А синовете

  • 1 248
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Детето ми подари сърчице с мило пожелание на него, сам го е направил. Вчера беше тържеството в училище и децата ни пяха и рецитираха. Беше вълнуващо, толкова са сладки Grinning За тях това е ден на мама.

# 16
  • Мнения: 2 759
                Да почитат и обичкат майките и момиченцата  Peace.

# 17
  • Мнения: 1 615
Искам да ви обърна внимание, че 8 Март НЕ е ден на мама. Точно тук идва соц-намесата. Това е ден за международна женска солидарност и има общо с правата на жените, а не с майчинството.
В България Ден ма майката е 25/03 - Благовещение, и по мое мнение точно близостта между 2-та празника е помогнало на съответната пропаганда да го измести към 8-ми.
По същия начин е постигнато смиването на Коледа и Нова година по нашите ширини. Затова и в съответния сезон се пускат теми "кой празник предпочитате?", сякаш има връзка или, още по-зле, конфронтация между тях. Да не говорим за Дядо Коледа и Дядо Мраз...

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Мъжа ми дори не беше чувал за този ден. В Щатите деня на майката е през месец Май, пак лятото е деня на бащата.
Сега от няколко години го уча на 8-ми март, но освен да ми честити, друго не получавам.
Цветя не ми трябват по повод. Предпочитам да ме уважават всеки ден, а не само на 8-ми март...Така че май не го тача много този ден.

# 19
  • Мнения: 1 272
Бих научила децата си да уважават хората всеки ден, не само жените  Peace

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Синчето го възпитава майка му. А моята женичка много обича подаръци.
Аз ще го науча да си избира момичета за чукане и момичета, които да му родят децата.

# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ще прибера лопатите,обещавам Wink

Общи условия

Активация на акаунт