Пловдив - 9

  • 22 755
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 351
 Не си на писала с какво ще пътуваш, с влак или с автобус. Ако пътуваш с влак, това е сайта на БДЖ  http://www.bdz.bg/, а ако си избрала да пътуваш с автобус виж тук  http://www.plovdiv24.com/guide/pages/9.html. Peace

# 226
  • Мнения: 1 072
Здравейте, съседки.

Мога ли да ви помоля за помощ? Можете ли да ми посочите хотелче, може и непретенциозно, което да не е утроило цените си за панаира. Трябва ми за свеки, която ще има работа, не свързана с панаирното събитие, във вашия град. Ако може само да е в близост или с удобен транспорт до Окръжната съдебна палата.

Благодаря ви предварително.   bouquet  bouquet  bouquet

# 227
  • Мнения: 1 655
много благодаряю за линкчетата!  bouquet

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Здравейте, съседки.

Мога ли да ви помоля за помощ? Можете ли да ми посочите хотелче, може и непретенциозно, което да не е утроило цените си за панаира. Трябва ми за свеки, която ще има работа, не свързана с панаирното събитие, във вашия град. Ако може само да е в близост или с удобен транспорт до Окръжната съдебна палата.

Благодаря ви предварително.   bouquet  bouquet  bouquet

За съжаление няма такива, всички са надули цените до безобразие.

# 229
  • Мнения: 276
Здравейте, Пловдивски мами! Бих искала да се запиша и аз във вашите теми. С някои от вас се познаваме виртуално (напр. Люба - бивша Карабанска (надявам се да не се лъжа Mr. Green)). Аз съм мама на Виктория, която се роди на 30,01 тази година, и живея в Гагарин до училище "Никола Вапцаров". Ще се радвам да се чуваме, а още повече - ако се виждаме! Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 843
Здравейте, съседки.

Мога ли да ви помоля за помощ? Можете ли да ми посочите хотелче, може и непретенциозно, което да не е утроило цените си за панаира. Трябва ми за свеки, която ще има работа, не свързана с панаирното събитие, във вашия град. Ако може само да е в близост или с удобен транспорт до Окръжната съдебна палата.

Благодаря ви предварително.   bouquet  bouquet  bouquet
    Колко време трябва да  е в Пловдив?

# 231
  • Мнения: X
Мимоза2,не се лъжеш...същата съм/и Кабранска също бях по едно време и Камбанска...ама сега съм само Люба,че по-лесно..../И ще се радвам ако и реално се запознаем Laughing

MamaGeri,да ти е жив и здрав наследника...и поздравления за името което сте му избрали-то аз съм малко пристрастна/ама си е хубаво/

Моли Уизли,аз още чакам да видим,ще се черпим ли....няма ли..... Thinking/напоследък и из форума не съм те засичала/

# 232
  • Мнения: 1 072

За две вечери на 7-м и 8-ми.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 17:39 от letia6tata_krava

# 233
  • Мнения: 966
Здравей Мимоза Grinning
Добре си дошла в отбора   bouquet
Ако имате път към гребната с Виктория ударете едно лично съобщение и с удоволствие ще се видим. Peace
Нещо темичката ни е в застой newsm78от разходки няма време а?
На всички мами по един  bouquet

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Мили мами,
честит празник на труда!!!  :
newsm51
/за жените -  като най-трудещите се във всяко едно отношение /

Имам и една молба към Вас - съпругът ми търси помещение за офис 2-3 стайно в района на Широк център, без посредник. Моля ако чуете нещо пратете едно съобщение на лични.

Изключително ще сме благодарни   
    bouquet newsm51

# 235
  • Мнения: 1 671
Мимоза2,не се лъжеш...същата съм/и Кабранска също бях по едно време и Камбанска...ама сега съм само Люба,че по-лесно..../И ще се радвам ако и реално се запознаем Laughing

MamaGeri,да ти е жив и здрав наследника...и поздравления за името което сте му избрали-то аз съм малко пристрастна/ама си е хубаво/

Моли Уизли,аз още чакам да видим,ще се черпим ли....няма ли..... Thinking/напоследък и из форума не съм те засичала/

Любашка, зор ми е до 24 май, когато завършва първолачето ми, после ще сме по-свободни в графика.

Ама айде едно юнашко пиене /може и на кафе Mr. Green/ да спретнем, скъпи пловдивчанки, а? А?

# 236
  • Мнения: 1 671

Летяща, разрешихте ли проблема?
Сетих се, че може да потърсите нощувка и в частни квартири. По време на панаира много хора дават стаи за няколко дни. Аз познавам една жена, но не й знам телефона, ако те интересува адреса й в Пловдив, драсни ми ЛС.

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Хората си дават апартаментите под наем за панаира, вярно е, но за 500 лв за целия панаир  #2gunfire Предполагам че и частните квартири ще са така. Миналата година правих семинар тук и съвпадна с панаира. Шефа от София се обади и каза да резервирам хотел в Асеновград или в Пазарджик, като чу за цените, защото не можел да плаща толкова много на инструкторите и в края на краищата ги прибрах у нас.

# 238
  • Мнения: X
Моли Уизли,аз съм "ЗА",пък ако ще и на боза да е....важното е да се видим......

# 239
  • Мнения: 843

Любашка, зор ми е до 24 май, когато завършва първолачето ми, после ще сме по-свободни в графика.

Ама айде едно юнашко пиене /може и на кафе Mr. Green/ да спретнем, скъпи пловдивчанки, а? А?

    Ами аЙде дее!!

Общи условия

Активация на акаунт