Mездра- Великден наближава , малчо zа праzника се стяга!

  • 1 726
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 615
За съжаление част от родените през 1977 още не са били проходили, когато аз заминах от Мездра, така че просто няма начин да познавам кой да е от вашите връстници...
Вероятно е, обаче, майка ми да познава родителите ви. И със сигурност бабите и дядовците ви познават моите. Което не ми помага особено Simple Smile

Разбирайте се да си идвате по едно и също време и кажете кога е това, за да си направим среща на фонтаните! Wink
При едно от малкото си посещения в града брат ми много се впечатли от стъпаловидния площад около тях. Беше на 5-6 годинки и се закани, "като стане голям батко", да дойде, за да си кара там колелото Grinning Сега е на 24, но не пречи да го поканя с мен - да си реализира намеренията Wink

# 16
  • Мнения: 638
Здравей!
Ние се прибираме септември за 1 месец,дано успеем да се видим!
Аз имам няколко изпита в техни4еския в София и сигурно 6те бъдем там известно време,но и в Мездра 6те погустувме.
От сестра ми разбрах 4е в Мездра има нови фонтани  Grinning
Сега там има не6то като събор,има лунапарк!
Радвам се 4е писа  Grinning
Усмихнат ден!

# 17
  • Мнения: 664
Sesiliq, аз съм учила в Христо Ботев, а след това в гимназията, ти къде си завършила средно?

Аз септември по никакъв начин няма да мога да си бъде в БГ, по-скоро през юни, но още не е сигурно.

А вчера са откривали нов паметник в Мездра, даже са снимали от една тв дядо ми, като участник във ВСВ Simple Smile

# 18
  • Мнения: 638
Гимназията,пи6 с Мити,до после!

# 19
  • Мнения: 1 615
А знаете ли, ако някои от вас имат по-младички родители, те пък може да са били ученици на леля ми. Тя е преподавала български и руски (може и френски, забравих) в техникума в града (не помня по какво) около 1970. Мога да ги питам с майка ми, ама ще изпаднат в подробности - не знам мога ли да ги изслушам... Wink

# 20
  • Мнения: 145
здравейте мами от Мездра казаха ми че имате някакъв хубав склад във вашия град за детски неща - някъде за изхода за Роман, така ми казаха че е хубав и евтин има дрешки , кол,ички, и всякакви неща. Наистина ли е така?че мисля да отида

# 21
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Здравейте мили момичета!
 Аниа, няма начин да не се познаваме,ние със СЕСИЛИЯ също завършихме гимназията... Partyаз бях в биологическата паралелка,името ми е Нина.
 бебето123, склада за дрешки е близо до миризливият мост,няма начин да не го намерите,има хубави неща на достъпни цени.
  Сиска, много целувки на теб и Мити, не пиша много защото нашият татко е отпуск сега и цялото ни внимание е за него  bouquet

# 22
  • Мнения: 638
Охооо,Нинка имате тати,браво!Няма ли и вие да ходите при него?
Бебето123,в склада съм ходила преди месеци,наистина има разли4ни не6та там за бебковците и де4ицата.От игра4ки,коли4ки,най-разли4ни аксесоари!
Собствениците ги познавам и са много мили хора,ако си поръ4а6 не6то което го няма в склада ,6те се опитат да го доставят/аз така действах  Grinning/
Радвам се 4е има раздвижване тук!
Лека ве4ер!

# 23
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен.Много се радвам ,че и ние майчетата от Мездра имаме темичка.Браво на Сиса за страхотната идея .  bouquetМного ще се радвам да си пишем и да поддържаме някакъв вид контакт.Мездра е страхотен малък град и едва ,когато напуснеш града, го оценяваш по достойнство.Поздрави на всички.

# 24
  • Мнения: 638
tanchelina,zдравей!
Радвам се 4е пи6е6 тук  Grinning,сигурно не живее6 в Меzдра?
колко е голямо детенцето ти,напи6и дата на раждане,град,име zа да го вклÜ4а в списька ни.
Дали се поzнаваме?

# 25
  • на езерото
  • Мнения: 263
  ЧЕСТИТ 1 ЮНИ!
  Мили момичета, нека нашите мили дечица да са низдрави и живи и много игриви!

# 26
  • Мнения: 1 615
ЧЕСТИТО и от мен!
Да използваме случая да си разкажем най-скъпия спомен от детството?
Ето моят:
Живеех между старата и най-старата жп линия - до "Каменни кариери". Около линията имаше доста буренаци. Още чувам музиката на щурците, скрити там, в горещите летни нощи. Сякаш никъде и никога по-късно не съм я чувала така силна и ясна... И още, там ловяхме светулки! Мисля, че никога след това не съм виждала светулка Sad А там сякаш бяха стотици! Наскоро разказвах на дъщеря си една случка. Бях си хванала една особено ярка (в тогавашните ми представи) светулка и по-важното, бях я опазила в ръката си, докато стигна до вкъщи. Дадоха ми чаша да си захлупя. Горкичката буболечка лазеше объркана из чашата върху кухненската маса, а лампичката все повече избледняваше. Бях объркана и разочарована. Баба ми се опитваше да ме убеди да я пусна, защото съвсем ще угасне и умре. Разбирах, че е права, но не ми се искаше да се разделя с нея. И тогава видях от външната страна на прозореца кацнала светулка, мигаща с лампичката си! Беше просто невероятно - никога преди това не бях виждала на прозореца да кацне точно светука (впрочем, и никога след това)... Тогава повярвах, че другата беше дошла да търси другарчето си, което аз измъчвах там под чашата. Разплаках се и помолих да ми помогнат да я изнеса на терасата и да я пусна. Никога повече не си и помислих да задържам светулка. Продължих да ги гоня и ловя, но държах шепата си винаги отворена, за да може малкият ми пленник да отлети веднага, щом пожелае...

# 27
  • Мнения: 638
Пинка-Нинка  Grinning,изпреварила си ме!
ЧЕСТИТ 1-ВИ ЮНИ МИЛИ ДЕЧИЦА!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИЧКИ,УСМИХНАТИ;ПАЛАВИЧКИ,ЩАТЛИВИ.....мога да редя до утре  Laughing!
Пинка,как сте?Къде 6те празнувате днес,купихте ли подарък,как е Ники?
Усмихнат ден,по кьсно може пак да пи6а тук!

# 28
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Purmamarca, страхотен спомен Hugличи че детството ти е било прекрасно  bouquetДано и на твоята прекрасна балеринка се случват такива прекрасни и поучителни неща.Мисля ,че именно тези малки случки ни карат да бъдем по състрадателни и обичащи хора Peace
   Сиси, аз съм у дома с бронхит, на антибиотик, Ники е навън с баба и дядо.Ще я почерпят с торта и ще и купят нещо от Тениди по-меин избор.
  Целувки на малкият Мити и приятно изкарване на празника!

# 29
  • Мнения: 1 615
pinka, виждам, че ти си живееш в Мездра. Ако се организирам да дойда до там, как да те намеря?
И всички останали, които са си там, разбира се!!!
А тези, които сме в София, защо не си направим една среща на "градските"?! Wink

Общи условия

Активация на акаунт