Има ли жени които не изневеряват? - 2

  • 47 260
  • 388
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 193
Не съм ,а и  и нямам намерение Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 3 674
Има жени, които все още не са изневерили на мъжете си. Не мисля обаче, че това ще остане така и за в бъдеще.
Актуални прогнози...  Wink Ти да не си първи братовчед на Ванга... newsm78  Peace

# 92
  • Мнения: 560
Човек изневерява,когато има причина и потребност от това.Тъй като при мен няма,аз не изневерявам.Имам 15 год.връзка(10г. преди брака и 5г.след)и през ум не ми е минавало да го направя.Задоволена съм от всякъде!  Laughing Въпрос на мислене и личен избор. Peace

# 93
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няма те нямате , пък туко се появиш , като затишие пред буря  Joy Joy Joy  Peace
Mr. Green

Човек изневерява,когато има причина и потребност от това.
Не човек, а жена. На мъжете им дай само място Whistling

# 94
  • Мнения: 2 978
Има жени, които все още не са изневерили на мъжете си. Не мисля обаче, че това ще остане така и за в бъдеще.


Същото важи и за мъжете Whistling

# 95
  • Мнения: 338
Всички не биха го направили... докато не им се случи Laughing Затова хората казват "никога не казвай "никога" Mr. Green
и аз така казвах. но изневерих. във всяка връзка има кризи и ако тогава се появи някой, който да ти даде това, от което имаш нужда, просто се случва. не смятам, че изневярата е нещо престъпно. съгласна съм, че е въпрос на договорка. аз съм изневерявала и знам, че и съпругът ми ми е изневерявал. разбирането за изневярата може да бъде много различно. ние приемаме, че изневярата е един вид разнобразие. не може да твърдиш, че си приела човек, който ти дава всичко, от което имаш нужда. няма такъв човек по простата причина, че не сме роботи или свръх човеци. друг е въпроса за личния избор - явно има жени, които са избрали да бъдат верни. евала на тях!

# 96
  • Мнения: 591
Аз честно да ви кажа не бих го спряла да е с някоя за една вечер да речем, както и аз с някой...а и аз си казвам. Въпроса е да се прекрати до тук и да не се появяват чувства  Wink

# 97
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз честно да ви кажа не бих го спряла да е с някоя за една вечер да речем, както и аз с някой...а и аз си казвам. Въпроса е да се прекрати до тук и да не се появяват чувства  Wink


ХМ  Rolling Eyes

# 98
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз честно да ви кажа не бих го спряла да е с някоя за една вечер да речем, както и аз с някой...а и аз си казвам. Въпроса е да се прекрати до тук и да не се появяват чувства  Wink
В интерес на истината не би и могла Wink
За годините ти се изказваш доста зряло Peace

# 99
  • Мнения: 560
не може да твърдиш, че си приела човек, който ти дава всичко, от което имаш нужда. няма такъв човек по простата причина, че не сме роботи или свръх човеци. друг е въпроса за личния избор - явно има жени, които са избрали да бъдат верни. евала на тях!
Разбира се,че няма такъв човек.Зависи,какви са твоите изисквания и до колко те се покриват с това,което получаваш.Моят избор е да съм вярна.Поне за сега съм такава!  Wink

# 100
  • Мнения: 1 163
Аз не изневерявам защото нямам нужда.Той ми е достатъчен

# 101
  • Мнения: 2 196
Засега не,а какво може да се случи занапред, един господ знае. Tired

# 102
  • Мнения: 7 480
                         Има такива дето НЕ ги хващат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 103
чудиа се как ли биха реагирали и как биха се чуствали всички тези които твардиат че ниамат нищо против половинките им да им изневериават след като станат свидетели или разберат за крашкането  newsm78

# 104
  • Мнения: 338
какво толкова чудно има? не може цял живот на "боб". аз не реагирах като разбрах, освен това го знаех още преди това - само му казах да използва презерватив. естествено искам да направя всичко възможно, за да не го повтори, но знам, че вероятно няма да успея. не го обвинявам и не се чувствам зле. чувствах се зле, когато аз му изневерих и тогава преживях и неговата изневяра предварително. цялата ситуация ме промени много и промени мнението ми по въпроса. вече писах за това.

Общи условия

Активация на акаунт