Коя адреналика ви вдига адреналина повече?

  • 5 195
  • 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 186
Ами...чесно казно..нито едната !!!!!И двете са ми едни смотли дет никаде ги няма!!Па туй ,че били адреналинки.... ooooh!.ужассссссссссссссссс...има толкова по красиви жени,които наистина биха ти вдигнали адреналина!!!!!Тези двете сухите пастички ....освен да си премятат крачката май за друго нестават!!А тая  русичката да вземе да отиде на корекция!!!Тя май не се е виждала на какво прилича ooooh!...

Айде нема нужда ся, не сме кьорави Laughing
Много са си готини мацките, изобщо не са анорексички, нито им се броят кокалите, просто са с грацилна структура, която не всяка жена притежава.
За шайката хейтърки...да, Жорето е прав.

# 91
  • Мнения: 4 358
Защо пък да са анорексични  Shocked
Много добре си изглеждат момичетата  Peace


Адреналина си го вдигам по други начини... нямат нищо общо с адреналинките...

# 92
  • Мнения: 1 403
Жана ми харесва, другата е  ужас Sick

# 93
  • Мнения: 2 759
За шайката хейтърки...да, Жорето е прав.
              Тц, виж колко хора харесват Ени. Не е като да са женомразки по природа newsm78... Иначе от вас разбрах, че са чак прекалено слаби - аз точно толкова искам да съм (като Яна, де) и това ми харесва  Peace. Жорето наистина е прав, но че са тъпички. Като според мен едната само създава такова впечатление (пак Яна).

# 94
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Е, хубу де...аз - хейтърка или не - все така смятам, че предишните адреналинки бяха по-симпатични. Или за да не сме кофти парчета, задължително на всички жени трябва да викнем осанна и да дръннем челото о земята, щото имат някаква публичност и не трябва да създаваме кофти имидж, като имаме някакви негативни мисли за тях?
Много важно Жоро к'во казал...

п.с. и без да тежа над нормата, пак смятам, че са много слаби момичетата.

# 95
  • Мнения: 817
... Тези двете сухите пастички ....освен да си премятат крачката май за друго нестават!!А тая  русичката да вземе да отиде на корекция!!!Тя май не се е виждала на какво прилича ooooh!...
Еее, що така грубо?... Като ви чете човек остава с впечатлението, че вие слагате мис Свят в малкия си джоб.

Да бе и аз това се чудя.Симатични са ,но лично на мен адреналина би ми се вдигнал от двама батковци Laughing

# 96
  • Мнения: 8 769
Абе какво значи "хейтър/ка"? Моля преведете ми го, защото очевидно съм изостанала от жаргона/англофицирането на българския?

# 97
  • Мнения: 3 447
Или за да не сме кофти парчета, задължително на всички жени трябва да викнем осанна и да дръннем челото о земята, щото имат някаква публичност и не трябва да създаваме кофти имидж, като имаме някакви негативни мисли за тях?

Не, разбира се  Simple Smile Просто ми прави впечатление, че едни и същи форумки използват епитети като "отвратителна", "адски грозна", "на нищо не прилича" по адрес на много различни като типаж хубави жени... което ме навежда на мисълта, че не става дума за вкус и лични предпочитания  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 120
Трета опция.

# 99
  • Мнения: 534
Таз сегашната черничката девойка я видях тука в Скай ситито -много е усмихната и чаровна,но извънредно ниска-направо в първия момент се зачудих тя ли е или не  newsm78 ама като се усмихна видях че е тя,може би камерите създават такова впечатление че е висока(беше със спортни равни обувки)   Thinking

# 100
  • София
  • Мнения: 4 868
И от двете ми се повдига ужасно много... съдържанието на стомаха. Да живее изобретателят на дистанционното!

# 101
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Ако можеше да се комбинира лицето на брюнетката с тялото на блондинката... Thinking Тогава бих се задоволила с 1 танцьорка Laughing Безлични са ми, дори след толкова четене тук не съм сигурна коя е Жана и коя Яна. Русата е много пластична, танцува секси. Хайде и аз да позлобея малко - торса ли й е прекалено дълъг, или краката й идват къси newsm78 Или това е от кльощавина Grinning

# 102
  • Мнения: 1 243
Ако можеше да се комбинира лицето на брюнетката с тялото на блондинката... Thinking

 Peace

Иначе въобще не ми харесват нито танците, нито самите изпълнения! Предишните адреналинки бяха къде-къде по пластични и ги гледах с кеф...Особено Ени - такова очарование бликаше от нея  Wink

# 103
  • Мнения: 7 186
За шайката хейтърки...да, Жорето е прав.
              Тц, виж колко хора харесват Ени. Не е като да са женомразки по природа newsm78...

Аз също намирам Ени за по- хубава, ако става на въпрос, но като цяло ме дразнят епитети като ужасна, суха паста, анорексичка, тъпа, на нищо не прилича за момичета, които очевидно са симпатични и доста мъже им се точат. Едно е да кажеш не ми харесват, не са мой тип и т.н. /което е нормално, никой не може да се хареса на всички/, друго е да използваш обидни и злобни определения.

# 104
  • Мнения: 2 759
...като цяло ме дразнят епитети като ужасна, суха паста, анорексичка, тъпа, на нищо не прилича за момичета, които очевидно са симпатични и доста мъже им се точат. Едно е да кажеш не ми харесват, не са мой тип и т.н. /което е нормално, никой не може да се хареса на всички/, друго е да използваш обидни и злобни определения.
               Тъй де. И аз полудявам от подобни определения, дори наистина да не става дума за красиви жени. Воден Дух твърди, че това е защото сме истински дами (е, ти си истинска лейди, де    bouquet). Пък и като чуя 'суха паста' си представям просто суха паста. В такъв случай, аз пък съм вафла, че понякога и кифла  hahaha . Ама че идиотски определения  Crossing Arms...

Общи условия

Активация на акаунт