за мамите от Пловдив 8

  • 13 523
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Момичета, трябва да предупредя, че ако срещата е днес, 13-ти, няма свободен достъп след 17 часа. Също и утре.
Така че, насочете се към Верди докато е време.
Приятно прекарване и да пиете по едно и за мен!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Xaide 17.30 vav VERDI.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз пак да си питам за гърнетата Mr. Green

# 18
  • Мнения: 335
извинявам се, че не дойдох на зрещата. толкова се каних, но бях направо скапана когато се прибрах, че никъде не ми се мърдаше. ще чакам отзиви.
mili, ще ми изпратиш ли телефоните, моля те Praynig

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
аз пак да си питам за гърнетата Mr. Green
lavender, mamaT  в понеделник ще идва в София, ако искаш ги изпрати по нея.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
kiro, изпратих ти ги.

А днес на срещата решихме с парите от мартениците да купим бельо на децата от Калофер и Зелениково, ако не стигнат парите ще добавим. На децата от Асеновград ще отделим 50лв. и ще им вземем 10 футболни,10 волейболни и ако останат пари и други топки.
Посещения ще правим за Великден, за сега планувани дати са : 29.03.-Асеновград и 04.04.-Зелениково.

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз пак да си питам за гърнетата Mr. Green
lavender, mamaT  в понеделник ще идва в София, ако искаш ги изпрати по нея.
[/quote

ок,ама то не е въпроса дали аз искам,а вие дали искате Twisted Evil

нека ми звънне да се разберем Praynig

# 22
  • Мнения: 335
mili, благодаря ти за бързия отговор.
много е хубаво, че ще посетим пак децата. За Асеновград няма да мога защото съм на работа, но за Зелениково би трябвало да съм във ваканция и ако не мим мине котка път, ще дойда.
ще има ли Великденски базар?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Великденски базар в Пловдив няма да има, но ако някой нещо е подготвил нещата ще се изпратят за София по мамаТ в понеделник. Аз днес отделих каквото ми се стори подходящо от останалите неща от Коледния базар и довечера ще и ги дам, също и подписаните договори.

Искам да изкажа специални благодарности на Сава и Снежина Милеви  bouquet, те са хората които продаваха мартеници благотворително и днес ми дадоха събраните пари, а те са 275лв.Още веднъж, благодаря Ви   bouquet С тези пари ще купим бельо за децата и надявам се ще им доставим радост.  bouquet

# 24
  • Мнения: 606
Здравейте момичета и от мен!!!
Толкова съжалявам, че не можахме да се видим на 13 март, но някой търпи критика по този въпрос. До 17,15 нямаше яснота къде ще се събираме. С Вяра постоянно поддържахме връзка, но едва когато се прибрихме в къщи ми се обадихте, че сте във верди. Много ми стана гадно, защото се бях настроила, че ще се видим, но както и да е ... да не ви губя времето с празни приказки.

Поздравления и хиляди благодарности на Сава и Снежина за ДОБРИНАТА!!!!!!!! Нека Бог им дава здраве и ги води по правилния път на успеха в живота.

Мили, интерисува ме на 29/03 и 04/04 какви ориентировъчно ще бъдат часовете за посещение на домовете, много искам да дойда, но трябва предварително да се уговоря, за да може да излезна от работа евентуално?

Какво стана с договорите - Вие подписахте ли нещо? На срещата на 13/03 решихте ли нещо важно?

Това е от мен засега - доскоро!!! Лек  и успешен ден...

# 25
  • Мнения: 335
благодарности на Сава и Снежина за големите им сърца newsm51

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Норче,то кафето не се губи кажи кога си свободна и веднага се уговаряме нещо Hug
Договори за сега сме подписали:аз,Вяра и киро, мамаТ ще ги занесе понеделник в София.
Посещението в Асеновград ще бъде в 15ч., тъй като децата до обед са на училище. А в Зелениково сутринта към 9ч. ще се тръгне, за да може към 10ч. най-късно да сме там, понеже децата на обед спят.

# 27
  • Мнения: 511
Здравейте момичета,
съжалявам, че отдавна не съм влизала в темата, но напоследък съм една Crazy

Искам да поздравя Вики и Тони, за гардеробчетата на дечицата, особено всеотдайността на Вики заслужава големи адмирации smile3501 smile3525

Абе изобщо всички сте супИр  bouquet

# 28
  • Мнения: 335
момичета, в нашето училище(механотехникума) се провежда благотворителна акция от учениците от 12 клас за събиране на дрешки, учебници и помагала за децата от Асеновград - Рада Киркович. Акцията е за Великден. Да им ги занесат като подарък по случай празника.
Мисля, че благотворителността е заразна и дано повече хора да се включат.
Нещата тръгнаха от коледния базар и събирането на пари от учителите и ушиването на чаршафи. Сега учениците правят някакви реферати и програми по психология и учителката се сетила за нашата организация. помоли ме за телефоните на домовете и учениците  са започнали тази акция като проект. дано да имат успех и да зарадват съучениците си от Асеновград. Дано да сте разбрали какво исках да обясня, че много бързам

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:35 от kiro

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 kiro ,как да не разбрахме, то хубавите работи веднага ги разбираме  Laughing
Браво на децата, дано да има повече като тях   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт