Мнение на раждалите мами в "Майчин дом"-София

  • 1 923
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм очарована и нямам предвид обстановката Naughty Честно казано, съмнявам се дали отново бих раждала там - по-скоро не  Thinking

# 16
  • Мнения: 5 790
Здравейте, прави ми впечатление че говорите само за 12ет. колко било добре ремонтирано и т.н. Но там е само за майките раждали нормално. Нека някой да каже как стоят нещата /условията/ на другите етажи т.е. там където майките раждат секцио.

Аз мога много да изпиша за 7-мия етаж, но информацията ми е стара - от преди 2 год и 4 месеца. Много се надявам, да се е променило към по-добро.

# 17
  • Мнения: 1 671
На 7 етаж съвсем скоро ще започва ремонт. Иначе условията не са добри. Сега е ремонтирано и второто крило на 12 етаж и жените, които поискат, след секцио ги качват и там. Само че бебето е при тях. Моя приятелка роди миналата седмица секцио и след реанимация и предложиха да я качат на 12 етаж. Друг е въпросът дали жената ще иска да е с бебето или предпочита да си почива.

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 11:38 от evelinar

# 18
  • Мнения: 51
 newsm78Здравейте мами! Ние родихме Тото в Майчин дом преди 10 месеца. Преди раждането лежахме 3 пъти за задържане и на 5-я и на 7-я етаж, така че в общи линии мога да кажа, че имам добра информация, все пак ми се събра повече от месец и половина. Битовите условия са мизерни, но там работят едни от най-добрите специалисти. Налага се да уточня първо. че не сме имали никакви познати лекари, нито предварителни уговорки с някого и никой не ни накара да плащаме нищо. Родих със секцио и след самото раждане бях на 7-я етаж. В сектора за родилки хигиената е по-добра. Операцията направиха една младичка лекарка д-р Миланова (много внимателна) и д-р Манчев, за когото казваха, че е един от най-добрите и трябва или с връзки или с пари да се вредиш при него. Ама нямаше такова нещо. Всеки ден и двамата идваха да ме  #Crazyпрегледат, независимо от стандартната визитация. Акушерките много ми помогнаха първите дни когато детето не искаше да суче, а аз имах кърма за три, бях се претеснила и изпаднала в следродилна депресия. Така че препоръчвам Майчин дом, а ако може да си позволите ВИП стая, няма никакви проблеми и от битов характер. Извинявам се, че стана малко дългичко.

Общи условия

Активация на акаунт