Кaкво почистващо мляко ползвате за отстраняване на грима?

  • 3 050
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
Двуфазният лосион на Л' Ореал.   Peace

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз използвам тоалетно мляко и тоник в едно на GALENIC и съм много доволна. Изобщо не е мазно и има страхотен аромат. Струва 20лв.

# 17
  • Мнения: 1 272
Лореал Peace

# 18
  • Мнения: 2 492
Рядко ползвам почистващи млека , сега съм с трите стъпки на Клиник и съм много доволна !
Иначе имам едно на Ейвън и отвреме на време го ползвам , като бързам !

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не използвам тоалетно мляко, а лосиони за почистване на грим. Не харесвам усещането на тоалетното мляко върху лицето си и не ми допада този начин на почистване.
И аз така. Много време ползвах един мус на Галеник. Сега пробвам трите стъпки на Клиник.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 1 483
L'Oreal HappyDerm

# 22
  • Мнения: 6 618
От това мляко съм най-доволна 

# 23
  • Мнения: 8 917
Лореал

# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
След двуфазния на Лореал, който свърши много бързо, си взех хидратиращо мляко на Лореал. Чудесно е за суха кожа.  Peace

# 25
  • Мнения: 85
От това мляко съм най-доволна 
Кажи моля те какво различава това мляко 3 в 1 от обикновеното почистващо мляко. Аз отдавна му се каня.

# 26
  • Мнения: 9 095
и аз ползвам едно лосионче на Орифлейм, хубавото е че не ми текат очите после Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 732
Аз съм ползвала тоалетно мляко на Талодерма и трябва да кажа, че не съм много щастлива. След като се миех с него (нормално, почиствам и очите), все едно погледът ми е забулен в лека мъглица - не виждам добре, та трябва да се отмивам по половин час.

Сега ползвам нещо, което не виждам някой да е споменал: Нивеа балсам за почистване на водоустойчив грим. Като консистенция е като тоалетното мляко, аз така и го нанасям и измивам цялото лице с него. Почиства бързо и страхотно, никакво щипане, не предизвиква алергии - въобще - чиста работа Simple Smile Peace

# 28
  • Мнения: 402
Аз съм ползвала тоалетно мляко на Талодерма и трябва да кажа, че не съм много щастлива. След като се миех с него (нормално, почиствам и очите), все едно погледът ми е забулен в лека мъглица - не виждам добре, та трябва да се отмивам по половин час.

Сега ползвам нещо, което не виждам някой да е споменал: Нивеа балсам за почистване на водоустойчив грим. Като консистенция е като тоалетното мляко, аз така и го нанасям и измивам цялото лице с него. Почиства бързо и страхотно, никакво щипане, не предизвиква алергии - въобще - чиста работа Simple Smile Peace

Понеже известно време ползвах само водоустойчива спирала, пробвах въпросния продукт на Нивеа, еми не съм доволна колкото и да се опитвах да я сваля от миглите си, винаги оставаше и на сутринта под очите ми имаше черни частици от спиралата /все едно съм посипана с черен брокат/, единственото средство, което е успявало да я свали без остатък с едно минаване на тампона по окото е двуфазния лосион на Лореал.

# 29
  • Мнения: 9 865
Тоалетното мляко на Л'ореал (за чувствителна кожа) не ми допадна изобщо, шишето още си седи пълно. Очите ужасно ми сълзят и се възпаляват от него, да не говорим че и грима не ми сваля като хората, само маже... Чудя се за какво да го ползвам сега.
В момента свалям грима с лосионче Гарние, справя се и с водоустойчиви продукти, но мнооого трудно, но поне не е агресивен към очите и кожата.
От доста време се каня да пробвам двуфазния на Л'ореал, гледам, че доста момичета са доволни от него...

Общи условия

Активация на акаунт