Овен или Телец

  • 9 692
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз съм телец и мисля че е готина зодия и се разбира със всички PartyВсе пак каквато и зодия да е ще си се разбирате. Peace

# 31
  • Мнения: 298
Овен - предпочитам детето ми да е борбена личност, което е типична  черта на овена и при двата пола  Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 60
Овенът е по-борбен, по-агресивен и инатлив, което са си хубави качества. Телецът е по-суетен, сребролюбив и не се слави с по-малък инат. За да накараш телеца да направи нещо трябва да го убедиш защо. Когато му е обяснено и вярва, в това което му е казано, ще направи всичко. Но искаш ли да му заповядаш нещо  ooooh! - никога няма да успееш. Алекси е телец /сестра ми, зет ми и много мои приятели също/ и говоря от опит. Зодията е страхотна, но трябва да си голям психолог и много търпелива, за да се възпитавате. Както пишеше в една книга: "Не го дърпай за рогата, а го остави да си пасе на спокойствие". Mr. Green
Точно така!А  пък и аз съм ОВЕН!

# 34
  • Мнения: 1 101
Синът ми е Телец и съм пристрастна  Grinning

# 35
  • Мнения: 7 723
К`во значи по- хубава зодия newsm78
Чудиш се кога да родиш ли newsm78 
Дали да е на 20, 21, или 22 април newsm78

# 36
  • Мнения: 2 897
Овен е по-хубава зодия, без значение дали е за мъж или жена.
Надявам се и моето човече да е Овне, да не избърза да се роди под знака на Рибите Praynig

И аз ти го пожелавам Hug
Овен е много хубава зодия!

# 37
  • Мнения: 1 446
И двете зодии са хубави и представителите им са силни хора. Леко раждане!  bouquet

# 38
  • Мнения: 7 723
Аз съм овен, а мъжа ми- телец  Wink
По обясними причини гласувам за овена  Whistling

# 39
  • Мнения: 2 309
По принцип много харесвам зодия Овен, невероятно борбени личности, амбициозни, самостоятелни и дейни хора...нооооо когато пораснат, детето-овен е простоооо ...меко казано може да те подлуди...за да не се обиди някой ще кажа, че когато планирах бременността си - целях бебето да е овен, в крайна сметка се роди овен, а сега се чудя не можа ли два дни по-рано да се появи, за да е рибка Rolling Eyes

Що се касае за телец, наблюденията ми са за много спокойни, вглъбени хора.

# 40
  • Мнения: 83
К`во значи по- хубава зодия newsm78
Чудиш се кога да родиш ли newsm78 
Дали да е на 20, 21, или 22 април newsm78

Точно така,а аз нищо не разбирам от зодии и номерологии.

# 41
  • Мнения: 2 022
Под знаците на всички зодии се раждат прекрасни (и не дотам прекрасни  Mr. Green ) хора. Най-хубавата зодия за твоето бъдещо момченце е ... тази, под чийто знак се появи на бял свят Laughing  Все едно каква е - ще бъде най-хубавата, защото е на твоя син. Ни една от зодиите на моите синове не си подхожда с моята (според астрологията), ама знаеш ли как мило се гушкат при мен и казват "мамо, обичам те"?!
Няма значение дали е Овен или Телец. Това е вашият син и вие сте неговите родители. Това е най-важното.
Успех и леко раждане!

# 42
  • Мнения: 365
Още един глас за Телец.

# 43
  • Мнения: 2 553
И един за ОВЕН!  Peace

# 44
  • Мнения: 574
Телец! PeaceМай беше по добре да пуснеш анкета newsm78

Общи условия

Активация на акаунт