Regulon

  • 53 695
  • 66
  •   2
Отговори
# 15
piq regulon blizo godina i sum mn dovolna no vuprosut mi e za drugo
kupih si Esbericum - lek antidepresant i na listovkata pi6e, 4 ene trqbva da se vzima sus "hap4eto" - pravilno li razbiram, 4e se ima predvid hap4e za spe6na kontracepciq, a ne ne6to kato Regulon.
za6toto poglednah i v listovkata na regulon, kudeto pi6e, 4e toi e monofazno kontracepti4no sredstvo, a puk esbericum ne trqbvalo da se pie s dvifazni takiva
dali nqkoi moje da me uveri 4e pravilno sum razbrala ne6tata, pitah edna aptekarka, no te ne uspq
mersi predcaritelno

# 16
Аз пих Регулон към 5 месеца/6, и ми бе6е добре, но напоследък или съм изнервена заради анганжиментите-работа учение,или заради хапчетата,2 дена преди цикъла,непоносима раздразнителност към всичко одушевено и не само Confused ,нервност агресия,и ги смених точно днеска със "Microgynon ED and Forrous Fumarate" ,това пише на опаковката-не се сетих да питам гинеколожката как се казват   smile3511 .... Някой ако има нещо подобно на неговата опаковка Embarassed Embarassed ,да даде мнение Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Много добър препарат Peace.
Пиех го между двете бременостти. Сега след втората бременост почнах Линдинет 30, но от тях постоянно ми се ядеше.
Сега пак съм си на РЕГУЛОН и съм екстра Peace

# 18
  • Мнения: 155
ot nego ka4ih 20 kg  , за #2gunfire #Cussing out Embarassed 3 години

# 19
  • Мнения: 128
здравейте!Може ли някой да ми обясни дали е нормално това, което на мен ми се случи от Регулона?
За първи път използвам такива лекарства, поради здравословен проблем - фоликулярни истории.При започването на цикъла трябваше да започна и хапчетата - така и направих, но на втроия ден ми спря цикъла.От 12 тото хапче Регулон обаче започна да ми идва, та до сега /вече седми ден/.Дали е нормално това, имайки пред вид, че след като ги изпия ще правя почивка от 7 дни, през които трябва да дойде истински цикъл.Много съм притеснена, макар че лекарката каза, че е нормално.
Моля ви ако сте имали такъв случай да ми напишете нещо..
Благодаря

# 20
  • Испания
  • Мнения: 60
Много съм доволна от тях  Peace в момента не ги пия , но след месец пак ще ги почвам -нито напълнях , нито окосмяване-нищо...  е малко гърдичките ми като че ли се поиздуха още повече  Embarassed    Laughing  но наистина на всеки действат различно

# 21
  • Мнения: 673
И на мен ми предписаха Регулон. Утре ги започвам 5 дни 2х2, после почивка и после по 1 на ден. Ще видим как ще ми се отразят и според това ще ги пия. Надявам се да не ми се отрази на теглото, че тъкмо смъкнах 10-на кг и то заради това ми спря и цикъла.

# 22
  • Мнения: 8
Аз също пих Регулон около 2 години и качих доста килограми  Sad Sad

# 23
zapochnah da piq regulon ot suvsem skoro ot nqkolko dena.Beshe mi izpisan predi dosta vreme,iskam da popitam kato se izpiqt hapchetata kolko vreme se pravi palza predi da se zapochne sledvashtata opakovka?

# 24
  • Мнения: 1 454
Абе аз ли нещо не знам нещата... newsm78
Регулон не са ли просто противозачатъчни - хормонални таблетки?
И ако да, то какво значение има на кой какво му е станало... след като при всеки приемане на подобни таблетки е индивидуално

И аз много се страхувах , когато  ми изписаха противозачатъчни заради кистите...оказа, се после , че съм нямала кисти...и
неусетно започнах да пия хормонални таблетки за предпазване

Не съм напълняла повече от колкото бих напълняла ,ако се храня по същият начин както ако не пия
Имам целулит, но то е защото ям солени неща и понякога не пия достатъчно вода...
Не мога да се похваля с перфектна кожа...
Нищо не се е променило.


Единственото , което отчитам да е различно е повишен апетит - в повечето случаи за солено
Когато не контролираш този апетит - напълняваш и имаш целулит Simple Smile
 Peace
 

# 25
пия го вече 3 месец но се  чуствам  не конфортно, с  оскидна месторция  и главоболие.ДАИТЕ МИ САВ Hug PraynigЕТ  МОЛЯ ВИ

# 26
  • Мнения: 40
и аз го пих известно време .. след раждане, по медицински причини - еми и аз напълнях, а лекарката ме увери, че това е най-добрият съвременен медикамент, без такъв ефект (напълняване). Аз й казах, че съм склонна към напълняване и тя ми обясни, че това е най-доброто за мен... е , не беше вярно. За около 4 месеца качих 7 кг. Спрях го и ги свалих, но ми спря цикълът. Оплаших се и започнах пак да ги пия - същия ефект. Вече не ги пия и не мисля да ги пия Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 30
преди да родя съм ги пила в продължение на 2г.,чуствах се добре от тях,нямах никакви оплаквания Grinning явно е въпрос на организъм....

# 28
  • Мнения: 1
първо пиех цилест и беше кошмарно,постоянно ме болеше главата, идваше ми и ми спираше през ден ,и от както съм на регулон съм адски доволна.Нямам никакви проблеми,пия ги вече година и все още тежа 43 кг.

# 29
  • Мнения: 1
Аз ползвам регулон по лекарско предписание  - за киста.  Има ефект, тя е намаляла , макар и не много. Отначало обаче ми се гадеше, имах главоболие, промяна в настроението. Сега все още продължавам да приемам тези хапчета и  като че ли свикнах.

Общи условия

Активация на акаунт