Специализирана АГ болница Ева - Сливен

  • 22 644
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Искам да споделя, че съм от Нова Загора и ходя на консултации в Ева при д-р Йорданов от началото на бременността ми. Доволна съм и се надявам на или около12.01.2008 да родя там. През август ми се наложи да остана за 4 дни в болницата и имах възможност да наблюдавам организацията там. Готова съм да отговоря на въпросите ви ако имате такива.
то4но с този лекар се свързах,т.е.той ми отговори на питанията по имейла-моля те,кажи ми нещо за него.Аз още не съм ходила на контролен преглед там/22г.с.съм/,но мисля да го направя,когато вляза в 8 месец,за да може да ми бъде по-лесно уто4нен термина/трима лекари в Б-с ми дават разли4на информация/ и да се разберем за датата на секцио-то.Другото,което ме интересува,колкото и да е смешно,вярно ли е,4е там храна не се дава и трябва някой да ти носи.Това за мен ще е голям проблем,защото не познавам никого,а неискам мъжа ми да си гърми отпуската за това.

# 16
  • Мнения: 3
zdr.moje li nqkoi ot vas da mi dade nqkakav telefonen nomer na dr.Di4eva.Blagodarq predvaritelno

# 17
  • Мнения: 422
и аз съм се насочила натам,, но не знам кога да отида на преглед,, казват,че месец по рано боло добре да се отиде,, ще видим кога ,, ще е  Hug ,, но смятам , че там е много по добре от клолкото в Бургас,, аз съм от Б-с,, и не съм се замислила и за миг ,, щом мога навсякъде другаде, но не и в Б-с ! Naughty #2gunfire

# 18
  • пред екрана
  • Мнения: 20
КАС, извинявай, че едва сега ти отговарям.
Какво да ти кажа за д-р Йорданов - внимателен е и съм много доволна, че съм точно при него. Можеш да му се обаждаш за всичко , което те притеснява. Иначе е вярно,че в болницата не дават храна и трябва да си носиш. Има хладилници за съхранение и плота на шкафчетата се разпъва и става на масичка.На мен д-ра ми беше казал, че мога да помоля някоя санитарка да отиде до магазина и да ми вземе нещо, но недей да разчиташ на това. 2 дни чаках да ми купят минерална вода и кисело мляко. Добре, че на едно от момичетата поръча на мъжа си, че на моят не му беше възможно да дойде. Гледам, че родилките от далеч идват с два сака - един с храна и един с лични вещи. Иначе доколкото знам за раждането искат само 5 памперса за бебето, останалото са твои лични вещи. Ако си с вагинално раждане изписват след 3 ден, а със секцио след 5 ден, ако всичко е наред с двама ви. Мисля че не правят клизма. Но наистина е хубаво да отидеш поне веднъж на преглед за да се запознае със състоянието ти. Аз ще раждам със секцио, заради високо кръвно,което поддържам. Това е от мен може да се засече Winkм януари - кой знае Wink

# 19
Някой да ми каже - правят ли епидурални упойки в Ева?

# 20
  • Мнения: 141
КАС, извинявай, че едва сега ти отговарям.
Какво да ти кажа за д-р Йорданов - внимателен е и съм много доволна, че съм точно при него. Можеш да му се обаждаш за всичко , което те притеснява. Иначе е вярно,че в болницата не дават храна и трябва да си носиш. Има хладилници за съхранение и плота на шкафчетата се разпъва и става на масичка.На мен д-ра ми беше казал, че мога да помоля някоя санитарка да отиде до магазина и да ми вземе нещо, но недей да разчиташ на това. 2 дни чаках да ми купят минерална вода и кисело мляко. Добре, че на едно от момичетата поръча на мъжа си, че на моят не му беше възможно да дойде. Гледам, че родилките от далеч идват с два сака - един с храна и един с лични вещи. Иначе доколкото знам за раждането искат само 5 памперса за бебето, останалото са твои лични вещи. Ако си с вагинално раждане изписват след 3 ден, а със секцио след 5 ден, ако всичко е наред с двама ви. Мисля че не правят клизма. Но наистина е хубаво да отидеш поне веднъж на преглед за да се запознае със състоянието ти. Аз ще раждам със секцио, заради високо кръвно,което поддържам. Това е от мен може да се засече Winkм януари - кой знае Wink
бях за дълго жреме в пловдив и сега виждам отговора,за който много благодаря.аз ще ходя следващия месец,за да се уговорим с лекаря.а по принцип трябва да родя февруари,но не се знае-може и да се видим.хиляди благодарности

# 21
  • Мнения: 4 242
Аз ще питам на мейла им, но и тук ако знаете, има ли опция присъствие на таткото, колко струва и има ли специални изисквания за това, например някакви изследвания?
Благодаря предварително!

# 22
  • Мнения: 141
Аз ще питам на мейла им, но и тук ако знаете, има ли опция присъствие на таткото, колко струва и има ли специални изисквания за това, например някакви изследвания?
Благодаря предварително!

доколкото знам бащата не се допуска вътре,но пък той е първия,на когото дават детето.изследванията си ги правят на място-трябва ти само талон за гинеколог от ли4ния лекар

# 23
  • Мнения: 4 242
Благодаря за отговора Кас!
Питах изследвания на таткото искат ли ако го пускат вътре с мен?

# 24
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет на всички! :party
Досега не съм питала, защото нашият татко няма желание да присъства, но сега се споразумяхме ако съм с пълна упойка на секциото той да е там. В брошурката на Ева пише: свободен достъп на близките
Ама какво точно означава това newsm78.Незнам защо мисля , че може таткото да присъства и това не се заплаща. Явно някой ми го е казал или се заблуждавам. Ама нали нашият не изгаря от желание Sad, та затова не съм питала.
НА 29.11 ще ходя на консулатация и ще питам за това. ДАно не забравя, че напоследък много съм разсеяна Joy

# 25
  • Мнения: 4 242
Надя ще съм ти благодарна да питаш и да споделиш!

# 26
  • Мнения: 5
здравейте дами!виждам че пишете за АГ "Ева" -Сливен!аз родих там прекрасната си дъщеря на 17 август тази година!нямах кои знае каква информация за там ,но съм много доволна!нормално раждане,нищо че имах контракции почти 12часа преди да я родя за 7 минути!хахаххаха!когато раждах имаха ужасно много работа и вниманието въпреки всичко беше абсулютно достатъчно.....все пак ние не отиваме на екскурзия там,а да родим!лекари,акушерки,сестри,санитарки и пр. правят всичко възможно да се чустваш комфортно,но вярвайте ми че ще бъдете толкова завладяни от детето ,че почти нищо няма да ви интересува!имам страхотни и полужителни спомени от там!Раждах при др. Йорданов които е страхотен доктор и много спокоен и разбран човек.Живот и здраве ако имам второ дете ще раждам отново там и задължително при същият доктор.трябва да си носите едни чехли,нощница,бикини,един пакет лигнин и пет памперса за бебето.аз си взех 10 памперса,защото е срамно да се даде според мен само 5 бр. .......и мъжът ми плати за цялото раждане 18 лв.неискам да коментирам колко ми искаха тук в бургас!ако имате въпроси пишете ми !:)))))))))) Валерия Комогорова

# 27
zdr.iskam da vi pitam nqkoi znaeli pla6ta li se sekcioto po jelanie  v eva ili moje li da pita i da mi kaje blagodarq pi6ete mi na divya@abv.bg

# 28
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Мери, вчера ходих до Ева и питах за таткото. От съображения за сигурност на майката и детето не допускат таткото. Като причина изтъкнаха още че са малка клиника и има риск от внасяне на инфекция. Ама като се занисля едва ли ще е мнофо пеиятна гледката за него - моя корем разрязан,абебто покрито с кръв и слуз, грозната /поне за мен/ пъпна връв. Малко татковци биха издържали на гледката, нали? Confused
divya, мисля че не се заплаща ако имаш осигуровка и направление ама най-добре да си питаш на място или по телефона.

# 29
  • Мнения: 4 242
Надя много ти благодаря за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт