен и смесен тип кожа
с Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Лавандула, Репей, Хмел, Хвощ, Дъбови кори и Бреза, вит. А и Е, урея
Можеш да го заменяш алтернативно с Тоник - ревитализиращ, чиито екстракти са Салвия, Хвощ, Слез, Глог и Трицветна теменуга Simple Smile

3. Лосион - избелващ
Избелваща е серията, но лосиончето е пийлинг такова. Целта ни е да повлияем текстурата на кожата, за да подпомогнем свиването на порите и оравномеряването на тена. АНА киселините допринасят и запо-добрата хидратация на кожата и стимулирате на колагенов синтез. Първите 3 дни - всяка вечер (според указанията на опаковката), а после 1 път седмично, например, или при видима нужда - видимо запушени пори, много посивял от асфикцията тен.
Освен това, лосионът помага на активните съставки на следващите продукти да проникнат по-добре и да подействат по-бързо Simple Smile

3. Околоочен гел с Ройбос (само от магазините на Лечител)
с Д-пантенол, екстракт Ройбос и златисти перлички с вит. Е  Grinning
Чудесен за хидратация, освежава тена, заздраява кожата, успокоява, има противоалергично и противовъзпалително действие, укрепва.

4. Нощен крем за мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, урея, вит. А и Е.
Wink резултатът е   bouquet

5. Дневен крем за мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Репей, Хвощ, Хмел и Бял равнец, вит. А и Е, урея, спф 12 Simple Smile
Ако решиш да разнообразяваш кремовете - не сменяй нощния (нека остане з атипа кожа). Дневният можеш според сезона или нуждите за заменяш с ревитализиращ, чувствителна или нормална кожа.
Не е нужно винаги да използваш лосиона - като си използваш 1вата опаковка - прецени на око (да се вметна преди да съм забравила  Blush )

6. Хума + дермален ратвор на етерчино Лавандулово масло за хубавата маска с 4-8 капки разтвор в кашичката хума Simple Smile Почиства в дълбочина, стяха, подхранва, стимулира регенерацията, успокоява, действа антибактериално и противовъзпалително и не на последно място - Лавандулата регулира и дейността на мастните жлези много успешно.

1ва седмица - маската с хума всяка вечер! След употреба на лосиона - хума задължително! Wink Лосион - само вечер според мен Simple Smile

от 2рата седмица хумата с Лавандула разреди до 3 пъти максимум, но поне 1 път нека бъде.

Ами, това е от мен. Ако имаш въпроси - тук сме  Hug
  bouquet кожа!


П.С. Как действат съставките можеш да видиш от предните теми по индекса им в началото на тази.

Веси ,благодаря ти, ей сега паля джапанките и заминавам.   bouquetАз обожавам маските за лице. Още някоя да ми препоръчаш за моя тип кожа.

# 19
  • Мнения: 630
Здравей Пламена!
Този път бих искала да ми препоръчаш крем за ръце. Доста ми се изсушават, а напоследък при допир с вода веднага ми се сбръчква кожата на пръстите и то много.  Поомощ! Sad
Благодаря ти предварително   bouquet


Привет и весел празник  smile3525

Фирмата ни предлага 5 вида терапия за ръце:
с   ECODERM B-1 – водозащитен
Силиконови масла,  глицерин, ланолин, пчелен восък, урея,
с   ECODERM M-1 – маслозащитен
Силиконови масла, глицерин, ланолин, пчелен восък, урея
с   ECODERM M+B – универсален
Силиконови масла, конкрет от Роза, вит. А и Е, урея
с   ECODERM E-1 – епителизиращ
конкрет от Роза, вит. А и Е, пчелен восък, урея
с   ECODERM E-2 – регенериращ
конкрет от Роза, конкрет от Лавандула, вит. А и Е, пчелен восък, урея
Първите три са със силиконова ръкавица - след намазване образуват филтър, който предпазва ръцете от агресията на препарати, масла..
Предлагам ти през деня да намазваш с водозащитния след всяко измиване и подсушаване на ръцете. Няма да има остатъчно неприятно омазняване - гарантирам ти. През нощта ти предлагам да стимулираш регенерацията на  кожата на ръцете с Екодерм Е2.
Той е с подчертан антисептичен, успокояващ ефект  - надявам се ще бъдеш доволна от резултата.

Прекрасен ден ти желая.

# 20
  • Мнения: 630
Здравей Amadis,с удоволствие следя темата за ТАЛОДЕРМА. На 52 г. съм и имам суха и чувствителна кожа.Войната с бръцичите и торбичките под очите е неравна и разчитам на помощ от вас .Очаквам съветите ви и предварително ви благодаря . newsm78
Здравей и честит празник   bouquet

Ще ти отговоря с удоволствие, но още малко информация за тази чувствителност   Praynig
Имаш ли капиляри по бузите, реагираш ли на вятър, студ със зачервяване?

# 21
  • Мнения: 17
Честит празник,мили момичета!   bouquetКожата ми е чувствителна към козметични продукти-зачервяване,ситни пъпчици,сърбеж... Нямам разширени капиляри.Пробвах дневен и нощен за чувствителна кожа на ТАЛОДЕРМА ими харесаха много ,но не знам дали са достатъчни.  Hug

# 22
  • Мнения: 630
Честит празник,мили момичета!   bouquetКожата ми е чувствителна към козметични продукти-зачервяване,ситни пъпчици,сърбеж... Нямам разширени капиляри.Пробвах дневен и нощен за чувствителна кожа на ТАЛОДЕРМА ими харесаха много ,но не знам дали са достатъчни.  Hug


Мерсииииии   bouquet

Чудесен е избора ти на дневен за чувствителна кожа. Като нощна грижа обаче бих ти препоръчала:
Magic from the Antarctic Sea ®Нощен крем за лице (и около очи)
ANTARCTICINE ®, соево масло, бадемово масло, масло от пшеничен зародиш, масло от гроздови семки, вит. А и Е, UVA и UVB филтри.
Маслата в крема го правят подходящ и за околоочен контур - вечер се нанася на цялото лице. През зимата е подходящ и дневния крем от серията, но сега спокойно си доизразходвай този за чувствителна.
Ето и малко информация за съставките:
ANTARCTICINE®: Pseudoalteromonas ferment екстракт – гликопротеин, който хидратира кожата, стимулира синтеза на колаген (тип I и IV) и еластин, изглажда бръчките, укрепва епидермиса срещу вредните фактори на околната среда и го предпазва от преизсушаване;
Бадемово масло: растително масло, чийто състав е най-близък до състава на кожния себум; омекотява, успокоява и заглажда кожата;
Соя, масло: растително масло, което лесно попива в кожата, стимулира клетъчната обмяна и хидратацията, регулира функцията на мастните жлези, възстановява кожния тургoр;
Пшеничен зародиш, масло: растително масло с високо съдържание на витамин Е и лецитин, фитостероли и микроелементи - стимулира клетъчното дишане, регенерацията на кожата и изглаждането на бръчките;
Гроздови семена, масло: много леко масло с ярко изразени анти-оксидантни свойства,  защитава кожата от свободните радикали, хидратира я и заглажда бръчките;
Витамин А (Ретинил палмитат): регулатор на растежа, участва в окислително-редукционните процеси в кожата и в обмяната на белтъците, мазнините, нуклеиновите киселини, хормоните и др., регулира образуването на себум и потоотделянето;
Витамин Е (£-Токоферил ацетат): най-важният антиоксидант; усилва кожния метаболизъм и активността на витамин А, предотвратява образуването на прекиси, които водят до преждевременно остаряване на кожата;
Вярвам, че ще помогне в борбата с бръчките, повяхналата кожа и  ще освежи тена. Весел празник   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 275
Пу съм първата.
Искам и аз да питам, на почти 27 г. съм, с мазна/смесена кожа, с доста черни точки, разширени пори(кратери за мен) и пъпчици тук таме излизат. Помагайте момичета. Praynig


здравей и добре дошла!  Hug
При теб резултатите ще са по-бързи, защото нямаш много проблеми с възпаления Simple Smile - чудесно!

Предлагам на вниманието ти следната, оптимална според мен, комбинация:

1. Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
с Глицерин, урея, екстракти от Лавандула и Репей, вит. А и Е

2. Тоник - мазен и смесен тип кожа
с Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Лавандула, Репей, Хмел, Хвощ, Дъбови кори и Бреза, вит. А и Е, урея
Можеш да го заменяш алтернативно с Тоник - ревитализиращ, чиито екстракти са Салвия, Хвощ, Слез, Глог и Трицветна теменуга Simple Smile

3. Лосион - избелващ
Избелваща е серията, но лосиончето е пийлинг такова. Целта ни е да повлияем текстурата на кожата, за да подпомогнем свиването на порите и оравномеряването на тена. АНА киселините допринасят и запо-добрата хидратация на кожата и стимулирате на колагенов синтез. Първите 3 дни - всяка вечер (според указанията на опаковката), а после 1 път седмично, например, или при видима нужда - видимо запушени пори, много посивял от асфикцията тен.
Освен това, лосионът помага на активните съставки на следващите продукти да проникнат по-добре и да подействат по-бързо Simple Smile

3. Околоочен гел с Ройбос (само от магазините на Лечител)
с Д-пантенол, екстракт Ройбос и златисти перлички с вит. Е  Grinning
Чудесен за хидратация, освежава тена, заздраява кожата, успокоява, има противоалергично и противовъзпалително действие, укрепва.

4. Нощен крем за мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, урея, вит. А и Е.
Wink резултатът е   bouquet

5. Дневен крем за мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Репей, Хвощ, Хмел и Бял равнец, вит. А и Е, урея, спф 12 Simple Smile
Ако решиш да разнообразяваш кремовете - не сменяй нощния (нека остане з атипа кожа). Дневният можеш според сезона или нуждите за заменяш с ревитализиращ, чувствителна или нормална кожа.
Не е нужно винаги да използваш лосиона - като си използваш 1вата опаковка - прецени на око (да се вметна преди да съм забравила  Blush )

6. Хума + дермален ратвор на етерчино Лавандулово масло за хубавата маска с 4-8 капки разтвор в кашичката хума Simple Smile Почиства в дълбочина, стяха, подхранва, стимулира регенерацията, успокоява, действа антибактериално и противовъзпалително и не на последно място - Лавандулата регулира и дейността на мастните жлези много успешно.

1ва седмица - маската с хума всяка вечер! След употреба на лосиона - хума задължително! Wink Лосион - само вечер според мен Simple Smile

от 2рата седмица хумата с Лавандула разреди до 3 пъти максимум, но поне 1 път нека бъде.

Ами, това е от мен. Ако имаш въпроси - тук сме  Hug
  bouquet кожа!


П.С. Как действат съставките можеш да видиш от предните теми по индекса им в началото на тази.


Момичета успях да си набавя почти всичко. За избелващото лосионче в 2 аптеки на Лечител в София ми казаха, че не зареждат от него, хума нямаха, така че си взех някаква каолин хума(произведена от Панацея-Пловдив), ако не става ще я сменя, само кажете. Трудност срещнах с Дермален разтвор на лавандулово масло(не бяха чували подобно нещо), предложиха ми лавандулово масло концентрат на Биофарма, ако не се лъжа, но не посмях да рискувам, докато не се допитам до Вас. И последно, на своя глава си купих маската за смесена и мазна кожа против акне. Не съм сбъркала нали? Откъде да си набавя липсващите ми продукти? Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 275
Получи ми са като цитат, sorry Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 254
Получи ми са като цитат, sorry Embarassed

Wink нищо, карай, и като цитат си е разбираемо за когото трябва  Hug

Тъй, аз да започвам едно по едно:
Най-напред, извини ме, че изрично не обясних наново за маската с хума, но понеже всеки път пишем ли пишем и все ни отнема много време и ние разчитаме, че четете поне малко или си казвате какво не знаете  Peace - как се прави маската ще видиш по индекса на тема - 4 - директно съм ги линкувала. Значи, дермалне разтвор правим само ние, но зареждаме на много малко места. Правиш си го сама. Взимаш етерично масло концентрат и едно натурално масло от гроздови семки (примерно на Икаров). На всеки 10 мл. от шишенцето с масло гроздови семена, капваш по 2 до 3 капки чисто етерично масло и така имаш вече дермален разтвор Simple Smile От него се използват 4-8 капки на еднократно мазане с маска Simple Smile

2: Хума и каолин са синоними. Т.е. - хумата е каолин! Wink Ако финна би трябвало да не ти причинява червенина и всичко да е о.к.

3: Избелващите продукти не се намират по дрогериите на Лечител. Там все още не ги зареждат и не съм съвсем сигурна кога ще започнат ....
В Ади-магазин има със сигурност - бул. Цар Борис III, 359 - Адриана Христова ЕТ - 0895 639958 Wink Там имат от всичко наше и доставят каквото им поискате, ако няма.

4: според мен не се нуждаеш от маската точно, но е хубава за отделните пъпки (да се спи с нея локално през нощта) - при нужда. Можеш днес да намажеш с нея - ще те освежи доста, но по принцип мисля, че си за лосиончето по-скоро ...

Ами, това е от мен Simple Smile
Ако има неточности - питай!  Hug Ще чакаме коментар от твоя страна!
  bouquet кожа!

# 26
  • Мнения: 1 243
Честит празник на всички!   bouquet
Желая ви да бъдете много обичани жени и майки  Hug

Искам да похваля серията за смесена кожа, много съм доволна засега от всички продукти, които ползвам. И да попитам пак Веси,че явно в предната тема не ми е видяла въпросчето..Нормално ли е след като използвам маската за акне,кожата ми да е зачервена,при положение ,че аз я държа на лицето си не повече от 5-6 мин.,защото доста ми щипе,а и нямам по принцип проблемни пъпки. Нансям я само в Т-зоната.После цяла вечер е доста зачервено лицето ми.. Sad
Благодаря предварително!

# 27
  • София
  • Мнения: 275
Благодаря Ви безкрайно момичета, още утре ще си приготвя маската с хума(а това че хума и каолин е едно и също, не го знаех, мерси), и обещавам да пиша за резултатите, когато са налице(буквално и преносно). Благодаря още веднъж за търпението и отзивчивостта Ви.newsm68 newsm51
Вече 15 мин. съм с маската, нито ми щипе, нито ми пари, усещам едно супер приятно затопляне.
Запитването ми е дали зареждате още аптеки Адонис и по-конкретно тази на бул. Дим. Несторов(Иван Гешов) в София, че Ади е чак в Княжево.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 17:19 от Antoniya-route

# 28
  • Варна
  • Мнения: 917
Аз искам да задам малко страничен въпрос на Плами. Ползвам доста продукти на Талодерма и съм доволна от всички, искам обаче да попитам за малко повече подробности за марката- каква козметика се води, кое я отличва от другите продукти...

# 29
  • Мнения: 224
А кога ще можем да видим продуктите на сайта Ви или поне каталога ви online? Grinning
Всички чакаме с нетърпение!

Общи условия

Активация на акаунт