Стегнах си багажа. Това нормално ли е?

  • 3 947
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 524
Напълно нормално да си стегнеш от рано багажа.  Peace

# 61
  • Мнения: 5 391
И аз в 7-ми месец бях готова с багажа Whistling

Родих ден преди термина обаче Rolling Eyes

Леко раждане!  bouquet

# 62
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Така е правилно,според мен....да си готова и подготвена.Желая ти лесно раждане Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 5 606
Асе, не може ли на кирилица. Много трудно ти се чете. И не пиши с големи букви - съгласно форумската етика, това е все едно, че викаш.
А относно багажа си права. След 30 г.с. е най добре да ти е под ръка - всичко се случва. Пък и нищо няма да му стане, я Mr. Green
Съгласна!

# 64
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Подготвих основните неща в началото на седмия месец-нощница,чехли,кърпи,а после само добавях-днес последно сложих превръзките и вече е напълно готов LaughingНищо лошо няма в това да си подготвен! Hug

# 65
  • Мнения: 1 157
Аз започнах лека полека да го стягам, когато влезнах в 9-ия месец.
и добре,че беше готов,защото водите ми се пукнаха в 12ч. вечерта и веднага тръгнахме към родилното

# 66
  • Мнения: 11 607
Казват това било синдрома на гнездото..... Както една птица гнездее - оправя си гнездото, оправя си яйцата, мъти ги, така и ние, жените, като ни дойде музата - започваме да гнездеем, в случая да се приготвяме за бебето.

# 67
  • София
  • Мнения: 10 858
Много добре си направила даже!!! Peace Мен пък ме мислят за луда, `щото още не съм си го стегнала. Имам желание и знам, че, ако не си го стегна аз - няма кой, но пък мързелът ми е огромен... Mr. Green

Разпознах себе си Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 10 858
Къде има списък за багажа за болницата?

# 69
  • Мнения: 505
По-добре готов по-рано, отколкото в последния момент да ви връщат за някой забравен документ. Що ли ги слушаш изобщо, я не им обръщай внимание!  bouquet

# 70
  • Мнения: 3 089
в 7-я месец вече бях готова с всичко - и с нещата за бебето, и с багажа за родилното  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 2 227
По-добре готов по-рано, отколкото в последния момент да ви връщат за някой забравен документ. .........

Като мен например. Въпреки, че багажа си го приготвих от рано, си забравих личната карта и се наложи да пращам мъжо да ми я носи.

 Mr. Green Laughing Mr. Green

# 72
  • Мнения: 689
По-добре готов по-рано, отколкото в последния момент да ви връщат за някой забравен документ. Що ли ги слушаш изобщо, я не им обръщай внимание!  bouquet
  Peace
Приготвих си багажа, когато влязох в 9-ия месец.

# 73
  • Мнения: 1 004
Багажа си го оправих като влязох в 38ма седмица и все още ми стои оправен. И май ще си постои още

# 74
  • Мнения: 5 362
Когато си решиш-тогава.Никой не ми е казвал кога да го направя.Аз лично бях готова с багажа,когато влязох в 9-я месец.

Общи условия

Активация на акаунт