Овен или Телец

  • 9 695
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Сега, ще ти кажа какви са моите впечатления:
Мъжът Телец много слуша и е изключително предан на жена си, кротък е /освен когато го ядосат много/, добродушен, леко скъперник, инат.
Овен - весели и гостоприемни, обичат да са сред хора. За разлика от жените Овен, мъжете ми допадат.

За протокола - аз и синчето сме Телци.  Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 2 967
А аз да Ви кажа беден Телец на познавам или пък с много ограничени възможности. Това е моя статистика. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 416
Телец - по-добрата зодия...  Wink

# 94
  • Мнения: 2 818
Телец. Овена е огнен знак и две води може да не му повлияят добре (но пък, ако е от лесно палещите се може да му помогнат да се овладее). Земя и вода е по-добра комбинация теоретично. Това е най-най-общо. Има обаче множество други фактори, които влияят. Предполагам, че става въпрос за планирано секцио... ако е така, моя съвет е да си харесаш просто някоя дата по вътрешна интуиция... Иначе можеш да я сметнеш нумерологично или пък да погледнеш къде ще е луната.

# 95
  • Мнения: 155
Аз съм твърдо за Телец Peace

# 96
# 97
  • Мнения: 2 891
Имала съм двама овни, родени на една и съща дата (за дълги връзки говоря), а сега съм женена за телец. Няма смисъл да коментирам изобщо. От избора ми е ясно какво мисля  Mr. Green
п.п. забравих да кажа, че асцендентът ми е рак  Grinning

# 98
  • Мнения: 2 152
за мъж овен, за жена телец

# 99
  • Мнения: 94
Телец!!!
Моят съвет е само изчакай да мине 22-ри и от там нататък до 25-ти април/включително/ си избери ден.

# 100
  • Мнения: 83
Благодаря на всички!  Hug

# 101
  • Мнения: 1 098
Определено телец Peace

# 102
  • Мнения: 120
аз винаги съм харесвала зодия Овен.Исках детето ми  да е тази зодия. Това което съм чела е че са много борбени, винаги гонят целите си и са работохолици. Нали са първи в зодияка и са огнен знак това ги прави и неуравновесени. много бързо се палят  и са инати. Моите наблюдения са същите. Имам наблюдения и върху Телец. Имат голям усет в правенето на пари. Казват че най-големите банкери и финансинсти са от тази зодия. Много добро развито чувство за подредба на дома.Маниаци на чистота. Добри психолози.Жените Телци са всеотдайни майки. Моят съвет е ако е момче Овен ,момиче Телец. Аз си имам една бъбрива Близначка. Неможа да избърза да е Телец като баба си. Всички зодии си имат по нещо хубаво. Въпроса е в каква среда ще расте детето.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Телец,много спокойни и уравновесени мъже

# 104
  • София
  • Мнения: 35 950
Овен! Peace
Това е по-малкото зло.

Общи условия

Активация на акаунт