Честита пролет, Габрово! - " Добре дошли и отишли!"

  • 10 914
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Христос Воскресе!!!!
Бъдете здрави,щастливи и обичани! easter
 easter

# 241
  • Мнения: 465
                                                        Христос воскресе

# 242
  • Мнения: 119
Христос Воскресе и от нас. Grinning

И честита дъщеричка на Гигилчето. Simple Smile Аз малко късно нау4их... даже в 4етвъртък бях в болницата или в сряда бе6е...ама съм и аз една ...ако знаех... ама ей на като не следя толкоз 4есто форума

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 15:31 от Tushe_v_ataka

# 243
  • Мнения: 910
Добро утро!
Да ви почерпя по едно кафенце  food010 и днес ще е топличко.

Лек ден и приятни разходки!  bouquet

# 244
  • Мнения: 11 032
Здравейте!!!
Благодаря за хубавите пожелания Hug Hug
От вчера с Рая сме си вкъщи и свикваме една с друга. Още ми е странно и притеснено, но ще се справим Heart Eyes Peace
Аз се чувствам отлично, възстанових веднага щом ме раздвижиха след операцията и сега все едно нищо не е било. Wink

Да ви питам за коликите - как да ги позная, когато се появят? Embarassed

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 11:47 от Гигилче

# 245
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Гигилче,добре дошла с малката кукла!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Коликите ще ги познаеш по свиването на крачетата,нервничене и плача е по силен.Давай капки,чай,биба и на ръце се люшкайте когато има,но все пак дано се разминете с тях(ние все още имаме Cry).

# 246
  • Мнения: 119
Добре дошли, Гигил4е и Рая. Simple Smile

# 247
  • Мнения: 273
Добре дошли, Гигил4е и Рая.  Hug Heart Eyes

ох някои колики , други зъби.
момичета помагаите моята бебка ака воднисто и снощи не е спала, а преди малко спа два часа.
много ме съмнява да е зъб тя няма нито един, тревожа се да не е настинала - ама няма температура и сополи.

# 248
  • Мнения: 119
що не звънне6 на докторката ви.
Между другото зъбите на ми6о пробиха то4но с такова яко наакване. Може би 1 седмица преди да поникне първото зъб4е... аз му давах смекта, ама и тя не помогна съвсем, вси4ко се оправи като се показа зъб4ето. Давай и пове4е те4ности за да не се обезводни.

# 249
  • Мнения: 273
а аз те4ности си и давам,
ами днес бяхме на лекар, казах и тя ме пита какво съм давала като храна .
казах и че в неделя яде пюре с агнешко месо и понеделник ака воднисто , правих и оризова вода и се оправи детето и тя реши че може би ще е от агнето, нали било мазно.
да обаче днес като се пребрахме пак се изака воднисто.

и затова си мисля че може да е зъб но кога 6те доиде.  hahaha newsm78
ние от 1април нощно време се събуждаме не ядем ама ревем и пак заспиваме.

айде стига съм философствала, ад ме само да не е нещо болна, иначе ако е зъб добре ще е.
лек ден

# 250
  • Мнения: 631
здравете на всички

# 251
  • Мнения: 631
Снежко най добре е няколко дни да минеш на диета в смисъл без месо ами само картофки, ориз защото от каквото и да ака това воднистото малко им се раздразва коремчето и без диета се попроточват симтомите
вероятно нищо и няма защото ако е болна ще има Т
децата рядко боледуват без Т
споко

# 252
  • Мнения: 48
Здравейте момичета,  bouquet
snejko аз не знам на колко е твоето бебче, но аз когато имам подобен проблем съм подлагала моите деца 1-2 дни на диета (напр. варено картофче с морков; картофче с ориз), давам лечебна хумана вместо адаптирано мляко, нишасте без мляко. Възможно е бебчо да се е разстроил от агнешкото месо, защото то е по-трудно смилаемо newsm78.

# 253
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Може и да е от зъбите.И нашия от два дни е с разстройство и от днес си има трето зъбче. Party

# 254
  • Мнения: 119
Хайде и аз да се похваля 4е ни изникнаха 2 зъба по4ти на веднъж преди 2-3 дена и сега сме с 6. Simple Smile И май още 2 горни ще излязат през следващите дни. Зъбен маратон от всякъде.

Общи условия

Активация на акаунт