Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 559
 Joy   смях се много с вашите истории     Joy
Мати през цялото време ме гледа и той се смее и само повтаря - мамо, защо се смееш, кажи, защо......
Не че аз съм по-хубава, и аз си поплаквам, но трябва да си призная че и по-принцип съм си по-ревлива.

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 559
от хилене с вашите истории съвсем забравих да напиша

 newsm03   радвам се че покупките ми ви харесват    newsm03

освен това да се изфръцкам, че успях да убедя нашия тати за количката (но и не ми беше трудно, той се предаде без съпротива  Heart Eyes  съкровището ми)
newsm44   newsm68   newsm44 и от днес сме горди притежатели аз и бебе Макси(започвам да се упражнявам, май така ще се казвме) на

# 257
  • USA
  • Мнения: 559
Mds, браво за количката! Много е хубава, а също и името, което сте измислили!
А дрешките са страшно сладурски. Макси ще е много готино бебенце. Аз също харесвам по-ярки цветове и стандартното бледо синьо ми идва малко слабичко.

Мен също ме избива на рев в най-неочаквани моменти. Но не ми е истински тъжно. По-скоро ми е смешно като се случи. Аз по принцип плача изключително рядко. А сега - най-често на филми и то в моменти, които са доста захаросани и не особено тъжни. Обаче има ли драматична музика и сълзите ми потичат.  Flutter Мъжът ми много ме майтапи покрай тези сълзи и въобще го приемаме от смешната страна.  Laughing

# 258
  • Мнения: 4 300
Само аз ли не плача? Не съм забелязала да съм по чувствителна, но снощи вече ми прикипя- първо купихме една дъска за тоалетната дето се оказа че не става, някакъв суджук от Била, който отиде директно в кофата ( все се каня да се оплача в Комисията за защита на потребителите, това е безобразие) и накрая за капак ни спряха водата за 2 часа, при което никой във ВИК не вдигаше телефона.
Едвам се събрах в кожата си, толкова се ядосах, че мъжът ми ме заобикаляше чак.
Дано днешния ден да е по добър:)Пожелавам го на всички smile3525 preggo

# 259
  • Мнения: 1 098
Здравейте! МДС, името ми харесва, а първото ти синче Мати, така ли се казва? Ние решихме нашият син да се казва Делян. Малко ме изнервя, че всички около мен дават съвети и изказват мнение за името на нашето дете Stop

# 260
  • София
  • Мнения: 1 244
Добро утро!
Мдс, страхотни дрешки и количка! Зеленото ли ти е любим цвят или си просто на такава вълна?  Mr. Green Аз съм се чудила, дали освен традиционните бебешко синьо и бебешко розово ще намеря лесно дрешки и в други цветове...

Искам да попитам кой е размера за новородени или бебета от 0 до 3 мес? В нет-а дрешките често са в размери, а аз не знам кой на коя възраст отговаря  newsm78

И аз цивря, добре че поне не съм раздразнителна и агресивна...  Laughing Преди време се опитвах да обяснявам на мъжа ми, че искам повече внимание и грижи, защото понякога ми е едно много странно тъжно и самотно, а той горкият ме попита кой ще се грижи за него да ме понесе докато съм бременна с всичките ми странности  Mr. Green

Боряна, и на мен ми дават "акъл". По-специално за женското име (нали най-вероятно е момиче). Спрели сме се на Николета и всички реагират със "Защо ще го кръщаваш на сестра си...?" Докато им обясня, че просто ми харесва, а не е заради нея... Т.е. ако сестра ми се казваше Пенка, бебето пак щеше да е Николета.... Абе досадници  Simple Smile

Хайде хубав ден на всички!

# 261
  • Мнения: 1 098
а на мен ми казват, ами ако му казват Дельо #2gunfire Те луди ли са, могат да му казват по безброй други начини защо да е нещо гадно. Смятам, че на всяко име може да се измисли кофти прякорче. Аз не си спомням да съм коментирала избора на някои мои познати, при избора на име Crossing Arms

# 262
  • Мнения: 195
Хахахаха Mds и аз към това име съм се насочила  newsm47
Ама да сме живи и здрави, ще видим...!  Peace
Аз от утре съм отпуска д края на март  smile3521 Мнооого ми е кеФФФ!!!
Утре сме с бебуу и на ЖК и се надявам този път да си взема снимчица да си го гледкам!
Отивам да работя, че шефа ни е впрегнал от рано  Sick Sick

# 263
  • Мнения: 4 300
Най сигурният начин да се спестите въпроси и мнения за името е просто да казвате че не сте го решили още:)

# 264
  • Мнения: 140
Здравейте момичета, МДС страхотна количка, страшно ми хареса. Аз още не съм се ориентирала каква да си избера.
Момичета да ви се оплача от сутринта имам болки ниско долу, не са много силни, но ме притесняват. Доки е втора смяна и не си вдига телефона. Чудя се дали да не си тръгна от работа и да отида да полежа малко.

# 265
  • София
  • Мнения: 1 244
Най сигурният начин да се спестите въпроси и мнения за името е просто да казвате че не сте го решили още:)

И просто да отложим коментарите за след раждането  Wink Grinning На мен ми харесва да си се хваля, каквото ме питат - казвам си. Мъжът ми не искаше да разтръбяваме, че вероятно е момиче, понеже не е сигурно... е, питай ме как пък няма да разкажа  Crossing Arms  Grinning

Моля ви, кажете ми за размерите на дрешките!

# 266
  • Мнения: 1 098
Ani_s , да по- добре за всеки случай да си полежиш, докато чакаш доктора, но не се тревожи Hug
Аз знам, че по-добре да се купува от 3 до 6,защото бързо омалявали. Поне така ме съветват мен моите приятелки с деца

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
За сълзите - ревях преди около месец, ей така става ми тъжно се крия някъде.

А последно време ми казват в къщи, много се шегувам а преди съм била по сериозна  Sunglasses

# 268
  • sf
  • Мнения: 10 251
за дрешките - по-големички е по-добре да се взимат. толкова бързо омаляват, че не ги усещаш. а мен лично ме е яд като стане така. някои ги пишат по месеци, 0-3, 6м , 12 м, и т.н., а други по сантиметри. не ми се рови по кашоните да видя точно как.

# 269
  • Мнения: 26
Добро утро и от мен мами!
Не сам се разписвала тези дни, но си ви изчитам. Много хубави нещица сте изписали.
MDS много сладурски нещица си купила. Да са ти честити.
Някой ме беше питал защо ще правя изследване с каша за кръвна захар. И аз не разбрах защо - нямам подобни проблеми, но мойта доки ми пуска доста изследвания. Мисля, че не е нещо обезпокоително. Ще пиша за резултатите.
Хайде пиятен ви ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт