Честита пролет, Габрово! - " Добре дошли и отишли!"

  • 10 886
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честит празник и от мен! newsm51

# 16
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
deni _k браво , на линия до последно  newsm10
waleriq_81, ами не са званяли, но на бютхен ми дадоха един подарък на изписването, това беше несесер с мазила, а да те попитам сега подаряват ли на авен още подаръци шишета, на теб подариха ли ти при изписването


 Кали, дават или едното или другото. Може сега да имат повечко и да дават и двете- или шише на Авент или нисисер като при теб. Така знам аз.

# 17
  • Мнения: 48
 newsm51Здравейте мили мами!
Честит празник на всички вас! Бедете все така добри майки, съпруги и приятелки! Желая ви много здраве, щастие на вас и вашите дечица!!!

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Kalii,при изписването ми дадоха шише на Авент в едно пликче и някаква книжка,на Памперс пак едно пликче с 1 памперс и пак рекламна книжка и се га дето ми звъняха за подаръка на Бюбхен,но не мисля да ходя да си го взимам.Предполагам че са само мостри на продуктите им newsm78.
Днес не става за разходки и ще си почиваме. bowuuТрябва да правя някакви упражнения за отслабване,ама не ми остава много време,за сега съм само на лека диета,ама много бавно става #Cussing out
Лек ден на всички и да слушкате децата Laughing Laughing Laughing!

# 19
  • Мнения: 119
Цитат
Педиатъра преди раждането ли трябва да го избера и кога да заведа бебето за първи преглед или той трябва да дойде вкъщи?
Няма значение кога ще го избереш. След като родиш ще му се обадиш да го уведомиш, че си си го избрала и той ще дойде в деня на изписването увас да ви види и т.н.

# 20
  • Мнения: 273
Здравейте мили мами!
Честит празник  bouquet на всички вас на патерица! Бедете все така добри майки, съпруги и приятелки!
 Желая ви много здраве, щастие на вас и вашите дечица!!!

аз пък не съм доволна от крема бочко, колкото пъти я намажа с него и все се изприщва явно сме с чувствителна кожа. Замисляла  Thinking съм се да не е от памперса(ползвам Pampers) - но аз го сменям винаги след ядене да си е сухичка, и винаги и мия дупето преди да сложа новия и я мажа сега с олио.
но рекали да намажа с крем и на другия ден е с изринато дупе и плаче. Cry

# 21
  • Мнения: 386
Здравейте,
Искам да ви съобщя, че тази сутрин Deni_k е станала мама. Има си момченце с хубавото име Георги, които тежи 3.300кг , 50см.
Да е жив и здрав и да носи радост на цялото семейство.

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 336
Честита рожба на Deni_k !   baloni
Да расте здрав и умен юнак!

# 23
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

     Момичета ,
  и аз да се включа-в края на миналия месец,в родилното ни искаха по 3 памперса на ден,поискват
  ги когато вземат бебетата след кърменето.Веднъж поискаха да дадем и биберони и кремчета,
  понеже нямах,не дадох.На следващото кърмене се бях подготвила,но ми обясниха,че не им
  трябвали,защото имали дарения от Бюбхен.И наистина на моя бебок му миришеше страхотно
  косичката,явно ги къпят с качествени продукти.За памперсите и аз бях взела евтини,но една
  акушерка ме смъмри,че били отвратителни и пропускали,затова взех на Памперс.Явно някои
  акушерки слагат,този памперс,който дадеш.
   За подаръците-шише на Авент,много брошури,книга "Как да се грижим за бебето с любов",
   несесер с мини козметика на Бюбхен(мляко,шампоан,гел за вана,кремче).

# 24
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

         

                 
                             ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА  deni_k!!!
            ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО,УСМИХНАТО И РАДОСТ ЗА МАМА И ТАТКО!!!
           

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честити бебче на Дени!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да е живо и здраво,много послушно и да радва мама и тати!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 2 548

Честит син, deni_k   bouquet  bouquet!!!Да е много здрав и спокоен!

Днес имаме празник! Мишо става на 2 годинки. Имате виртуална почерпка от нас   party023

Пък по-нататък живот и здраве, ще черпим с deni_k!

# 27
  • Мнения: 386
Честит рожден ден на Мишо!
 Да расте жив и здрав и да радва мама и тати. baloni baloni baloni

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честито момченце,deni_k! smile3525Да ти е жив и здрав и много да те слушка!

# 29
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

           
             ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШО!!!
    ДА РАСТЕ ВЕСЕЛО И ЗАСМЯНО ДЕТЕ,ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТКО!


                          bigdance2 bdbaloni

Общи условия

Активация на акаунт