Отрицателен кръвен тест и липса на менструация?

  • 22 119
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
момичета той кръвния тест си отчита много точно ама лаборантките понякога са мърли(не искам да обиждам никой)
може въобще да не са ти направили изследването или да са ти объркали резултата.
но пък има и нещо друго моя цикъл до 30-я ден ми идва,но миналия месец ми закъсняваше и на 33 или 34 си направих кръвен тест който беше отрицателен.и чак след 10 дни ми дойде.такаче нищо не се знае.
дано закъснението ти е за хубаво и да имам бебче просто още да не си разбрала. baby_neutral

# 16
  • Мнения: 806
Момичета, искам да ви попитам нещо, ако си запазя час за понеделник и още не ми е дошло дотогава, ще бъдат 10 дни закъснение, нали ще може да се види, ако има нещо? Thinking

# 17
  • Мнения: 1 792
ми кво да ти кажа Диме.ако си хванала(дай боже)към края.незнам.ама отивай то очи не вадят най-много да те зарадват,а после ти нас Hug

# 18
  • Мнения: 806
С риск да стена нахална имам още един въпрос:
Има ли разлика между Бета-hCG и Хорион гонадотропин (hCG), общ? newsm78 ooooh! Thinking

# 19
  • Мнения: 1 792
това даже и незнам какво е Embarassed newsm78

# 20
  • Мнения: 802
С риск да стена нахална имам още един въпрос:
Има ли разлика между Бета-hCG и Хорион гонадотропин (hCG), общ? newsm78 ooooh! Thinking

dime, това не знам какво е да ти кажа  newsm78

обаче, аз един път си правих кръвен тест и моя резултат беше 0,00mu/l
и тогава ми казаха, че е отрицателен !
 сега виждам, че твоя е 0,100mu/l е вярно  че стойността е ниска ама ....

ми може пък да има бебенце, нищо не се знае миличка !
или защо не повториш теста с обикновен в къщи ?!

отивай на лекар и дано е това, което искаш !
стискам ти палци !

# 21
  • Мнения: 179
Бета ЧХГ-то измерва точното количество на хормона ти в кръвта. По това количество, ако си бременна, лекарят може да прецени много неща. Добър ориентир е за това в коя седмица си и доста други подробности. Стойности над 2-3 се приемат за положителен резултат.
За съжаление стойност 0.1 значи, че няма бременност.
Порови се във форума - има доста изписано по темата.

Общият ЧХГ показва само наличието на хормона в кръвта.


# 22
  • Мнения: 806
Момичета......................това беше-дойде ми Confused
Извинявам се,че толкова дни ви питах, ли питах ooooh!, просто както казват "за всяко нещо има първи път", ееееее моя за закъснението беше сега.
Благодаря ви за отзивчивостта и надеждата, която ми давахте Hug Hug Hug
Сега живи и здрави с нови сили напред Grinning и знам,че един ден слънце ще изгрее и на моята улица  Grinningдай Боже Praynig.
ПРегръщам ви силно Hug

# 23
  • Мнения: 862
Диме, не се отчайвай мила. И твоя ден ще дойде, просто не е дошъл момента явно.
Кураж и късмет, слънчицето и нас ще ни огрее скоро, предчуствам го  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 792
Диме другия път душко.кураж Hug

# 25
  • Мнения: 4 700
диме не се от4аиваи, другия път.

mmery, стана ми ясно каква е раzликата между ЧХГ и бета ЧХГ, но доколкото zнам тоzи хормон се проиzвежда САМО когато има бременност или тумор след моларна бременност например. Затова ми е малко непонятно zа6то о,1 е отрицателно. Иzвиняваите ако въпросът ми е тъпи4ък, ама наистина бих искала да zнам пове4е по темата.  newsm78

# 26
  • Мнения: 179
mipetrova,
[хормон се проиzвежда САМО когато има бременност или тумор след моларна бременност например. Затова ми е малко непонятно zа6то о,1 е отрицателно.
отрицателно е защото е под 2UI/l - медицински стандарти,
дори в тази статия за норма се взима под 5 /предполагам, че четаш английски/
http://health.msn.com/centers/cancer/articlepage.aspx?cp-documentid=100070143
обърни внимание, че за горните ти предположения сочат ВИСОКИ нива на хормона, без наличие на бременност и без прием на такъв препарат, естествено ...

# 27
  • София
  • Мнения: 966
Момичета, а дали 0.100 на 12 ден след овулацията е 100% отрицателен или има някаква верояност да има бременност?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 248
Според мен вероятности преди да се появи менструацията винаги има. Овулацията може и да е била по-късно. Така че има надежда...поне аз така мисля.

# 29
  • Мнения: 4 700
Според мен вероятности преди да се появи менструацията винаги има. Овулацията може и да е била по-късно. Така че има надежда...поне аз така мисля.
Peace

To4но така, ако овулацията ти е била не на 14, а на 17 ден например. Но 6том zакъснение няма, има надежда. Затова тестовете се правят след zакъснение. 4е дори и кръвният.

Общи условия

Активация на акаунт