Изкарали сме коклюш,без да разберем

  • 6 237
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 181
Е да де,май всъщност при една и съща сме ходили.

# 16
Искам да ви споделя, че дъщеря ми е на 14 г и прекарва коклюш в момента, като разбрахме след ходене при 5-тия доктор и един списък изпити лекарства около една страница от тефтер.Но прави пристъпи почти всяка нощ и аз се побърквам като започне да се задушава, защото не знам какво да правя. Само викам да диша и се моля да отмине(((...Вече 2 седмици сме с пристъпи(((...3 антибиотика изпихме...ужас...и чак след като минаха 4 седмици и успях да разбера за един частен лекар проф.Минчев се установи, че е коклюш.Аз не знаех какво е, само виждах че има пристъпи, които ми се струваха асматични(((...

# 17
  • Мнения: 863
Мила ми гостенко,толкова добре те разбирам,4е представа си нямаш  bouquet
При нас периода беше 2 месеца и половина,преди да се разбере,4е е коклюш...
Абе накрая минава,ама дотогава нали трябва да ни побелеят косите... Tired

# 18
  • Мнения: 341
galq4, сега прочетох внимателно целия ти постинг... А не е ли възможно ваксината "да помага" да се изкара коклюш? Кашлицата се е появила седмица- две след ДТК ваксината...Дали е случайно?

По-вероятно ваксината да е причината за коклюша.
Казвам това от личен опит. Моята дъщеря изкара паротит седмица след Тримовакса, при това с усложнения - гнойна ангина.

Добре е, че детенцето е толкова реактивно, дано се оправи бързо!

# 19
  • Мнения: 585
Давам ви бабешка рецепта за тежката кашлица при коклюш - магарешко мляко . Аз изкарах коклюш на 10 години с ужасни задушаващи пристъпи не минаваха от никакви лекарства , пристъпите ми спряха още съшия ден в който пих донесено от село магарешко мляко , колкото и невероятно да ви звучи . А и аз съм ваксинирана за коклюш като бебе , но не го изкарах леко .

# 20
  • Мнения: 2 821
Да попитам...със жива или с инактивирана ваксина сте?

Общи условия

Активация на акаунт