КОЛКО ВРЕМЕ ПРЕДИ ДА РОДИТЕ КОРЕМА ВИ "ПАДНА" НАДОЛУ??

  • 27 512
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Това не е критерий, че утре ще родиш  bowuu. Но ако те хване тръпката да чистиш щяло и нещяло - стягай си багажа за родилното Hug. Поне при мен така беше  clean
    Цяла бременност чистих непрекъснато!Корема ми се смъкна около 2 седмици преди раждането.Обаче съвсем отчетливо си спомням,2-3 дена преди да родя имах постоянно желание да се прибера(иначе скитах нон стоп)в къщи,да се скрия в топло уютно местенце по-далече от шума и хората.
Една приятелка вечерта преди и двете си раждания, переше килим  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 439
При мене баткото се беше нагнездил за излизане точно 30 дни преди термина, роди се 10 дни по-рано.
Преди да родя принцесата през деня си примъкнах един огромен фикус от хола в банята да го къпя и чистих половин ден.

# 17
  • Мнения: 50
По-добре всичко да ти е приготвено за болницата още от сега!
Аз бях на последна консултация 9 дена преди термина - акушерката ми каза,
че бебето се е смъкнало и това, което стана е че родих още същия ден вечерта!
При всеки е индивидуално, но все пак е добре да си подготвена!
Успех и много леко раждане! Пожелавам ти да се радваш на едно здраво и спокойно бебче!

# 18
  • Мнения: 490
На мен така в началото на 9-ия месец ми казаха, че се еподготвило бебето за излизане и няма да изчака до термин да си стягам багажа. Така всеки ден чаках и всеки ден ме питаха близки няма ли да раждам, а накрая преносих, че и родих принудително...
Бъди подготвена все пак и леко и безпроблемно раждане!

# 19
  • Мнения: 5 401
Различно е при всяка жена, но наистина в 36-37 г.с. багажа ти трябда да е подготвен!

Надявам се да не се страхуваш и да си настроена положително! Леко раждане и прекрасно здраво бебенце!   bouquet

# 20
Аз съм с планово секцио за 22.04,но корема ми взе да се смъква надоло.....
Сестра ми преди да роди 1-на седмица корема и се смъкна....притеснявам се дали ще си дочакам датата за секцио.
А при вас кога ви се смъкнаха коремчетата надолу???

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 19:43 от Доня Туфиня

# 21
  • Мнения: 3 334
Корема ми падна в края на 8-ми месец,а преносих с 3 дни.Така,че според мен това не е ориентир за скорошно раждане.Късмет Hug

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Така и не ми се смъкна корема. Отидох на преглед и имах 4 см разкритие, а бях за планово секцио, което се състоя 3 дни след прегледа.

# 23
Аз съм на преглед в други ден ще видим какво ще каже докито,дано се включат и други мами много ме вълнува тази тема,защото малко се притеснявам.
Благодаря ви за отговорите  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 381
Така и не ми се смъкна корема.
И моя.

# 25
  • Мнения: 463
Въобще не падна. Седя си горе щръкнал и така дощато родя.

# 26
  • Мнения: 1 237
А аз пък си го носех ниско долу през цялото време и родих точно на термина си.

# 27
  • Мнения: 1 273
В началото на деветия месец, а преносих три дни и родих предизвикано Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 407
Изобщо не слезе моят корем. Високо беше до последно.

# 29
  • Мнения: 1 233
Предния ден преди да родя. Буквално не можех да си събера краката.

Общи условия

Активация на акаунт